У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Поділюся враженнями щодо ресторанів та бенкетних залів при їх виборі для весільної забави.
    - Наварія Нова Зал сам по собі такий нічого, але однозначно треба декорувати лише з їхнім дизайнером. Ціна на цей рік від 300 грн./ос., на наступний рік від 400 грн./ос. Оренда залу - 3000-4000 грн. Є величезна зона для прогулянок.
    - Едем в Пустомитах. Дуже красивий зал на два поверхи, ціна 280 грн./ос. без оренд і доплат. Великий мінус для мене це те, що танцмайданчик замалий для нашої кількості осіб, плюс він прямокутної форми, що не комфортно для гостей. Великої території поблизу немає, але є тераса та стоянка для автомобілів.Розрахований до 200 осіб.
    - Озерний край в Пустомитах. Направду найбільший зал, який я тільки бачила :eek:. Ціна 320 грн./ос., оренда - 3000 грн. Сподобалось, що все можна розмістити в одному приміщенні: і столи, і фуршет і танці. Зал однозначно потребує декору. . Розрахований до 370 осіб.
    - Поляна Раковецька. Це навіть не зал, а шатро, проте дуже красиве. Якщо погода хороша і весілля літом - досить непоганий варіант. Ціна - 250 грн./ос. Розрахований до 200 людей. Мінус - територія не буде повністю наша, ресторан буде відкритий для всіх охочих.

    Подивились ми на ці зали, все б нічого, але дорога, то жах :khomyak: Не відстань нас злякала, а ті нескінченні ями. Тож вибір поки що зупинили на "Гетьмані" в Винниках.
     
  3. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Вибір одобрюю, їду туди післязавтра) Але якщо розглядаєте варіанти ресторану за містом з хорошим доїздом, можу порадити "Чагарі", працював там минулої суботи. Від Львова до Липник дорога чудова, а якщо гості будуть їхати не зі Львова, а наприклад зі стрийського напрямку, то взагалі дуже зручно, можна "в місто" не заїзджати.

    Кухня смачна, обслуговування привітне. Якщо небагато гостей (було 60), то танці в приміщенні - стелі високі, по периметру є балкон, на якому можна розмістити фуршетні столи. Кажуть, що при великій кількості гостей танцюють на вулиці, як на мене, то тротуарна плитка цьому не сприяє.

    Гарна прилегла територія - чудовий фон для фотографій, є багато альтанок (ворогів танців :girl_cray:), місце для паркування автомобілів.

    В закладі є готельні номери, в яких можна поселити "доїзджаючих гостей". Це автоматично означає, що доведеться з "чужими" мешканцями номерів ділити хол і альтанки, але безпосередньо в залі забаві ніхто не заважає.

    [​IMG][​IMG]

    P.S. Доповнення "аля Оля Фреймут", вбиральні чисті, вода в кранах присутня, туалетний папір і паперові рушники були в наявності і поповнювались за потреби. Одна кабінка для жінок і одна - для мужчинок. При великих весіллях цього може бути замало, можливо ще десь є додатково.
     
