Українські псевдокатолицькі секти

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Липень 2009.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    бо дуже далеко...
     
  2. IvanivnaNata

    IvanivnaNata New Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Дякую що поділились досвідом, для нашої сім"ї це зрараз актуальна тема - мій чоловік потрапив під вплив "підгорецьких" , просто незнаю як дати собі раду, в нас двоє маленьких діточок, але ми його вже мало цікавимо, вся увага туди... не знаю як достукатись до нього, де шукати допомоги...
     
  3. manka

    manka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Ось ще одне відео
    http://www.youtube.com/watch?v=MqjlzIy_Icw

    ---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:02 ----------

    А вчора вночі сектанти хотіли встановити хрест на каплиці. При чому ніяких дозволів на будівництво нема й досі, а робота йде повним ходом... ночами.
    Мешканці району не дозволили. Сектанти розпочали бійку. Знову міліція... беркут... швидка... до 01.30 год.
     
  4. jylanda

    jylanda занууууда

  5. manka

    manka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Саме тим вчора завершилась спроба
     
  6. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    ну ви уявляєте, цього проходимця Догнала відпустили, а йому все обійшлось в 51 грн.
    http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/43440/
    Я просто в шоці. І не вірю, що його депортують чи він бідній жінці щось заплатити. ось такі в нас злочин і покарання виходять!:girl_feminist:
     
  7. manka

    manka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    висновок: гроші - велика сила
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Доречі також вважаю що дали тому задалеко зайти. І дуже мудрі слова автора:

     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    і ще про секту тут
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Вчора зустріла старого знайомого - приємний молодий чоловік. Був. Розговорились і мені стало страшно - зазомбований на повну катушку. В кожному!!! реченні - з Божою поміччю працюю, то Бог так дав і ми всі здорові, Бог моїми руками зробив, на все воля Божа і т.д. Дальше гірше - запитав до якої я церкви ходжу - там усі погані, пють-гуляють, тільки їхня церка правовірна.
    Питаю - а яка саме ваша (думала зараз почую баптисти-адвентисти) так ні - греко-католицька правовірна. Наш священник може все - лікує онкологію, навертає наркоманів - прийди, послухай і т.д.
    Коли воно тебе не зачіпає - якось про то не задумуєшся, а як побачити на власні очі реально страшно - відсутній погляд і завчені речення. Страшно за дітей, якщо дорослі попадають під вплив, то що говорити про молодь.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Інсоленс дала чудовий лінк, який багато пояснює. Я після тієї статті довго не могла відійти, все прокручувала в голові прочитане... Жахає таке, направду.
    Ось ця стаття ще також варта уваги.
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Догналівці намагаються легалізуватися в католицькій церкві поза Україною. Цього разу їм це не вдалося.
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    упс ... а я ще тішилася що капличку відбудовують... думаю, як добре, що близенько буде капличка, а сьогодні зайшла в цю темку :eek:
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2011
  15. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Так, ті сектанти давненько шукають місце, куди пристроїтися.

    2009 рік. Моя кума після хрещення похресника була нормальною дівчиною, а за пів року понеслося. Зазбомбували, забрали її в "монастир" десь в Брюховичах. Ізолювали від всього світу, вона там постійно молиться, а батьки регулярно допомагають монастирю - то хімічні засоби везуть, то щось там ремонтують... Зустрічатися може рідко з близькими, при кожній зустрічі сидить старша монахиня, яка фільтрує кожне слово - якщо щось про погане життя або не в тему, зустріч закінчилася. Як в тюрмі.

    Єдина дочка в сімї. Виглядає, що і на її квартиру в центрі придивляються, батьки пенсіонери... знали сектанти, кого зомбували.

    Недавно дізналися, що бібліотека передає приміщення церкви Петра і Павла на Театральній - так вони шукали можливості дістати ключі. Поки не отримали. Але якби дістали - то хто їх би з церкви витурив?

    Фантазія тих аферистів не знає меж!
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    З відповідної групи на ФБ:
     
  18. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Випадково натрапила на таку новину:
    Журналістське розслідування програми «Люстрація» львівського телеканалу ЗІК ТВ встановило причетність Оксани Білозір, народного депутата України, члена партії Християнсько-Демократичний Союз до секти догналівців.
    http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/45831/
    От i видно звiдки пiдтримка йде догналiвцям. Трошли з одноi партii, трошки з iншоi...
     
  19. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    а де саме ця каплиця? Знаю, що відновлюють костел римо-католицький а ось де каплиця, щось неможу зорієнтуватися де є... А підкажіть мені будь-ласка?
     
  20. manka

    manka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    на вул. Плуговій, де колись була база "Беркуту" (Якщо не помиляюсь), тепер новобудови. Ще тут є корпус МАУПу, дитячий навчально-оздоровчий центр "Еколенд", 30-та школа