У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Сьогодні були на весіллі у друзів у ресторані "Вілла Австрія" в Пустомитівському р-ні, с. Нагоряни
    дуже сподобався екстер'єр - на невеликій території все гармонійно -альтанки, дитячий майданчик, великі качелі, поруч велике озеро
    на 2 поверсі є два номера
    продумані маленькі деталі (оцінюю заклад за WC) - ідеально чисто та відповідає тематиці закладу, є дитячий унітаз, підставка для діток (щоб дістати до рукомийника), щось на кшталт пеленального столика з 2 м'якими подушками
    кухня дуууже смачна (найсмачніша яку я куштувала на усіх весіллях за останні роки), обслуговування професійне та щиро приємне
    у мене такі гарні враження, що захотілось поділитись з Вами!!!
    Успіхів :girl_smile::girl_wink::girl_smile:
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: У кого де було весілля?

    о, ми там знімали 21 вересня
    гарний зал, обслуговування без зауважень. Страви смачні, і є ще великий плюс - в тому, що на столах стояло по мінімуму салатів і різних закусок, які в теплі могли псуватися. Натомість подавали багато смачних гарячих ліґумінів :) Не просто класичні борщі-відбивні, а всякі витребеньки, з якими треба набавитись, і ще й дуже смачно. Найбільше сподобалась качка з вишнями :)
    Але там оптимально розміщувати до 100 гостей, в ідеалі 70-80, бо далі буде тісно.
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Побувала на весіллі в "Акварелі"-раніше там була, але не зважаючи на всю красу цього закладу та території-кухня там мені не сподобалась ні тоді ні тепер. Всі страви якісь немов без смаку, голубці-як трава, печінка тверда та гірка, можливо мені не пощастило з кухарською зміною-але в такому гарному ресторані кухня завжди мала б бути перфектною. Подруга приїхала туди на день раніше і вечеряла-розповідала, що теж навіть половини страви не доїла..Шкода... А от тиждень тому була на весіллі у ресторані "Комора", що в Оброшино-кухня супер ну дуже смачно. На першому поверсі посередині велика піч, яка всіх гарно зігрівала і додавала якоїсь романтики забаві.
     
  5. Martusjka

    Martusjka New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Дівчатка! плануємо весілля і дуже дякую за всі поради!!надзвичайно допомогли при виборі ресторану!

    ---------- Додано в 00:36 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:18 ----------