  4. Dzianka

    Dzianka New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ми відгуляли весілля 1 червня, і зараз, я , як людина з величезним досвідом (проїхали 25 ресторанів), попробую коротенько описати всі свої враження.
    Замовляли зал - за 9 місяців (зауважу, шо Панська Гора, Варшава, Злата - вже були зайняті). Кількість люду - 100. Чоловік заборонив круглі столи! А його батьки сказали , шо має бути зал, де танці і святкові столи - разом.
    Почали з Брюхович (бо я там живу) - є багато невеличких ресторанчиків-кабачків (Аркан, Байка, Три дороги, Акваріус, Вулик, Колиба, Перлина Львова) - ціни - до 300 грн. Але є багато підводних каменів - доплати і т.д. і т.п.
    В самому місті дивилися "Дністер" (400 грн., не лягло серце до нього), "Леотель" (гарний зал, 300 грн, але мало місця), "Львів" (чудовий ремонт, 320 грн, но нема подвір*я - ідеальний для зимових весіль), "Марго" (320 грн., не сподобався), "Ідилія" (300 грн, новий, гарний, танці на 1 поверсі, а зал з гостиною - на 2 поверсі), "Цитадель" (досконало, але ми ше не така страшна Європа, шоб так гуляти!).
    Тепер - ресторани по окружній: "Львівське Передмістя" (300 грн, але багато всяких додаткових доплат, третій стіл - наше мясо , прикрашати багато, бо стодола-стайл і т.д.), "Скіфія" (270 грн, але треба відкуповуватися від музикантів за 100 баксів,після 23.00 - доплата 250 грн/год і знов стодола-стайл), "Панська гора" (550 грн., це досконалість, якшо в тебе багато грошей і вільна твоя дата), "Злата" (дорога в Пустомити - жахлива, майте на увазі, непогано, але кухня смердить!!! 320 грн.), "Озерний край" (270 грн, нюанс - Вам ніхто не закриє територію, і будете мати пляжників.... зал - достойний,великий), Наварія Нова (320 грн, але тільки їхні декоратори, які будуть прикрашати білим фатіном ту гламурну стодолку, хоча кухня там - прекрасна, в брата був випускний - всі задоволені на 100:wacko:, "Сьоме Небо" в Рудно (300 грн, але умова - від 150 чоловік, зал гарний, але то не моє було....), "Древній Град" ( від 350 грн, середньовічно-стодольний інтер*єр, шоб попасти в зал для весілля треба пройти через інші 2 зали з людьми, які просто хавають, ну таке... на любитєля), "Варшава" (якраз добудовувалася, ціни толком Вам зразу ніхто не скаже... шось мимрять, але зали - досконалі, і нижній і верхній), "Статус" в Малехові (гарний, класичний, але на дуже мацьоньке весілля, ціна - 300 грн).
    Отаке....а святкували ми в ресторані готельного комплексу "Марс" в Малехові! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ! Це - молодший брат "Супутника (ті самі власники). ціна там - 330 грн. Ніяких додаткових платежів, на 94 людини - місця - достатньо з головою! Береш собі спокійно флористику і прикрашання столу молодих і вуаля - свято вдалося, ніжні молочні кольори, підсвітка, дзеркала, не треба ніяких чохлів по 10 грн за штуку (як в Златі) і скатертин (як в Древньому Граді), все є... кухня - чудова, порції - не маленькі, докуповували тільки ікру, рибне і сирне асорті. Хлопці-офіціанти - літають кругом вас, все чисто, оперативно і головне - ПО-ЛЮДСЬКИ! Мене чоловік весь час довбав на рахунок того, шо там мало місця... він глибоко помилявся.... на 100 чоловік - це ідеальний зал....))) і ше нам за пів ціни дали номер-люкс (двокімнатний, класичний). всім рекомендую брати номер там де святкуєте - це вигідно (сейф для грошей, і нікуда їхати не треба в 3 ночі, і фотки там поробити можна,якшо дощ)...
     
    Останнє редагування модератором: 5 Червень 2013
  5. robik

    robik Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ого кілько в нас є стодол!
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: У кого де було весілля?

    дурниЧі
    до залу є окремий в"їзд і молодята можуть під"їхати на авто до самого входу, через зали, в яких "просто хавають", не обов"яково проходити

    то я між іншим, бо ви вводите людей в оману
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ми були в суботу в Супутнику, то мені так сподобалося, просто вау! Я, правда, не сильно вибаглива, але зал симпатичний, а кухня смакувала на всі 100, офіціанти були завжди десь поруч. Єдине, столи були розставлені окремо по 10 людей, то я якраз постійно мусила оглядатися на наречених (ну хотілося їх бачити:)).
     
  8. Dzianka

    Dzianka New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Не мала наміру ввести когось в оману...просто розказую так, як є.... зал "Древнього Граду" дивилася разом з батьками, поставили машину на стоянці, де, як нам пояснили, будуть стояти всі машини наших гостей, і провели в весільний зал через ресторан і терасу. Біля залу було декілька альтанок, і на наше питання, чи вони будуть в нашому розпорядженні - нам сказали, якшо там не буде людей - то так, вони будуть Ваші. Якшо там насправді є інший заїзд, вхід чи ше шось в такому роді, то адміністратору варто було мені показати його, оскільки вхід в ресторан і територія для гостей - це важливо.
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Марс, для мене це також найкраще місце для святкування весілля зі всіх які ми бачили. 300 грн+ 10% обслуговування для цього закладу не є багато.І на кухні ми були, то там так чистенько все, продумане. Нам дуже він сподобався! Але на нашу дату був вже зайнятий, пропонували лише 29 червня, а це для нас не підходило. Але я вже була згідна змінити дату на червень, але мене рідні відмовили. Номер для молодят справді великий і гарний. Адміністратор приємний (він колись в Супутнику працював).
    Дуже часто їздили в даний заклад відпочивати. Зараз він трохи для нас зіпсувався, цього року не були. Страви не такі смачні як колись і пару раз в рахунку з нас хотіли здерти лишні гроші, хоча і чайові завжди лишали. А музика, для нас дуже голослива, саме через музику часто сиділи на дворі. Якщо на весілля, то тільки зі своєю музикую.Ну і я не думаю що це добре місце для святкування весілля. Як на мене, то на невелику кількість людей можна знайти щось і краще. Ціни там як і скрізь.
     
