У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    І всі гості влізли???:eek:Ну то ми Вас вітаємо!!!:clapping:
    п.с. До речі ми з Вами в один день народились!!!)))
     
  3. Гайка

    Гайка Active Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Найгірше те, шо наречений не прийшов... :) Всі хості потім стукали в асю і жаліли мене. От шо значит ьнестабільні чоловіки і нестабільний GPRS :)


    Разом і відзначим :) У мене цього року повноліття!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ой, а я в іншій темі написала...Ну та ладно! Ох вже ті чоловіки!!!;) Організовуєш все, стараєшся, замовляєш. Їм залишається тільки прийти і підпис поставити і ТАК сказати, але ж всерівно умудряються не прийти!!!:D
     
  5. Гайка

    Гайка Active Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    У моєму варіанті клікнути мишею двічі, і то полінився :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Про Гелікон одні негативні емоції- ми там святкували Новий рік на роботі. Кухня - сказати погано- це означає нічого не сказати, це просто гидотно. Обслуговування тоже не найкраще.Ну і стандартно намагались намахати на кожному кроці.
    Ще довелось погуляти на весіллі в "Кормушці" в політехнічному (на 3 поверсі), краще б святкували в Геліконі...(хоча з кухнею в Кормушці справи трохі краще). Що там на на 1 і 2 поверхах не знаю, не довелось там побувати. А ще як одночасно 3 весілля, то таке приміщення як санвузол напевно отримує занадто велике навантаження, а як ще весілля влітку, то деякі гості хочуть освіжитись і в результаті під ногами хляпа.
     
  7. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А ми довго-довго думали і зупинились на Будинку Вчених.
    Хтось був там на весіллі або іншому заході? Як Вам?

    Також декілька слів про Персей. Були ми і там. Персонал мягко кажучи хамський:bazar: .. Як подумала що з такими людьми мені все весілля святкувати, то навіть їх гарний інтер"єр перестав виглядати переконливо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А ми в їдальні Політехніки святкували, в невеликому залі на 1-му поверсі. Кажуть, зараз там вже заборонили. Але ми дуже задоволені були, там є зал, де столи стоять і можна танцювати, а з нього вхід в маленьку залу, де чай-каву та солодощі ставлять. Гуляли класно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    МОя колiжанка мала весiлля в якомусь примiщенi саме на Високому Замку. Виглядало дуже гарно, старовинно, але вона казала що троха занедбаний зал. Хоча краєвид був фантастичний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    У ресторані готелю "Дністер". Але то було дуже давно...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Там є ресторан, ззовні досить гарно виглядає, недавно зробили ремонт. В середині не була. Але якщо він є відносно інших дорожчим і місць нема на рік наперед, то певно того вартує!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    я була минулого року на весіллі у Високому Замку!!! Мені дуже сподобалося, хоча той зал в якому ми були( там їх два), як на мене розрахований на теплу погоду( не там де сидіти, а там де танцювати), бо вікон нема, а є арки, як вікна, без скла!!! Але ми були літом, то все сподобалось. Ціна там дійсно троха вища, але відносно, меню на людину десь 200-250, в тому ж Персеї 200,і в кулінарному технікумі і ще багато де...
     
  13. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Я була на ювілеї в рідного дядька. Там дуже гарно та просторо. У нас був фуршет, тому як би виглядало весілля там - не маю жодного уявлення! і фотки є де робити:)

    Додано через 1 хвилину
    А я своє там відгуляла і шалено задоволена - це було королівське весілля! сам зал чого вартий! там хамів справді багато, але я за ціле весілля єдине, що до них сказала, це - "досить..." коли шампанське мені в бокал наливали і все!
     
  14. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    я бачила оформлення весільного заходу коли робили весільні фото там. там дуже красиво!!! правда розраховано на зовсім невелику кількість людей. і здається, що кухню треба шукати - це все ж таки Будинок Вчених, а не ресторан...

    Додано через 7 хвилин
    Високий замок справді вартує тих грошей!!! там і місця достатньо, і кухня хороша, і персонал нормальний - усе намагаються нормально зробити, без зайвих нервів. видають ключі від підсобної кімнати для зберігання власних продуктів. можна про все нормально домовитись!!!
    щодо танцювальних залів - то на літо тераса - просто неймовірно! а якщо холодніше, то на першому поверсі є окремий зал!
    у мене 2є чоловікових братів на Високому замку робили весілля. тому ми вирішили не плагіатити і зробити в Грант Резорті. місце там класне! але персонал і ціни - просто паскудні!!! я так нанервувалась з тим персоналом! кухня досить непогана, але за такі гроші в Наварії виходить краще!!! та ще й наскільки я чула, то в Грант Резорті ціни зараз навіть більші, ніж в Наварії!!! (на мою думку - зовсім не обгрунтовано!!!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    У кого було весілля на Пулюя в коледжі туризму і ресторанного бізнесу (точної назви не пам"ятаю), розкажіть яка там кухня, які є + і - і чи практикують там офіціянти тирити продукти (АЛЕ я маю надію що і в нас, на Україні, будуть порядні офіціянти і власники тих закладів і тирити не будуть, оскільки і так багато платимо) :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. RybaKotyk

    RybaKotyk Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Для невеликих весіль дуже гарний варіант ресторан "Прем'єра Львівська" на Городоцькій (театр ПрикВО). Два невеликих затишних зала в львівському стилі, приємний персонал, смачна кухня. Ми і наші гості були дуже задоволені.:clapping:
     
  17. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Я вважаю, що велике весілля це для гостей , а не для наречених.
    І в мене було найкращє весілля ,яке можна собі уявити!
    Всього,разом з нами,було 16 чоловік: батьки, декілька найближчих родичів і друзів.
    Святкували в "Веселому Роджері" на вул.Кийвський. Ми до весілля часто там вечеряли(дуже смачно готують!) , тому для нас це носило романтичний характер.
    Все пройшло казково!
    Тільки наші друзі потім жалілись що через строгі родинні звичаі , в них так напевно не вийде відсвядкувати.
    І щє! Весілля в нас було у вівторок і я була єдиною нареченою на ціле місто! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Чи святкував хтось весілля в "Афродіті" на вул. Руській і які враження?
     
  19. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ми недавно були там на весіллі. Мені сподобалось. Готують там просто супер і зал гарний і великий
     
  20. hothope

    hothope Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Не знаю, як у Геліконі, а от в Кормушці - це справді такий жах, якого я більше ніде не зустрічала. В першу чергу я маю на увазі кухню. Таке враження, що після весілля гостей розвозитиме звідти швидка допомога з діагнозом "харчове отруєння".
    Чи може це в мене занадто витончені кулінрні смаки? :shy:
     
  21. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    відповідь: у кого де було весілля?

    а в мене вже була розписка)))))), такшо я вже одружена, а святкували вдома:), а до самого весілля залишилось троха менше місяця!!!
     
    • Подобається Подобається x 1