    Хотіла з вами поділитися своїми спостереженнями,поки шукали ресторан для себе. Надіюсь,пригодиться :)Отже:
    -"Скіфія" -280грн з людини (за меню),музика-їхня або платите 100$ за простій, після 23 год-доплата 250грн за годину. Але зал мені недуже щось сподобався( якийсь він великий і незатишний...
    -"Супутник"- 350грн з людини, 4000 грн за обслуговування, більше ніяких доплат,але весілля може тривати до 3 год,бо це все-таки готель.Є гриль.Кава-ваша і за обслуговування не потрібно доплачувати(це входить у ті 4000грн). Я знаю,що там смачна кухня,бо батьки не раз там бували на різних гулянках.
    -"Сантіно"-300 грн з людини, 5% від кухні-доплата за обслуговування. Після 12 год ночі-доплата 300 грн за годину. 100грн-апарати кава-чай.але чай-кава-свої, декор залу-лише той,який зроблять їхні дизайнери. Мені надзвичайно сподобався той ресторан. І територія гарна-озеро,альтанки, ліс. І зал білого кольору-оформлюй як хочеш.Ми з нареченим вже думали зупинятися на ньому. Але там є один недолік-він порівняно досить далеко від Львова і дорога там-не найкраща. Після довгих переговорів-обдумувань і порад батьків ми таки відмовились від нього(((
    -"Злата" -300грн з людини, 300$-оренда залу.зал розрахований на 120 осіб. Є багато місця для танців. Не потрібно доблачувати після 12год, кава-чай-також обслуговується без доплат. Гарна територія, на другому поверсі є вихід на терасу і місце для фуршетів.Є їхні музики.Якщо буде простій-треба буде доплатити (здається, 50$) Але є недолік-я тут вже читала,що там в зал затягує кухнею.Ми зайшли в зал-і зразу це кинулось "в ніс". Ясно що побувши трохи в залі це перестаєш відчувати,але все одно якось так-неприємно(( ну і плюс там вже на літо 2014 року все зайнято.Видно,що зал дуже популярний.
    -"Едем" - 280 грн з особи, можна приносити свої сири і м"ясне. кава/чай-також свої. на 25 людей-1 офіціант(щось так спитали і за то). Після 3 год доплата-200грн година. Зал досить великий. По всьому периметру залу на верху є балкончик-звідти гарні фотки мають бути. Не сподобалось: фуршетний стіл стоїть у окремому залі,але прямо при вході і якось він там так-на цілий зал, танцювальний зал-також окремо і він якийсь-як окрема кімнатка. Коротше,не сподобалось.До того ж-у тій самій будівлі збоку знаходиться продуктовий магазин.
    -"Галицька Корона"-приблизно 400грн-з людини.Але як нам сказали-до 470грн. +10%доплата від вартості кухні. Кава-500грн. Ціна за 120 порцій. Але сюди входить оренда апарату(якогось модного) і їхня кава,бо з іншою кавою він може не працювати.Зал дуже гарний,територія-теж мені сподобалась.Танцювальний зал-окремо,але не відчувається,що він від"єднаний. Мені сподобались крісла для молодих-великі такі,зроблені під трони))) Над залом є ще одна кімната з електричним каміном(там іноді ставлять фуршети) і з виходом на терасу. Коротше,гарно,розкішно,але нам трохи задорого((
    -"Марс"- 330грн з людини за меню,після 2год ночі-доплата 250грн. на 100-120 людей-5-7 офіціантів. Фірмове печене м'ясо(чи то шашлик) завжди виносять з великими свічками-бенгальськими вогнями-дуже гарно виглядає. Зал мені теж сподобався-світлий,колонами умовно поділений на зону зі столами і на місце для танців. Сподобалось також що для фуршету дають спеціальний холодильник на напої.Такого ніде не пропонували більше. З недоліків-зал,як на мене,малуватий на 120 осіб.хоч вони запевняють,що це не так. Зверху над рестораном-готель.тобто,територія все одно не повністю ваша. І номер для молодят-за півціни. В основному ж він йде в подарунок.
    -"Львівське передмістя" -320грн з людини за меню,оренда-1000грн. +150грн за одного офіціанта. Після 12год-доплата 200грн. Оренда їхньої арки (от забула тільки якої саме-чи для розписки чи тої,що над молодими)-1000грн. оренда чохлів(а їх потрібно брати обов'язково,бо крісла негарні) 12грн за чохол.Ці всі доплати мене щось настрожили. Не сподобалось також те,що зал для танців знаходиться справді далеко-до нього потрібно йти через маленький коридорчик. У залі для танців розміщують і бенкетні столи.Хоч зали і великі.Територія-теж непогана.у лісочку,є альтанки,є хатки ,де можна поселити гостей,якщо потрібно.Зал дерев"яний
    -"Гранд Резорт"-заїхали туди випадково.Я не записувала скільки там все коштує,бо зал,не зважаючи на гучну назву комплексу, мене неприємно вразив. Він здався просто якимось застарілим і неремонтованим.На плитці я побачила кілька вибитих ямок, світильники-побиті.на деяких тріснуті скла. Зал великий(десь на 200 людей),дерев"яний,але недоглянений і незатишний. Але територія кругом самого залу-дуже гарна. Озеро,галявини,є шатор зроблений для розписки.От тільки щось той великий зал підкачав,як-то кажуть((
    -"Вілла Австрія"-400грн меню (в нього входять чай/кава і алкоголь,який можна лише їхній). Після 12год-доплата 500грн година. Якщо ви замовляєте з кухні менше,ніж на 40 000 грн,то потрібно доплачувати 3%за обслуговування. Кава-12грн порція.береться на барі,де гостей обслуговує бармен. Якщо берете їхніх музикантів-100$-за музиканта))) якщо берете своїх,то з музикантами треба домовлятись,бо у них тоді простій. Зал гарний,але мені щось здається,що на 120людей замаленький(а може й ні). Ну і головний недолік-дорога.Туди та ж сама погана дорога,що і на Сантіно(бо це по дорозі) ну і далекувато...
    "Святослав" у Винниках нам не сподобався-це не є зал для весіль,оскільки він ніби поділений на зони. Але там будують новий зал.кажуть,що на наст.рік буде готовим.Він має бути у класичному білому стилі..більше нам нічого не сказали,бо кажуть,що проект тримають в таємниці:dntknw:
    "Гетьман"-у Винниках- чула,що там є гарний зал.але він на 150 осіб.А той,що нам показали,менший,-якийсь жахливий з входом з бару.
    "Рафаель"-350грн з людини, 4000-оренда залу,оскільки він вже декорований.В ціну входять і чохли. Після 2год-доплата-300грн. Кава-200грн -це оренда їхнього апарату+250грн кава,якщо їхня.Але можна привезти свою. Холодне м'ясне можна також своє. Є шокофонтан. Гарна територія,єдине що-близько до траси. Не знайшовши більше недоліків,почувши хороші відгуки про їхню кухню і обслуговування і поприрікавшися з батьками про "Сантіно"-ми зупинили таки свій вибір на "Рафаелі".Побачимо вже як воно буде)))
    Була також недавно на весіллі у "Європі". Там побудували новий зал. У світлих тонах,справді гарний. і досить великий. На тому весіллі було 150 людей,то було трішечки тіснувато.Але,думаю,120 туди вміститься спокійно. Було досить смачно,знаю,що молоді були задоволені цінами. До того ж зал майже не потрібно було декорувати. Чохли,скатертини/серветки, вази з квітами (правда,штучними) надавалися без доплат.
    Ще бачила на фотках і чула,що хвалять зал у "Nota Bene".ми щось втикнули туди поїхати і глянути(((