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: У кого де було весілля?

    дивно ,я питала 8 місяців тому,казали 230 грн.
    ржу не могу!!!!! Аж настрій піднявся!
     
  11. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    а ми там були десь 7 місяців тому, то нам казали, що за місце від 250 грн))

     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Зараз багато залів практикують досить цікаву штуку - винаймання залу без готування їжі (або з мінімальним набором).
    Файно для тих родин, хто любить чи просто має нагоду багато зготувати. Беруть в оренду зал, користуються їхньою кухнею, холодильниками, рештою техніки.. посудом і всім іншим, тільки потім все треба прибрати і помити. Виходить, що легше заплатити 2-3 людям за "брудну" роботу, ніж брати всі послуги ресторану.
    І власникам добре - дати забиті, відповідальності майже ніякої, робити нічого не треба.
     
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    В нас там раз з чоловікової роботи був корпоратив, пару років тому.
    Я була спочатку розстроєна, думала совдЕпія-совдЕпією буде. (До того були Шекспір, Динамо-Блюз, Культ...). Ну і столи нам по-дурному трохи поставили, як на весілля буквою П, а ми були з чоловіком як молоді у всіх на виду. В мене було де-жа-вю.
    Але... Там були прості але ду-у-уже смачні страви, все подавалось гаряченьким, свіженьким. На 5! Обслуговування чудове, не занадто швидке (як фаст-фуд), але і чекати не доводилось.
    І ще, там для танців було найкраще виставлено звук. Це всі помітили. Кльове диско було.
    Була невеличка сцена для забави і конкурсів.
    Чудовий новорічний корпоратив!
     
  14. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Те саме, не співпадіння цін. Нам говорили 290 грн і це при тому що там ми часто бували, святкували забави, і маємо знайомих. Але справді мінус в тому, що територію вони не закривають, бувало таке що ми приїджали на забаву, а там весілля. Ну і для нашої кількості осіб пропонували простий зал, не той великий весільний.
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А так не хочете? Хоча ми були 2 тижні тому, а ви, можливо, раніше. :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2013
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: У кого де було весілля?

     
  17. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Дозволю собі з вами не погодитись,нічим не смердить, бо не одноразово була там перед самим весіллям інших молодих пар. Дозволили мені подивитись як накривають столи, розтавляють їжу... (звісно, не заважаючи офіціантам) і адміністратор відноситься до того спокійно.
     
  18. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Що стосується "Озарного краю", то нам минулого року сказали, що ціна на 2013 рік буде на рівні 300-320 грн.+оренда залу. Таке враження, що для всіх різні ціни. Зал великий, але на його оздоблення треба по-справжньому добряче потратитись, то сам по собі він зовсім як пустий. Мінуси - територія з альтанками в літні період обо*язково буде зайнята зовсім чужими людьми. З суб*єктивних мінусів - нам заявили, що меню для весілля покажуть тільки тоді, коли ми передоплату внесем (думають, кухня не має абсолютно ніякого значення).
    Про ресторан, який ми вибрали, зможу написати вже зовсім скоро. Лише напишу, що він в Пустомитах, і ми теж злякались, начитавшись тепер, що дороги туди цього річною весною, як то кажуть, "разом зі снігом зійшли". Але насправді дороги там не настільки критично розбиті.
     
  19. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: У кого де було весілля?

    З нетерпінням чекатиму вашого допису. Можу наперід припустити що напишете про "Злату" або "Едем". У мене наречений з Пустомит, дорога там справді не те що жахлива, а її вже і дорогою назвати не можна. В цих закладах неодноразово були і також багато чого знаємо з плюсів і мінусів.
     
  20. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    У мене іде порівняння з трасою (якось і язик важко повертається, то трасою тепер називати) на Тернопіль. Машини оту "трасу" вже ровами об*їжджають.



     
  21. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: У кого де було весілля?

    в "Златі" доводилося знімати кілька разів, завжди гарне обслуговування і смачні страви. Офіціанти приємні і усміхнені)) а ще з другого поверху цікаві знимки виходять))