Українські псевдокатолицькі секти

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Липень 2009.

  1. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Тому 5 років і я була там на реколекціях.
    Спочатку там був мій тато (якого затягнула тітка), котрий повернувся звідти іншим (був впевнений ,що на нього зійшов "Святий дух"! Спалив майже всі книжки(детективи;пригодницькі(на його думку там купа розпости) та ін.;іграшки з зірками-довго розповідати); перестав дивитись телевізор;проводив багато часу в молитві(молячись в основному з тої літератури яку дають там!)Ревно постив сидів на хлібі і воді!Чоловік який важив під 130кг-схуд за великодній піст до 80кг(постарів на років 20!!)! Для всіх це було шоком(а він жалів нас!)!
    Почав переконувати мене(мама непіддавалась! )Відмовити татові від реколекцій немогла .Поїхала прихопивши коліжанок...
    Власне фанатизм там на кожному кроці; таки добре, що реколекції 3 чи 4дні, а не більше; Я також повернулась іншою.Чоловік не любить згадувати той час!Та в перший день він мовчав, а на наступний плакав; казав що у мене є вони(доня і він),а я відчула там як ми житимемо в раю(не відчувала потреби в чоловікові в донечці,-мене не хвилювало як вони!.
    З молитвою мені йшло гірше(тато живе в селі; відповідно тратив на молитву майже весь день-там не просто молитва, а постійний крик до неба,все дуже енергійно-в стані трансу...),а я мусіла гуляти з малою,+вечеря; сусіди, коліжанки. Я не хотіла ніяких забав; друзів-а чоловік не здавався,тягнув мене всюди аби тільки не закривалась в кімнаті; туди більше не пускав-казав неможе завести; малу немає на кого залишити і т.д.)-(молилась поночам!Виходило на так фанатично як в тата!!Благо,що не жили разом з батьками.. бо не знаю як би зараз було!!!)
    Татові ставало гірше-злий почав на нього наступати!Чим частіши він туди їздив тим гірше йому ставало.(Не можу чітко розповісти; та одного дня (десь через 1 рік чи півтора)тато сказав ,що мене в це втягнув тому хоче аби я перестала молитись по тих книжечках! Бо то від злого! Він це відчуває..Почав їздити до Вороновського! і потроху одужав!Він затягнув з села чималу громаду.. та перестав ходити до підгорецьких лише він; інших не переконав, вони не ходять до нашої церкви(іздять лише до Підгорецьких!).
    Минулого року став в сільській церкві -паламарем. Відмолює свій гріх! Йому важко, злий так просто не відпускає...Він багато думає,проте зараз це тато який порадить, поговорить; який настановить, який бачить не тільки церкву але й внуків, проблеми сьогодення і т.д.(Основне, мама- щаслива!)...
    Тітка татова виробляла невідомо,що ;Дзвонила; погрожувала, казала ,що дідько оселився в нас.. і т.д.; Тато просто за неї молився...Богу дякувати минулого року вона попала на сповідь до священника в костел (Не знаю як трапилось; вона постійно їздила до них;) З костелу подзвонила татові і вибачилась...Тепер також туди не ходить...
    Важкий досвід..описала в пару рядків; та ви й уявити собі не можете що ми пережили...
    Це наш досвід ...Довго думала чи писати, та можливо кумусь знадобиться............
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2011
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    колись бачила оголошення в церкві андрія проти (не знаю, чи правильно?) тих книжечок..то, напевно, мож в тамтешніх священників запитатися.
     
  3. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Дуже шкода, що ваша сім*я мала такий прикрий досвід. Молодці, що вчасно відійшли від тої секти. Бог охороняє вашу родину, а з Богом нічого не страшно!
     
  4. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    А коли Ілля патріархом став? Щось я відстала від "підгорецької божевільні". Він мабіть і папою стане? Це ж буде наступна його сходинка?
    Так, і священикам нашим він часу на роздуми дав до 16.6.2011.
    Ну що ж, будемо чекати. Нехай простить Господь їм їх гріхи.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Дійсно важко уявити. Богові дякувати, що то вже позаду й вас Господь беріг і вашого тата також! Нехай далі береже й посилає вам і вашій родині здоров'я! Дуже шкода, що ви таке перейшли, але дуже вам дякую, що поділилися цією історією!!
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Fechka, молодець, що написали. Дякуйте Господові, що дав Вам такого чоловіка. Аж мені недобре стало. Але що то казати... я внучка священника, відповідно як і мої двоюрідні брати, а мали ми з моїм старшим двоюрідним історію цілу, досить давно то було з Білим Братством. Слава Богу, що все скінчилось без наслідків, а могло також бути по-різному. Диявол затягує в різний час, в різних іпостасях і чигає на кожнім кроці.
     