    Ну ось ніби і все. Судила зали суто за власними уподобаннями і смаками,звісно. Тому,думаю,всім,хто ще шукає зал на весілля, варто самому поїхати і особисто глянути на кожен. Але загальну картину вже будете знати)))
     
  6. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ми були на весіллі в семінарії у Рудно. Відгуки тільки найкращі. Весілля було на 150 людей. Місця - повнісько, і для столів і для танців. Дуже сподобалось, що є 3 окремі зали: в одному столи для застілля, в іншому - танці, ще в третьому - фуршетні столи. Причому прохідного залу немає, всі поруч, вони всі об'єднані так, що можна з одного в інший перейти через велику арку.
    Зал оформлений простенько, але гарно. Є гардероб, що зручно, бо весілля було в жовтні, на гардеробі постійно стояв хлопчина, пильнував.
    Їжа дуже смачна, все свіже, гаряче, гарно оформлене.
    Окремо скажу про обслуговування. Я ще не була на таких великих весіллях, тому погано уявляла як воно буде. Офіціантів я нарахувала мінімум 8. Молоді хлопці (то здається першокурсники-семінаристи так підробляють), вдягнені у форму, дуже швидко, непомітно обслуговували. Мабуть уявляєте, яке свинство може зробити натовп із 150 людей за фуршетними столами? Так от, ті офіціанти стояли майже постійно біля фуршетів і пильнували. Один робив чай-каву, інший нарізав весільний торт, ще одна людина просто прибирала брудні тарілки-чашки. Кілька разів розбивали посуд, то вже за 30 сек все було прибрано.
    Є гарна територія, всі виходили освіжитись (вже було трохи холодно). Літом може бути мінусом, бо гості можуть "розповзтися", але якщо весілля і так велике - не біда :) . Невеличким мінусом хіба були туалети - тільки 2 кабінки. Для чоловіків - достатньо, а для жінок - самі знаєте;)
    Одним словом, дуже раджу. Я задоволена, для великих весіль - ідеальне місце, та й від Львова недалеко...
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Про ціну нічого не скажу, але про загальне враження і кухню - так, бо була там на забаві. Ресторан дуже гарний, має круглі столи - а вони мені страшенно подобаються, гарний посуд і сервірування, тканинні серветки. Зал красивий, світлий, гарно декорований - окремо зал ресторану, окремо тнцювальний зал, поверхом нижче, декорований як дескотечний. Є гарероб. Кухня - смачна, оригінальна, особливо сподобався капрезе з песто-такий як має бути, мясо з соєвим соусом. До кожного столика є офіціант, який швидко і ненавязливо обслуговує,змінює посуд. Меню від шев-повара - нарізають шефи при всіх і офіціанти розносять.
    З мінусів - зал має низьку стелю і на мене особисто це трохи давить, люблю такі високі-повітряні світлі приміщення, є альтанка у дворі, але це приміщення готелю і місця у дворі не дуже багато, якщо весілля на 150 осіб - зал для танців затісний, до того ж фуршетний стіл з кавою і солодощами також у танювальному залі, що незручно - бо танцюючі можуть штовхнути того, хто наливє собі кави.
    Проте загалом дуже і дуже сподобалось.
    Маю ще враження про Акварель - територія просто суперова, особливо якщо робити розписку на тому пірсі над озером - така краса, дуже гарна романтично-американськомрійна картинка:girl_dance:, якщо не звертати уваги на той промисловий пейзаж за парканом, і зал - люблю багато простору і білі тони, але дорога туди, просто жах (не траса, а саме доїзд).
     
  8. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    дякую за дооопис! Я собі під нього аж каву заварила:girl_wink:
     
  9. Jnywa

    Jnywa New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Добрий день всім) Хочу дати свій відгук про зал Варшава, минулого тиждня була там на весіллі!!!! Чула багато відгуків про нього і дуже добрих, але як попала туда, то зал мене не дуже вразив..... як би не дуже гарні люстри то він би не чим би не відрізнявся від інших залі (хоча і так інші ресторани не чим не гірші!!!). не сподобалось мені і то шо коли офіцианти розносили їжу і викладають зразу на тарілку кожному, тобто як ти того не хочеш зараз то вже і їсти не будеш, бо вони зразу забирають і вдносять на кухню((((((( на столі нічого особливого не було риба червона, біла, сало, мариновані овочі.... один не понятний салат з листя салату, кусочкі мяса і шкварками.... кароче на любітєля...., ну і мясна тарілка, сирна тарілка, потім доносили холодець поклали на тарілку і забрали, хто прийшов пізніше навідь не попробували, розносили стейк з риби (то шо одне мені зподоьалось зі всього шо було), ну і фаршировона курка (яка була пересушина). На тому перший стіл закінчмвся, другий стіл не великій кусочок мяска з кісткою.... і позавчорашня бульба ( смак був в неї саме такій), ну і донесли капусту тушину з ковбасками домашніми (капусто по смаку було чути шо спочатку була квашена)!!!! ну і за шо тут давати 600 гр. з людини скажіть.....???? хіба за обслуговування!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 15 Листопад 2013
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Все руки не доходили написати про наше весілля, зараз виправляюсь :)

    Бенкетний зал готелю "Супутник", 20 липня 2013 р.

