Українські псевдокатолицькі секти

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Липень 2009.

  1. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Одна "шанувальниця Лішнянських явлінь Богородиці"(бабця дружини),уже просто дістала з проханнями охреститись! Для неї хрещення,яке я отримав при народженні, шлюб-недійсні! Аргумент:"Бог є тільки в Лішні!"
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Може хтось чув про секту "Школа єдиного принципу"?У мене родичка в ній по вуха загрузла і всіх тягне туди,каже,що то не секта,а просто рух.А я щось ніяких вагомих аргументів не маю.От тільки в інтернеті про них погане знаходжу-що їх вже і від церкви відлучили і т.д.Може хтось щось скаже? Буду дуже вдячна.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Навряд чи хтось скаже щось більше за це. Думаю, варто розпитати на сайті УГКЦ. Може, там більше знають.
    Взагалі треба дивитися на дії та наслідки. Просто проаналізуйте, що там відбувається і як змінилася родичка.
    А можете подати більше інформації? Може, якісь лінки тощо?
     
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Щось не подумала про сайт УГКЦ.Подивлюся.І мабуть ще в священника спитаюся при нагоді.
    Ось лінки,які є більш-менш інформативні(як на мене)

    http://www.pravostok.ru/ru/education/questions/printable.php?id=79&print=1 це про відлучення(тут можна почитати книжку про це)

    http://dl.biblion.realin.ru/text/34...._Entsiklopediya/ANC/doc/occult/asaul/001.htm це лист до людей

    http://www.askme.ru/list.ghtml?ID=251776&Is_answer=1 а це просто розповідь однієї людини(не гарантую,що це правда-наткнулася на це,коли лазила в неті)

    Хоча в неті по тому є багато інформації.

    P.S.:а родичка дуже змінилася,причому в гіршу сторону.Ми з нею взагалі не можемо нормально спілкуватися через її зміни.Тому я й почала шукати інформацію про цю секту.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Якщо змінилася негативно, стала фанатичною, то це вже є ознака того, що то не від Бога. Як то кажуть, диявола пізнати по хвості, що за ним тягнеться. Хвіст - це діла й наслідки.
     
  6. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    [COLOR=не"Red"]Усі релігії основані на страсі багатьох та кмітливості інших![/COLOR] /шумерське прислів"я/
     
    Останнє редагування модератором: 12 Грудень 2009
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Хе... таки підгорецькі отці зі своїм дахом попрощалися. :xaxa:
    Вони вислали до теперішнього папи вимогу про оголошення посмертної екскомуніки Івану Павлові ІІ. :girl_crazy:
    Лист назвали тако: Пропозиція посмертної екскомуніки Івана Павла ІІ за масовий геноцид віри католиків.
    Витяг:
    На черзі сам Венедикт. А тоді, певно, замість 4-ох єпископів, у Підгірцях уже правуватимуть 4-ри папи. :girl_haha:
     
  8. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Перечитала гілку, а також в інеті пошукала про підгорецьких отців. Жах, як на мене, що таке діється. Люди сходять з розуму, і найгірше те - що це не поодинокі явища, типу кілька божевільних, а вони за собою тягнуть масу, і навіть на начебто дружній згуртованій західній україні починається розбрат...
    Те саме можна сказати про якогось отця з Рясного. Я не надто в темі, але мені здається, що якщо в церкві настроюють ПРОТИ інших людей, то такий священник не має права проводити богослужіння.

    Скажіть, хто в темі. А де вони правлять? Звідки ті отці підгорецькі? Я в Підгірцях була на відправі в монастирі (він за селом, окремо), і була в церкві, тій, що в комплексі з замком підгорецьким.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Якраз на західній Україні ґрунт найбільш сприятливий. Як то не сумно... Я часто бачу ситуації, з яких лище один висновок напрошується: українець українцеві вовк.
    Отці з Чехії здається. Там забагато деталей до розповідей. Але вони вже раніше хотіли самопроголоситися. От серед наших селян їм і вдалося, бо люди не в Бога вірять, а в священиків.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    тепер вони самі собі висвячують священиків... самодостатні! Але певне скоро мало території залишиться, в одному селі стільки єпископів і священиків...
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Ну, папу Івана Павла ІІ вже єретиком проголосили. Оскільки Ватикан таки беатифікує його, то до анатеми Венедиктові один крок. Так що скоро будемо мати 4 папи.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2009
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Найбільше здивувало, що виступають за відміну закону про гомофобію. Вочевидь, дуже християнська вимога.
    До речі, ознаки секти проявляються все яскравіше.
    Я все чекаю, коли нарешті папами самопроголосяться. :xaxa:
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

  15. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    І сміх, і гріх:
    Джерело: http://ab-zac.blogspot.com/
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Будемо мати українського папу? :xaxa:

    Питання несерйозне, вочевидь. :mocking: Просто насмішила мене новина про останні події в підгорецькій божевільні. :wacko1::wacko1::wacko1:

    Ті самопроголошені єпископи на чолі з нещодавно самопроголошеним патріярхом оголосили екскомуніку покійному блаженному Іванові Павлові ІІ та теперішньому папі Бенекдитові VI. :rofl: З усіма наслідками для всіх вірних і послідовників Католицької Церкви. :xaxa::xaxa::xaxa:

    Ніяк не можу зрозуміти, як можуть люди в такі маразми вірити й за цими божевільними слідувати?
    Вони ж ніц не роблять, тільки проклинають то одних, то інших.
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2011
  17. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Також, читала цю статтю, дуже вона мене розсмішила. :girl_crazy:
    Бідні ці підгорецькі "єпископи", таке мелять, що дісно здається, що вони божевільні.:girl_impossible:
    Спілкувалася я з жіночкою, яка випадково попала на їхні реколекції, то вона була від тих наук в шоці. В перший день реколекцій в неї "монахині" забрали мобільний і не випускали на вулицю. В трапезній давали усім пити дивний чай і слідкували за тим, щоб люди випивали його до кінця. Цій жіночці вдалося подзвонити до чоловіка, який її забрав з реколекцій.
    Як люди, які є вірними "Правовірної Церкви", не бачать, що це секта. Хоча, є іформація, що догналівці діють за допомогою гіпнозу.:girl_in_dreams:

    Цікаво, де вони папу візьмуть, якщо вони ще не кардинали?:girl_crazy:
    Напевно, самовисвятяться.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Нащо висвячуватися? Їх же ніхто на єпископів не висвячував, самопроголосилися. Так і тут зроблять. Яка проблема? Папу можуть обрати навіть серед несвящеників, є правила й процедура. Сподіваюся, щоправда, що підгорецькі аж так добре не обізнані в тих справах. Хоча, їхнім умам того й не треба, там досить ідей і без інформації. :girl_crazy:
     
  19. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Моя знайома деякий час захоплюється новим "віянням" - книгами і вченням, чи як його назвати, Гарафіни Маковій. Недавно бачу, що вже "вдарилась в нього конкретно". Для розмови з нею хотілося б бути обізнаною доконечно. В інтернеті знайшла різні відгуки, дещо вони сумбурні. Не знайшла чіткої позиції нашої церкви (УГКЦ), або не знаю де шукати. Може хтось допоможе інформацією.
     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами