У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Залежно хто Ваш тамада :). Але скоріше всього ні, я про колишнє 65-те ПТУ
     
  3. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Додано через 1 хвилину

    Там дійсно зараз страшнувато. В нашого знайомого там було весілля але давно. Він нас туди повів минулого року коли ми шукали зал. Сумне видовище.
    А знайшли зал в кафе "Академічному" на Академічній:) Там їх два. В одному столи а в ціншому танцювали. Вміщає ~ 70 чоловік
     
  4. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    У нас весілля було у "Гуцульскому дворі", біля ринку Південний. Гостей було 50... але всім дуже сподобалося, оздоблення залу в українському стилі + фотографу і оператору був простір для творчості на території ресторану...
     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: У кого де було весілля?

    І я так думаю! Тому з чоловіком зробили весілля... на 30 персон. Всі найближчі... Тому якщо хтось починав дутися, що не запросили, відповідь була одна - найближчі родичі і все, по 15 чоловік з кожного боку. Правда на забаву це не вплинуло, гуляли - гай гудів!
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Linda

    Linda Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    В Брюховичах літнє кафе - "Анна-Марія"(ніби так...) - хтось був чи чув щось?
     
  7. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Прошу сказати-то в центрі на проспекті шевченка біля макдональдсу те Академічне?
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    То навпроти памятника Грушевському
     
  9. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Я була там, гарний зал, але весілля хіба літом робити і то невелике, в Брюховичах на 60 чоловік є ще непоганий за в Олені
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Linda

    Linda Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ну, літом - це само собою,бо кафе літнє. А чому невелике? Наскільки я знаю, то на 100-150 чол.
     
  11. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    там тоді треба гостей в різних залах садити, хіба ще один зал добудували, я там півтора року назад була
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    У нас було в ресторані "Порохова вежа".
    було на 40 людей.
    дуже сподобався і інтер"єр, і обслуговування, кухня, ну все було супер просто!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Мушу попередити, тих хто зацікавився Лісовою піснею в Лісотехнічному. Кухня - супер. Ціни теж. Ми там замовляли страви. але везли їх додому. Була місяць тому, з ремонтом там жах. Не кожна їдальня тепер так виглядає, дуже вже похмуро та обшарпано. На жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Для тих хто там збираеться святкувати весілля хочу попередити:
    1.Добре домовитись за кухню-бо подають не організовано(в тому плані що кажуть зарас-виходить потім);
    2.Добре визначитись з їхнім директором на рахунок того до якої години Ви замовляете зал.Окрім цього(найпроблемніший пункт цього закладу)-визначіться з директором до якої години грае музика нормально і після якої .....ТИХО-в прямому сенсі цього слова.Ми працювали там 30 грудня.була майже сама молодь на весіллі і гості дуже були не вдоволені тою тишиною.Та і наречені -короче всі
     
  15. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ми святкували в "Чарівній лілеї" на Федьковича, нічого погано сказати не можу, окрім того, що каву готувати вони не вміють абсолютно.
    Зал правда розрахований не на велику кількість гостей, в нас було 55, то коли всі встали танцювати, то трохи замало місця.
     
  16. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Зараз там інша ситуація. Моя мама у квітні святкувала там ювілей, то кухня була настільки паршива, що мамуня ледве не розплакалася. Половина страв несолені, половина каряві, відбивні і бульба - смажені на перегорклій олії... брррр! Було тільки пару блюд, що смакували, решта - в сад. Щей музики взяли 10 грн. на людину, щоб взагалі почати грати, а потім, як хтось хотів пісню замовити - по 20 грн. Хамство дивовижне... :sad: Доречі, щодо грошей, мама вивалила добрячу суму і без інцидентів, щоб я могла подумати, що то навмисно так зле приготували, а квітень - то був якраз скачок цін, коли все у 2 рази подорожчало....
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    а ми у "Вертепі-2".Найбільше сподобалась музика і тамада Нестор-цілий вечір забавляв,такий прикольний-за животи трималися.і кухня смачна дуже,все в українському стилі.