    Спочатку була домовленість із рестораном "Діва" на Дудаєва, але він закрився за місяць до весілля :girl_impossible:. Тому терміново довелося шукати інший зал. Оскільки гостей передбачалося небагато, то це не мало б створити проблем, але хотілося, щоб все було гарно, адже така подія один раз в житті. Тому звернулися до Богдана Івановича, який завідує ресторанами і залами готелю. З його допомогою склали чудове меню, стандартна ціна за особу - 350 грн. Зі свого ми привезли хіба весільний торт, а солодощі, алкоголь, фрукти надав готель. Це було дуже зручно, адже не довелося витрачати зайвий час на їх купівлю/доставку. У цьому плані цілком довіряли готелю, адже що і як на кухні чоловік бачив не раз, бо постійно має справи із "Супутником".
    Ми прибули на 20 хв раніше, ніж мали приїхати, але бенкетний зал був готовий нас прийняти :). Зал великий, світлий, ідеально чистий, акуратний, сервірування теж таке, як ми хотіли. Столи були накриті білими скатертинами, на кріслах були білі чохли. Ми сиділи за великим загальним столом, а фрукти/солодке/напої були окремо. Над нашими стільчиками висів образ із вишитим рушником, хоча ми про нього не казали :). І багато ще нюансів, про які ми забули, тут були враховані :). Не було ні жарко, ні холодно - температура якраз ідеальна.
    І ми, і гості були дуже задоволені якістю обслуговування, адже офіціанти були майже непомітні, постійно усміхнені і взагалі до їх роботи не було жодних претензій :). Вчасно помічали, що кому треба долити/принести; я не дуже їдок м'яса, один раз відмовилася від м'ясного, Михасик (офіціант, який став улюбленцем гостей :) ) все зрозумів і біля мене постійно була овочева їжа :). Також непомітно змінювали посуд на чистий,
    Всі страви подавалися вчасно, свіжими і гарячими. На столі постійно були салати, нарізки і ще багато всякої смакоти. Кілька разів Богдан Іванович "пробігав повз", аби переконатись, що все добре. До того ж, музик ми не замовляли, тому за дорученням Богдана Івановича один із його підлеглих записав диск із весільними піснями. Ми самі б ніколи не підібрали таких гарних пісень :). Місця для танців було б багато навіть при у кілька разів більшій кількості запрошених.
    У сусідньому готельному ресторані у той самий час було величезне весілля, але у нашому залі не було чути того, що там відбувалося, музики теж. І для них, і для нас були окремі входи в готель, що було дуже доречно, адже ми не перетиналися із іншими молодятами та їх гостями.
    Першу шлюбну ніч ми провели там само, у готелі. Нам дали чудовий номер із величезним ліжком :girl_tender:.

    У підсумку святкуванням були дуже задоволені і тішимось, що обрали саме це місце. :girl_dance:
     
