Українські псевдокатолицькі секти

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Липень 2009.

  1. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Прикро дуже, що туди попадають не наркомани, не злочинці що навернулися - вони таких не хочуть і відкрито про це заявляють. Вони беруть цвіт нації і внушають їм, що сімї не треба, що у них таке покликання, дітей у цей жорстокий грішний світ приводити не треба, словом, промивають мозок на свій лад по повній. І християнським такий лад назвати дуже важко. За розповідями людей, що попадали у Підгірці, без гіпнотичних технік та НЛП там не обходиться, у що я дуже вірю, бо маю приклади знайомих, що мінялися після 1-2 разів, як потрапляли туди. Ех, так хочеться, аби за це взялися журналісти, аби потрясли їх добряче, аби надати розголосу, застерегти. Знайома журналістка поривалася зробити сюжет, та ті, в кого інформація, на камеру говорити бояться. Хто туди попав, спілкувалася з такими людьми, моя думка - нічого їх уже не змінить. Це фанатизм, який не лікується. Як там у Ліни Костенко - Нічого, все це вилікує смерть..
    Бережіть своїх близьких!
     
    Останнє редагування модератором: 12 Листопад 2012
  2. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Кожен раз звертаю увагу, як під облрадою на Винниченка стоїть групка бабусь і моляться. ПлакАти - з вимогою зареєструвати релігійну громаду.
    Раніше було з вказівником - 100 днів, більше...
    А вчора проїжджала - то народу зібралося більше, особливо звернула увагу - що багато молодих чоловіків. Цього разу довкола була міліція - напевно, то був якийсь організований мітинг.

    Вони дуже наполегливо щось хочуть реєструвати, але дуже тихо. Без шуму і розголосу.
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  4. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Прочитала, аж мову віднімає....
    http://www.expres.ua/main/2012/06/21/68559
    Страшно....
    http://www.expres.ua/main/2012/06/01/68430
    Така молитва затягує.. Як згадаю як молилась .... аж мурашки по шкірі...
     
  5. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Бачила сьогодні догналітський шабаш біля Матері Божої в центрі.
    Розмахували абсурдними гаслами проти газети "Експрес", потім щось співали.
    Йду крізь той натовп і так мені якось паскудно на душі стало... :sad:
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Догналівці вже зовсім обнагліли - навіть не намагаються про людське око тримати марку:
    Секта Догнала б'є ланцюгами
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Сьогодні мені в центрі знову потрапили "вірні" правовірних - дві дівчинки з відсутнім потупленим поглядом роздають брошурки - цікаво звідки кошти на обєм тої макулатури. Взяла з цікавості - а в них навіть сайт свій є, уявляєте скільки то треба часу, коштів щоб то все організувати - і брошурки кожного тижня, і розробка сайту?
    Але нарешті є позитивні зрушення - на черговому засіданні сесії Львівської обласної ради 3 липня 74 депутати звернулися до Прокуратури та Президента України щодо забезпечення об'єктивної перевірки діяльності на території Львівської області релігійного угруповання, очолюваного іноземним громадянином А.Догналом, яке іменує себе «Українська Правовірна Греко-Католицька Церква» більше тут
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Сайт у них вже дуже давно є. І на ютубі в них відеороликів багато. І не лише на ютубі. У них більшість їхніх анатем записано на відео у двох мовах.
    І відео різних подій вони роблять своє, а потому кромсають і роблять так, аби виглядало, що то вони бідні жертви. Їхні "монашки" часто з відеокамерами ходять. Не з телефонами, а саме відеокамерами.
    А ролики проти УГКЦ чого варті. Суцільне промивання мізків, тиск.
     
  9. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Чула про те, що відкривають центр допомоги постраждалим від впливу сект.
    Можливо, хтось задіяний в організації цього центру. Їм волонтери не потрібні? Психологічної освіти не маю, лише педагогічну. але могла б виконувати якусь технічну роботу...
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Дівчата, а хтось знає що там з капличкою на Плуговій?
     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    І я їх бачила, просто не знала шо це догналівці. Була дуже здивована, що "монашки" стоять з плакатами і викрикують різну бздуру.
     
  12. manka

    manka Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Та щось тихенько себе ведуть. Думала, що вступились, але сьогодні йшла повз капличку, то двері там були відкриті і дві жінки заходили в них. Правда, в неділю, так масово, як минулого року вже не йдуть.
    тільки не розумію чому невдалої? Думаю, якби в каплиці були католики, то б зняли хрест, який почепили догналівці.

    О, ці, що на фото, були у нас на Плуговій минулого року, та, що на першому - знімала "страшне кіно" про мешканців вул. Плугової і католицьких священників.
     
  13. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    У відповідь на репортажі СТБ УПГКЦ зняли фільми про "про вигадки" телеканалу СТБ
     
  15. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Що таке лефевристський рух? Це також секта? Їхня церква є в Рясному, настоятелем є Василь Ковпак. Чоловікова двоюрідна сестра ходить туди. Не знаю якою вона була раніше, але зараз вона дуже дивна, ну просто помішана на цій церкві. Може її також зомбували, чи діяльність цього руху законна?
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    Наскільки знаю, їх ще традиціоналістами називають, вони є вилучені з Католицької церкви.
    Ось тут, наприклад, доступне пояснення :
    risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/44802/
    Та й просто пошукайте: Василь Ковпак, є багато інформації на цю тему.
     
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Українські псевдокатолицькі секти

    До мене сьогодні підійшла якась дівчина питаючи мене перше чи я думаю що Бог - він чи вона... потім щось говорила про друге прийшестя і що воно вже було, і що у неї є докази, просила про 20 хв часу щоб розповісти мені про них. Я їй сказала що зараз немаю часу. Але всетаки поспілкувалась з нею добрих 10 хв. Вона мені втирала про віру і то як Фарисеї не повірили що Христос був Божим Сином ітд. Я їй, в свою чергу сказала, що все що сталось - було сказано у біблії і що та мало бути. Трошки її збила з пантелику. ПРОТЕ - якщо у мене буде час, то я з нею зустрінусь. Мені цікаво що це за докази вона має :haha:) І як довго їй займе заїкнутись про гроші :haha:))
    Але ще мене вражає рівень підвішеності язика цих людей. Вони ж такі балакучі, мають багато однакових відповідей на різні запитання, і наполегливість - всім би так :)