  7. медведик

    медведик New Member

    Божа Матір у с.Грушеві

    Давню історію має джерело у с. Грушів Дрогобицького району,яке знаходиться у самій церковці. За давніми переказами на місці теперішньої церкви у ХVІІІ-ХІX ст. росла велична стара верба. Посеред її гілля високо вгорі була прикріплена ікона. В дуплі верби з часом з’явилася вода, як у криниці. Люди зауважили, що вона має цілющу силу. У 1855 р. мешканці села потерпали від страшної епідемії холери. Тоді побожні люди здогадалися відновити джерело, що перед тим понищив і закидав сміттям якийсь негідник. Епідемія припинилася, люди були врятовані. А той, хто насмілився осквернити святе місце, та його родина загинули."


    З'ява Божої Матері у Грушеві (1987)

    З'ява Матері Божої у цьому селі припадає на 1987 р. Тоді, навесні, у старенькій каплиці Пресвятої Трійці 1878 з'явилась Пречиста Діва Марія. Ця звістка дуже швидко поширилась по околиці. На святе місце цілодобово почали прибувати паломники, які чітко бачили видіння Матері Божої то в голубому, то в чорному одязі. Таку переміну кольорів пояснювали пересторогою Богородиці: якщо навернетесь до Бога, будете на небі, якщо ж ні, попадете у пекло. А це, як відомо, були атеїстичні часи.
    Спочатку місцева влада робила всілякі перепони для відвідувачів. Тоді вірні християни звернулись до останнього керівника Радянського Союзу Михайла Горбачова, і він дав розпорядження не перешкоджати прочанам їхати до святого місця.
    У день Вознесіння Господнього люди бачили Пречисту Діву востаннє. Розповідали, що над капличкою з'явилося сяйво, в якому виднілись чіткі обриси Божої Матері. Поклонившись на всі сторони, Богородиця вознеслася на небо. Часи віри заторжествували. Церковна комісія, яка теж досліджувала явище у Грушеві, на жаль, нічого конкретного не сказала, незважаючи на те, що сюди їхали люди майже з цілого Радянського Союзу. Наявність чуда, звісно, не заперечувалась, але конкретних доказів для його підтвердження було замало.
    Зараз про Грушів, як місце появи Богородиці у новітні часи, згадується дуже рідко. Але відомо, що з Америки для іконописця Василя Стефурака надійшло замовлення на створення образу Об'явлення Богородиці в Грушеві. Значить, комусь іще небайдужа доля цієї місцини і тої події, яка мала місце.

    Послання Діви Марії в Грушеві

    В Грушеві Пречиста Діва сказала декілька послань, в яких зверталася до України, до першого народу у світі, який посвятився їй уже в 1058 р.: “Україно, моя доню, приходжу до тебе в найтяжчих хвилях твого життя. Ти мене перша вибрала собі за свою Царицю.”
    А іншого разу: “Моліться і наверніться, то третя світова війна не почнеться. Скоро будете вільні”.
    Ще інше послання:
    “Вчіть дітей молитися, вчіть дітей жити в правді. Чорнобиль є знаком для цілого світу. Без-устанно моліться вервицю; вервиця це зброя проти сатани. Він боїться вервиці. Щодня моліться вервицю. Я прийшла до Вас, щоб подякувати українському народові, бо за останні 70 років ви найбільше терпіли за Христову Церкву. Я прийшла, щоб вас потішити і сказати, що ваші терпіння скоро закінчаться. Україна стане незалежною державою, чиніть покаяння і любіться. Приходить доба, яка була предсказана, як кінець часів. Погляньте на безпорядок, який панує у світі, на гріхи, байдужість, кровопролиття. Приходжу до вас зі сльозами в очах і прошу вас моліться і працюйте для добра і Божої слави. Україна була першою, яка признала мене Царицею, а я прийняла її під свій покров. Працюйте для Бога, бо без цього нема щастя і ніхто не осягне Боже Царство. Українці мусять стати апостолами для російського народу, бо якщо Росія не навернеться, то буде ІІІ світова війна”.