  11. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Обрали ми сьогодні ресторан, дякую усім форумчанкам за відгуки, ви мені страшенно помогли!) Признаю нашу з нареченим помилку, ми запізно спохватились обирати ресторан, ніяк не могли знайти тих пару організованих днів, бо то дипломна, а там ремонти, то робота і так з травня. З усіх ресторанів лише декілька мали ще 1-ну, може 2-і вільні Сб, тому наш пошук не був можливо таким вдалим якби нам того хотілось(( Акцент били спочатку на те щоб ресторан був за містом і з гарною територією, весілля приблизно на 120-130 чоловік, і щоб не далеко для гостей, одні гості з одного району, інші з другого, ще інші з різних куточків Львівщини, хоч самі живемо в Львові)) І тааак…
    «Едем Резорт», с. Стрілки за Бібркою, 350 грн/особу + 5000 оренда. Дівчатаааа… це просто казка, це моя нажаль нездійсненна мрія, я зі сльозами змирилась що весілля там не буде… Там все ідеально! Там територія неймовірної краси, настільки все доглянуто, акуратно, до дрібниць продумано, вишукано…бракує слів описати ту красу. На їхньому сайті самі все побачите (в живу ще гарніше, повірте), бо описувати можна без кінця. Зал гарний, святковий, з балконом на велике озеро з білими та чорними лебедями. Друзі там обідали казали що смачна кухня, вразила ціна, думала буде в рази вища. Адміністратор любязно все показував, розказував. Пишу і комок в горлі стоїть що не там…ех. А не там бо далеко трошки, хоч воно того вартує.
    «Фазенда на Гончарах», 6 км зі сторони району Сихова, с. Гончарі, траса на Бібрку (Івано – Франківськ), ціна в районі 300-350 грн + оренда, точно не пригадаю. Ну що сказати… це чарівний куточок, дуже гарне повір’я, доглянуте, з вишуканими деревцями, ліс за територією, ходиш там і мрієш мати і собі таке ладне подвір’я)) Зал гарненький, з круглими столами, дуууже гарно, кухня також чула що смачна. Для кого не суттєво місце розташування, обирайте- не пожалкуєте. Один для нас «-» - це окремий зал для танців, хех…(
    «Панська гора», Кільцева дорога, 400 грн/ особу + 15% від загальної суми за обслуговування, якщо весілля на 120 людей то це 7200 грн. Там ідеальний зал для весілля, великий, вишуканий, смачна кухня у них, територія також гарна, є озерце з лебедями, правда воно мені здалось якимось занедбаним. Цікава вийшла ситуація – на весні як я дзвонила, вони сказали що хочуть 450 грн/ особу в цему році, а внаступному ціна зросте до 500 грн/ особу, нам задорого це було, а тепер виявляється вони знизили ціну до 400грн!!! Та якби ж зразу так! Ми б ще тоді обрали його! А так ще шукали, а потім призупинили пошуки, а тепер і дат вільних немає по жовтень включно(
    «Європа», за Солонкою, 270 грн/особу + 50 грн оренда, якщо Нд то 30 грн. Гарний, просторий, святковий зал, чула що смачно, гарненька територія, дуже сподобалось там, та нажаль немає жодної вільної Сб по жовтень включно(
    «Сяня», Раковець, 340 грн/особу + 4000 оренда. Смішна назва для такого закладу) Зал там дуже гарний, в світлих тонах, великий, з гарним балконом всередині, де розташовуються за бажанням фуршетні столи, територія також гарна, є озерце, ліс. Кухня там смачна) Не замовили бо залишились лишень дві Сб травня, а нам трішки заскоро ((
    «Вілла Австрія», с. Нагоряни, 450 грн/особу, після 12-ї 500 грн/год, є вільні дати. Гарний ресторан, смачна кухня, територія просто супер, для виїзної церемонії в сам раз, все доглянуто, акуратно. Тут є один нюанс – нічого свого довозити не можна, ні алкоголю, ні рибки червоної, нічого, окрім фуршетних столів. Нажаль для нашого весілля затісний нам видався зал, хоч кажуть max 120 чол., ми побоялись.
    «Наварія нова», 330 грн/особу + 3000 оренда. Мені сподобався великий зал, його можна дуууже гарно прикрасити, бачила роботи декотрих декораторів, кухня смачна там, є подвір’я, правда воно велике і просте, ніц на ньому нема, один газон, нууу там далі є і дит.майданчик, і фонтан, поте це все чуть далі від самого банкетного залу. Хороший варіант для весілля, батькам чомусь не так сильно як мені припав до душі)
    «Древній град», 7ий км Київської траси, 380 грн/особу + 2500 оренда. Там класно, і територія класна, і кухня, і зал (щось подібний до залу в «Наварії новій»), та нам далеченько.
    «Галицька корона», Кільцева дорога, за Зуброю. 340 грн/особу. Гарно, друзі були там на весіллі, казали що смачно, проте маленькі порції, і територія там є, і дати є, не сподобалось що зал для танців окремо.
    «Рафаель», кільцева дорога Львова, с. Зубра, 350 грн/особу + 4000 оренда, розписувати не буду, погоджуюсь з усіма відгуками вище сказаних, смачно, гарно… не сподобалось розташування близько траси, мабуть тому й відкинули((
    «Сантіно», 2 км від Вілли Австрії, в районі 350 грн/особу + оренда вроді, вже не пам'ятаю. На фото в інеті класно там ніби, а приїхавши туди дуже розчарувались, якесь таке захаращене все, і територія якась занедбана, і в туалеті погано пахло, зал видався якимось темним, відпав нам той Сантіно якось одразу.
    «Соняхи», 300-350 грн/особу + 3000 оренда. Там дуже-дуже смачно, там дуже гарна музика, гарне подвір'я, хто хоче весілля в гарному українському стилі вам саме туди)
    «Супутник», 350 грн/ особу + 4500 оренда. Світлий, просторий, святковий зал, круглі столи, а додати роботу дизайнерів, їхніх весільних декорацій і живих квітів…)) Чула хороші відгуки про кухню. Мінус ресторану - немає території, куди можна було б вийти освіжитись. У них залишилась одна Сб, ми її й обрали. Дали завдаток, і от думаю тепер… Ще декілька місяців назад не повірила б що оберемо готель Супутник, хотіли територію гарну, виїзну церемонію… втішаю себе, вірю що все пройде класно, і що цей день буде для нас одним з найкращих, нехай і без гарних краєвидів навколо ресторану!)))
    Бажаю терпіння і гарних, вдалих вашим вподобаннях, пошуків!!!
     
