Україна має талант

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем kristina, 19 Травень 2009.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Мені якось цей сезон зовсім нецікавий:sad: минулі намагалася не пропускати, а тепер якось байдуже...
    Може, тому, що дивлюся переважно одним оком, та й то постійно відволікаюся.
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Україна має талант

    Згодна повністю, окрім гарних спецефектів, то часом нема на що глянути. Дивлюсь хіба місцями. Таке враження, що понабирали купу ніби з різних жанрів, а толку нема. Деякі номери схожі більше на "Україна має шоу".
     
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Дівчинка-гімнастка просто фантастична!
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Прямо в яблучко. Я з чоловіком завжди так чекали тої суботи, а цей сезон лише кастинги дивилися, а прямі ефіри, це суцільне шоу. Одна реклама і говоріння суддів та ведучої, гідних виступів мало і насичені вони явно не талантами, а якоюсь показухою нікому не цікавою.
     
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    На кастингах з нововведень цікавим був ефект "матриці " (маю на увазі ту секундну зупинку), а в прямому ефірі того не зробити... Не сподобалося оте суддівське обговорення після виступу кожного учасника - наскрізь штучне, просто розтягування часу.
    І справді : ніби і жанри різноманітні, і люди талановиті, а не те...
    Минулий сезон як складно було дивитися (синок був зовсім манюній), а все ж намагалася; коли пропускала, то й п'ятниця немила була:) А сьогодні от не подивилася - і не шкода. Потім, може, перегляну в неті. А може й ні...
     
  6. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Україна має талант

    А хто у фінал вийшов?
     
  7. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Анастасия Шиманская и Эдуард Клопот прошли в финал талант-шоу «Україна має талант-4» (співак і акробатка)
     
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Щось навіть ніхто шоу не обговорює (( Я сиділа дивилася цілий вечір суботи його! Віддала би перше місце колективу «Workout», я їх дивилася з відкритим ротом (в прямому значенні цього слова) :shok:, молодці хлопці, друге місце віддала би художнику Денису Дитинюку, а взагалі ще просто балдію від Жені Літвінковича і від його співу:music:, він мені відразу дуже сподобався, а його спів такий незвичний і неподібний на інші, недаром він як джокер вийшов в фінал! От так, а у кого які вподобання?
     
  9. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Україна має талант

    Мені Настя Шиманська дуже сподобалась, Дитинюк достойний претендент на перше місце, а вболіваю за «Workout».
     
  10. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Україна має талант

    Щось тут так глухо...:clapping:
    Дівчата, «Workout»та Дитинюк головні претенденти на звання найталановитішого у 4 сезоні, так?

    Якщо так, то я задоволена, бо вони мені дуже подобаються.
    Думаю все ж таки Дитинюк переможе.
     
  11. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Перемогли Workout
     
  12. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Україна має талант

    «Workout» переможці!!! Ура я за них вболівала. Але і Дитинюка дуже шкода, він також супер-талановитий.
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Ура!!!!!!!!!! так як і вболівала, так і виграли!!!!!:girl_dance: «Workout» молодці! Заслужили перемогу!
     
  14. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Україна має талант

    А що Посиденьки у цьому сезоні не дивились талантів??? :girl_smile:
    Щось ніхто нічо не пише...
    А ось і фінал і переможець уже є... А я скажу що Лісапеди не вартують перемоги. Це не ТАЛАНТ. Це просто так...
    А Максим Чечньов, якщо ви все ж таки дивились, та знаєте, про кого йде мова, ще брав участь у російському шоу "Минута славы", хто знає чим там закінчилась його участь?
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Україна має талант

    Я дивилась.) Але ніхто ніц не пише, та й я теж.
    Підтримую. На мою думку хлопець з кубиком-рубиком був достойніший.
    Навіть Слава Фролова видно що не задоволена була. Хоча народ вибирає що їм цікавіше.
     
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Взагалі, на мою думку, Лісапеди найменш талановиті зі всіх суперфіналістів... Хтось має талант вроджений, інші важко працюють над ним все життя, а тут якось ні того, ні іншого не бачу....
     
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    І я так вважаю. це ж як треба натренуватися, щоб так все вміло робити. це ж яку треба память мати і скільки часу в те вкласти. а ті портрети мене взагалі вразили. молодчина той хлопець! а так співати як ті бабиська, багато хто може. хоч теж непогані були, але не на 1 місце
     
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Як? Лісапєди виграли мільйон??? це капец... та такого хору в кожному селі по дві штуки! Хібань не було кому дати? Те дитя сліпе невже менш талановите, ніж ті бабиська? Чи хлопець-художник? Нема справедливості на світі(( Аж ніяк не заслуговують вони на перемогу.
     
  19. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Україна має талант

    Я також проти того,що Лісапеди переможці. На мою думку люди просто не розуміють значення слова " талант" . Хлопець був достойним цієі перемоги на всі 100%', але ж наш народ більше від гоп ца ца балдеет ніж від таланту.
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Україна має талант

    Швидше за все, жінки за Лісапєдів голосували просто через жіночу солідарність. От прості жіночки із села. В Україні таких багатенько. Вирішили підтримати таких, як врни. Ну і бабульки сказали, що гроші ділити не будуть, а за мільйон все село і район гуляти будуть. Після таких слів за них, напевно, вся область дружно і проголосувала. А Чєчнєв із Росії. Тому підтримки йому і бракувало. Думаю, що засвітився конкретно. Світле майбутнє собі забезпечив, як мінімум. Такий феномен просто неможливо не помітити.