    При в"їзді у село Грушів стоїть Фігура Діви Марії.Учора задзвонила сестра, сказала , що статуя Діви Марії почала виділяти сльози, у присутності великого зібрання людей біля фігури Діви Марії вже розпочалися богослужіння.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Божа Матір у с.Грушеві

    Але бздури! Це, до речі, одна з ознак неправдивості явління. Богородиця ніколи не буде пхатися в політику! Якщо ж пхається, то це явно диявол під її ликом до людей підкрадався. Того й забули про те місце.
    Господь сказав однозначно, що нема перед Богом грека, єврея, бо всі перед ним рівні! Якщо явління Марії суперечать писанню - це ознака, що то нечистий людей спокушає.
    Люди, не їздіть туди! Уже маємо Лішню, вистачить!
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Божа Матір у с.Грушеві

    То ж треба! Спитала в ґуґл, хто ще про це говорить, а то ноги ростуть із дуже нецікавого місця. То підгорецька божевільня хоче побільше люду собі заманити. Тоді мене не дивують такі послання.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Ой, був б розвід. Так сталось в мого двойорідного брата, бо був ВЕЛИЧЕЗНИЙ вплив зі сторони його тещі на його жінку.
     
  11. manka

    manka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Дуже вдячна вам за вашу розповідь, бо тепер це наша проблема: мешканців вул. Плугової, Миколайчука, Грінченка. Ось тут детальніше
    http://lviv24.com/news/newsVideo.do...hob_z_kaplitsi_pishli_sektanti&objectId=73669
    Вже не знаємо як з тими сектантами боротися
    В неділю, понеділок, середу і п"ятницю о 20.00 біля каплиці правиться служба, щоб звідси пішли сектанти.
     
  12. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Ой. аж недобре стало...
    Справді! Дуже важко! Залишається справді єдине-МОЛИТВА!
     
  13. manka

    manka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    А нам як недобре, сектанти коли побачили, що греко-католицькі священники правлять службу, то почали за годину-півтора приходити швидше і собі правити. В понеділок ці дві служби під наглядом міліції затягнулися до 22.00. А скільки їх сюди сходиться-з"їжджається, аж моторошно стає. Коротше, всі люди перелякані. Як їх вигнати? Невже прийдеться вдаватися до радикальних способів?:tanksmile:
     
  14. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    А також Загірної, Нагірної, Розточчя (колись Педагогічна), тобто району Старих Збоїщ. Бо ті хто тут живе від діда-прадіда знають з розповідей бабусь-дідусів, що було в тій будівлі, як вони (бабусі-дідусі) дітьми ходили сюди на науку.

    Почитайте ще тут http://www.galinfo.com.ua/news/89278.html
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2011
  15. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Хотіла поділитись з вами: в п"ятницю після роботи сиджу собі в маршрутці в Яворівському напрямку і чекаю коли вже поїду. Аж ось заходить жіночка так років за 50 і просить пожуртвувати гроші на розбудову церкви у Тернополі. Показує фото, розповідає про те, як хрест в них кровоточив і як вони вірять що це Юожий знак, хоч і не знаю про що саме. Люди почали кидати свої 1-2 грн. І все було б добре, якби вона на проходила повз мене, а я не візьми та й не запитай чи має вона дозвіл від правлячого єпископа на збір коштів. А вона мені каже: "Звичайно маю, зараз покажу. Ми без благословення нашого святого отця Петра нікуди не їдемо. А ми ж збираємо гроші по всій Україні." і т. д. А я їй кажу: "Який святий о. Петро? Немає такого." - "У вас, - каже, - може й немає, а в нас є".
    І так словом по слову почала агітувати всіх приїжджати до Тернополя, що вони в якому з парків (не пам"ятаю) церкву - Новий Єрусалим - збираються будувати і побудують обов"язково.

    І ось, хотіла у вас всіх запитати: хто що про цю секту знає? А і ще одне: вони називають Марію рівною Пресвятій Тройці. І мені здається трохи змінили Символ Віри (але він не такий як з Лішни) і перехрестилась вона не з права на ліво, а з ліва на право.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    дуже схоже на те, що недавно про них говорили всі новини
    ось знайшла
     
  17. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Так, схоже це вони. Я просто видно відстала від життя та й не вслідкуєш за ціми всіми сектами. А є ще інформація?
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  19. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    була потрібна. отці редемптористи давно намагалися її отримати. але, оскільки вона була на балансі як господарська споруда, а не сакральна, то і купити її можна було тільки комерційно. вони намагалися добитися зміни її статусу, бо то таки немалі гроші. натомість гроші сектантам не стали перешкодою...