    Додано через 5 хвилин
    ага,у мене також))) мої подруги поодружувалися всі ше років4-5 тому і всі з мацьопками,а їхати до Львова на весілля було 350 км (я не тутешня),то хто міг залишити на когось-приїхав,але багато просто не змогли! проте чоловікової родини було купа:8:всіх до сих пір не занаю і не памятаю:D.коли когось з них бачемо чи звонить хто,він мені пояснює"та це він був на весіллі у нас ,те і те говорив..."-а я ніц не памятаю:D:D:D їх так багато було і все нові обличчя!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    в нас було весілля в Експо-центрі- це навпроти МЕТРО ьтакий красивий жовтий будинок.
    наша задоволеність- середня. влясниця сильно "хитровипиляна" пані. перед тим нам понавішувала як і що буде, що ліфт працюватиме- зал на 3-му поверсі, кондиціонерів вони мали докупити ще ледь не 5, а купили 1, який не справлявся, а весілля 22 липня... ітд. просили її засервірувати солодкий стіл окремо, не ставити кльоші нга столи, також просили виключити з меню такі страви як тушена капуста з кишкою ітд. все перед тим обумовили- кожнісінький крок! в день весілля тато поїхав туди ранком проконтролювати- все було з точністю до навпаки. вони робили все так, як роблять завжди. тато там повоював з ними, щоб все було так, як ми хотіли.
    одним словом так- зал- просто супер- в розпорядженні 4 зали- один на 250 осіб+ танцювальний. в нас було десь 160 осіб-оптимально для танців+ зал для солодкого столу+ кімната з диванчиком, і пивними холодильниками.
    а тітоньку хтось мусить пильнувати на кожному кроці! ми завезли свої соки, а на весіллі виявилося, що вони "кислі і протерміновані", але цього просто не могло бути (довго розповідати чому). Тато поки її не обматюкав з голови до ніг, вона не виставляла фрукти і нормальні соки.+ до всього та тітонька батькам навішала якісь казкові нормативи розрахунку м"яса на особу- по 300-400г. добре, що я прикинула скільки то. і ми купили з розрахунку по 100г. і того було аж надто багато, бо велику кількість ми викинули.
    загалом кухня класна і якісна. я люблю судити по салатах- якщо салат складається переважно з дешевших інгредієнтів, то я таке не виношу. там так не було. було смачно. стіл засервірований красиво. вони самі вбирали стіл для наречених.
    слухайте, мені здається, що тут ще ніхто нічого поганого про свої зали не сказав. а всіх власне цікавлять негативні моменти, щоб застерегтися.

    Додано через 8 хвилин
    а ще під час весілля там запах "общєпіта". потім весь одяг тим чути. при тому зал прикрашай-не прикрашай- толку жодного
    ще скажу відгуки про Персей- там дуже слизько танцювати і погано, що танці перед носом в тих, хто їсть. я люблю, коли розділено
    про Шекспір- обслуговування і кухня- казка. але зал для весілля абсолютно незручний, танцювати нема де. публіки багато не запросиш, а всі, кого запросиш розійдуться по подвір"ї по альтанках.
    мало того на весіллі брата був випадок- охорона пропустила в середину двох незапрошених жінок (на них було написано, що вони не на весілля ідуть, тому, думаю, охорона в змові), поки донечка в екстра мініспідничці крутила задком перед публікою- мамуся сікла в кого де лежить сумка. їх швидко вичислили. але це треба мати на увазі.
    дуже мені сподобалося весілля в Геліконі- кінецб Кульпарківської. правда те весілля на якому я була було весіллям родичів власників. тому відкрите питання чи в них завжди настільки все класно, чи це лише для своїх. єдиний мінус- танцювати там нема де
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А так у кожному рестіку, повірте) В нас благо були окремі люди, що мали ключ від запасів алкоголю, соків та солодкого і не допускали до них офіціантів. Це треба завжди продумувати, бо будуть все що можна виносити, ньюанс одначе) Навіть нарізку їм доручати не можна по розповідям знайомих. Берете вже свою лососину і т.л. - кажіть нехай Вам нарізають у супермаркеті відразу.
     
  20. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    коротше, я також планую весілля, але наступного року, родичів з моєї сторони буде досить багато, а зі сторони хлопця менше....
    от мої буде близько 150чоловік, а його 50....
    порадьте зал, щоб я встигла замовити :)
     
  21. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Зал треба замовляти вже! бо є справжня проблема із залами на більше, ніж 100 осіб. з того, що я знаю- Кулінарний технікум на Пулюя. я мріяла, щоб весілля там було, але в лютому 2007 року мені запропонували на травень 2008!!! там кухня казкова, гарні зали, обслуга вишколена! якщо маєте упередження до слова "технікум", то просто поїдьте і гляньте! єдине- там ціни "цікаві"- до вартості за 1 особу і оренди залу вам там ще накинуть "оренду посуду". хтось таке бачив??? правда і посуд і сервірування там на найвищому рівні.
    на другому місці Гелікрн- кінець кульпарківської, але там треба дуже добре подумати де розміщувати музикантів, бо виходить так, що залів там досить, а танцювати нема де. і потім Експоцентр- нова гарна будівля, можна говорити про ціну (просто берете тьотю за горло і кажете, що більше ніж 20 грн не дасте:) )
     
    • Подобається Подобається x 1