Читальний зал

У світі дитячої літератури. Дитино, читай, може є щось цікаве неподалік?

Posted by Bogdanka on 31 Березень 2011 відповідей - 946
  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Недавно, десь от-от буквально кілька днів тому Уляна Дідич, більш відома форумлянам як Ука, опублікувала у своєму жж http://uka-didych.livejournal.com/ пост з віршами Марійки Підгірянки, скромно описавши його

    Вірші дуже гарні. Марійку Підгірянку я знаю з малесенької дитини. Мама і бабця дуже любили нам читати її вірші з книги "Ростіть великі".
    Зокрема, власне її вірш про маму, я пам'ятаю з дитинству сьогодні як одне з найгарнішого, що навчила вдома мамуся.
    Коментуючи пост Уки, я дописала їй до її підбірки віршів і свій, знайомий мені з дитинства.

    Снилось мені ясне сонце,
    Що в небі світило.
    А то на мене рідна ненька
    Дивилася мило.

    Снився мені легкий вітрик,
    Що пестить колосся,
    А то мені моя мама
    Гладила волосся.

    Снилась мені ягідочка,
    Як мед солоденька,
    А то мене цілувала
    Мама дорогенька.

    Снились мені ангелики,
    Що в рай мене несли,
    А то мами ніжні ручки,
    До серця притисли.

    прокоментувала Уляна.

    Далі ми ще спілкувались, і от що в кінці написала Ука, яку зацікавило те, що я писала куплет оригіналу про ангеликів.
    Я просто дуже горджуся тим, що я знайома з внучкою Марійки Підгірянки, поезію котрої читала своїй Софії ще коли вона була в материнській утробі. І так інколи нам життя підносить такі чи інші невеличкі сюрпризи, хотілося би частіше бути так приємно здивованою, хоч час від часу, навіть коли це доволі рідко, це дуже і дуже приємно.

    До чого я це все написала?

    Давайте ділитись в цій темі, що ми читаємо діткам на ніч, чим цікавляться наші діти, якими саме письменниками, поетами, що їм дається з радістю, як взагалі Ви привчаєте дитину до книжки, як розвиваєте любов до літератури і книги як таку. Адже в нашому зварйованому світі усе вже так перейшло на компютерно-технічний лад, що інколи здається, що дітям не так багато перепадає книгодрукованої продукції. Не знаю, як кому, а мені книжка дуже важлива, і у нас вдома дуже велика домашня бібліотека.

    Ось такий настрій мала на створення теми, навіяний несподівано виявленим знайомством із правнучкою Марійки Підгірянки.

    Більше віршів Марійки Підгірянки тут.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. mamuncia

    mamuncia New Member

    Ми останній місяць (3 рочки) дуже часто переглядаємо віммельбух "Рік у лісі". Задумуюся, щоб накупити ще))) Бачила в неті ще "Великий автовіммельбух", але поки що не зустріла його в офлайн книгарнях.
     
    Останнє редагування модератором: 27 Грудень 2016
    Reason for edit: Реклама
    • Подобається Подобається x 1
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    В Ашані, що в Кінг Кросі вже був.
    Мені от цікаво, подивилась один рейтинг
    7 найкращих книг для дітей до 5 років: вибір клубу «Кльова Мама»
    і серед книг є:
    «100 казок» (3 томи). Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».
    Дівчата, скажіть, чиї діти до 5 років любили читати казки саме з цієї книги? Ну от чесно, я вважаю, що вона занадто доросла. Ні текст там, ні малюнки малі діти не оцінять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  4. mamuncia

    mamuncia New Member

    У нас перший том є. Синові 3 рочки, то слухає і малюнки любить розглядати. А ще маємо Улюблені вірші, 2 частину. Аналогічно одна з улюблених. Може він ще мало тямить, але слухає :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Текст ще не дає оцінити (1.5), а от малюнки дуже навіть любить. Всі томи казок і 1ий том віршів.
     