  12. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ресторан "Будьмо" в Малехові. Його так зразу і не знайдеш, але інтер"єр класний,кухня смачна і місця багато,гостям сподобалось:girl_dance:
     
  13. Khrystya

    Khrystya New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    З негативними відгуками про Львівське передмістя дозволю не погодитись. В кінці травня святкували там наше весілля. Дуже задоволені усім:
    - два великі зали, окремо на танці, окремо на бенкет (щоб пройти у зал для танців потрібно перейтись буквально 2 м. Ми шукали лише з окремим залом, бо танці і бенкет в тому ж приміщенні – ми навіть нерозглядали). Обидва зали дуже просторі, інтер`єр у витриманому, класичному стилі, великі вікна.
    - велика територія біля ресторану, альтанки (гості були дуже задоволені, що була можливість гарно посидіти і поспілкуватись на дворі)
    - поблизу немає жилих будинків чи ще чогось - лише ліс і дорога, відповідно ніхто чужий не вештався
    - дуже хороша адміністраторка, з нею було легко спілкуватись і вона йшла на зустріч в усьому. За ціну, яку ми домовились – миі оплатили, не було доплат неочікуваних.
    - не було ніяких доплат щодо музикантів, в плані – що ми комусь там маємо платити хто-зна скільки за те, що вони не будуть в нас на заході співати
    - велика територія для паркування
    - ну і звичано – все було дуже смачно, свіже, гарно оформлено. Окремо відзначу фершетний стіл – надзвичайно гарно все виклали (фрукти, солодке, напої), тобто не просто нарізали на тарілки і поставили. Стіл на фуршет у залі для танців, досить великий і не стоїть попри стіну, відповідно не було такого, що 5 людей підійшло і всі решта з-заду – багато людей могли одночасно по-колу собі діставати що хотіли.
     
  14. wwwlumiawww

    wwwlumiawww New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    В нас було весілля за Стриєм на Шепільській базі. Коли приїхали туди, щоб подивитись, то нам дуже сподобалось і інтер’єр, і природа, плюс нам рекомендували ті які вже там робили весілля і вони знайомі в власникоми (то напевно і було самим головним), бо в нас було весілля зовсім на іншому рівні чим в них. По-перше персонал був якийсь весь час похмурий, по-друге їди було реально менше чим замовляли (якби Олька Фреймут зайшла і важила, як вона любить, то була б в шоці:) ), по-третє, вони забули нам подати весільний торт.
     
  15. kylchuk

    kylchuk New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    Ми замовили зал у готелі Рамада. Дуже сподобався зал, кухня вишукана, вибір страв дуже-дуже великий, обслуговування приємне.
     