  6. okh

    okh Member

    Ось таку чудову книжечку читаємо з сином - Кролик Петрик та інші історії (видавництво Астролябія). Тут повне зібрання казок Беатрікс Поттер. Відразу попереджаю, що Пітер тут Петрик, його мама- пані Кроликова, господар - пан Григор, жаба Ярема Рибалка. Переклад гарний))
    20161228_132703.jpg 20161228_132748.jpg 20161228_132800.jpg 20161228_132812.jpg 20161228_132854.jpg 20161228_132929.jpg 20161228_132942.jpg 20161228_133034.jpg 20161228_133054.jpg
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 8
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    класна книга... але й ціна 250 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Бачила сьогодні в магазині отаку Біблію
    http://bookopt.com.ua/biblijni-opovidi-nespodivani-vidkrittja.html

    Дуже класна. Товста картонка, якісний друк. Правда невеликий об'єм і всього пару історій, тобто тексту небагато. Але є віконця для гри...Думаю для зовсім малюків як перше знайомство з Біблією підійде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. okh

    okh Member

    Так, дорога. Але я купувала в СП, тому дешевше вийшло. Книга дуже якісна, багато ілюстрації, хороший переклад, сторінок багато (більше 300),і якщо 250 поділити на 23, то одна казка виходить не такою і дорогою))) Окремі книги англійською коштують дуже дорого (навіть вживані на вагу на секонді))) На мою думку, книга варта тих грошей))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені траплялися на секонд хенді. ілюстрації вартують того!
    тепер хочу і україномовну книжку))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Хочу поділитися враженнями від 100 казочок з чарівного лісу від Країна мрій. Враження неоднозначні... Книга гарна, якісний папір, гарні ілюстрації, невеликі тексти. Я думала, що на 2,5 роки якраз гарно буде для читання.
    Але зміст казочок... Хмммм... Якісь "любовні ігри", вагітності, закоханості з першого погляду, прагнення заміж вийти... Я шось не розумію такого в таких малюкових книжках. Чи то нормально, а я "відстала"?
    Для прикладу додаю кілька історій[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, в якому СП ви купували.
     
  13. mari serjan

    mari serjan New Member

  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Бачили, ВСЛ готує новинку "Рік у місті"? :)
    Рік у місті

    [​IMG]

    Вже думаю чи мені треба :) Бо "Рік у лісі" Влад недавно несподівано зацінив (хоч вона і про тварин, а не про машини :girl_haha:)
    А ця виглядає такою досить "дорослішою" але цікавою, тільки я щось трохи неоднозначно ставлюся до монохромності цієї книжки :girl_in_dreams:

    Ну і ще поділюся несподіваною любов"ю мого сина - "Живі літери" в-во Школа Харків. Книга віршів Ганни Чубач - всякі-різні, в основному про букви (3 чи 4 варіанти абеток), але є й про місяці, загадки, скоромовки... Моя дитина не любитель віршів взагалі, але палкий шанувальник букв , може тому книжка пішла на "Ура". Дуже мені подобається оформлення - малюнки не перевантажені, не "кислотні", є "професійні" а є "дитячі" (а може, і правда дитячі :) ) ну і якісні, різноманітні і досить цікаві віршики. Коротше, однозначно вартісна книжка.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    бачили. "рік у лісі" малий дуже любить. а тут глянула і не знаю, шось не те) певно то для старших дітей
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, поpадьте щось файне для дівчинки 3.5 pоки+ :)
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Місто добрих справ , Мед для мами , Веселі Хтосики . Місто добрих справ мені не надоїдало читати , і донечці дуже подобалося . Вона часто сама сиділа і фантазувала над книжкою . Ще " Їжачок в тумані ", але видавництва " Махаон ", бо видавництво " Богдан " має багато русизмів . " Мануель і Діді " - про пригоди двох мишенят . Але ти собі сама в книгарні подивися вживу, тоді краще зорієнтуєшся !!!
     

    Вкладення:

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Дівчата, порадьте якісь хороші книжечки для дівчинки 10 р., бо недавно закінчила читати серію книг про Лолу і зараз шукаємо щось схоже, цікаве, дівчаче..
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @okh а на який вік орієнтовані казочки про кролика?
     
  21. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і мені порадьте що ви вже читали і що взагалі в 10р. дівчатка читають. Бо мені треба похресниці шось купити, а я зовсім "не в темі".