  16. wedding

    wedding New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    В ресторані "Василина" я працювала на кількох весіллях. Задоволена меню, обслуговуванням, ставленням до клієнта. Готують дуже смачно. На 100 осіб місця достатньо. Можу також порекомендувати "Гетьман" у Винниках малий зал, "Гуцульську Гражду", "Вертеп"
     
  17. Відповідь: У кого де було весілля?


    Не погоджуюсь з вищесказаним, прикріпляю фото свого весілля, все можна налаштувати за власним бажанням, адміністратор Ольга- дуже грамотно радить як прикрасити і що поставити на стіл. Ну а на другому поверсі ми садили старших людей-їм там було не так шумно, тай за всім встигали слідкувати)
    Просто любимо природу на бухті, тому й весілля вдалося))

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 7 Січень 2014
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: У кого де було весілля?

    просто наречений - син власника, тому і весілля вдалося :girl_haha:

    було б дивно, якби не вдалося,
    було б дивно, якби ваш коментар був іншим
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: У кого де було весілля?

    і от довіряй коментарям , після таких дописів. Добре ,що ви не втримались...Думаю про такий факт , варто було дописати !
     
  20. ksucha

    ksucha New Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    А ми весілля робили у Винниках в ресторані Винна Гора. Нам дуже сподобалось. Раньше була тут на дні народженні, всі були в захваті. А недавно вони зробили реконструкцію. На другому поверсі забрали стіну, місця помітно збільшилось. Одним словом про заклад: на другому поверсі нам накрили столи на 112 осіб, місця вистачало, (вже на 130 мені здається було б тіснувато), на першому поверсі два зали. В одному накрили фуршетний стіл, в другому танцювали. Місця досить, красива світломузика. Музиканти прикольні, навіть коли ми за столами сиділи вони піднімались на гору з акордеоном і бубенцем, ходили між рядами і ми всі співали. Доречі нам дуже сподобалось що фуршетний стіл поряд з танцювальним залом, була можливість і потанцювати і поспілкуватись під коньячок. Великий літній майданчик (напевно на місць 80), стоянка, автомобілів 10 я думаю поміститься, але навпроти є велика площадка де можна ставити навіть автобуси. Хочеться відмітити саму організацію свята. Меню нам помогли скласти так, що і на столах постійно все було і в кінці мало що залишилось. Ми хотіли набрати набагато більше, але нас відмовили, за що окреме дякую. Було троє офіціантів, все подавалось вчасно і згідно меню. Кухня, в них суперова, все смачно, дуже смачно готують страви з м'яса, і крученики, і реберця під медовим соусом, і шашлик. Фарширована риба теж була класна. О ще згадала: за оренду залу вони нічого не беруть, хоча в інших ресторанах з нас хотіли гроші і немалі. Загалом нам вийшло приблизно 270 гр. з людини. І море приємних вражень. Одним словом для проведення весілля дуже хороший варіант.
     
  21. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: У кого де було весілля?

    В нас весілля було у Колибі, в м. Жовква ( 20 км від Львова), кухня смачна, інтер"єр гарний, фуршетний стіл зроблений в українському стилі, додатково навіть поставили бутль з медовухою за їх рахунок ( в нас було одне з перших весіль в їхньому закладі ), персонал ввічливий, танцювали у альтанці на вулиці, нам дуже пощастило з погодою. Але є і мінуси, гості сиділи у двох залах, хзоч нам аж клялися що усі 80 помістяться в одному, а тоді самовільно розсадили гостей у 2 зали поставивши нас перед фактом, другий мінус це те що вкінці дуже багато вкрали зі столу, мали позбирати і віддати батькам а в резуотаті усе поховали і дали 2 лоточки та й то тільки те що ми були привезли свого, це те що спортило враження від закладу бо такі мілкі крадіжки як на мене навіть смішно. Та гостям все дукже сподобалось, велика територія де стояли лавочки, ставочок з живими рибками, загалом усі були задоволені і гарно відпочили, можу рекомендувати як досить пристойний заклад