УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, коли краще на УЗД йти , записалась на цю пятницю , це буде 28 тижнів і 6 днів, чи краще через тиждень в 29 тижнів і 6 днів, до лікаря маю прийти вже з УЗД в пятницю 30 вересня. Чи це не грає ролі той тиждень різниці ?
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Залежно з якою ціллю йдете і що хочете побачити. Планового на такому терміні, здається, немає.
     
  3. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Я оформляю лікарняний листок на декрет на роботі, гінеколор крім аналізів і за УЗД сказав, я теж щось трохи сумніваюсь чи не зарано, але вже і цікаво що там і як :girl_smile:
     
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Тоді вам немає значення, все одно будете робити ще раз до пологів.
     
  5. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Дуже раджу Прокопчук Наталію Миколаївну.
    була сьогодні на першому неплановому УЗД (9 тижнів і 5 днів) Серцебиття +, рухи +. усе в нормі.
    Єдине , що збентежило, в протоколі УЗД згодом прочитала,що виявлено фізіологічне вип'ячування в ділянці пупка 5,5 мм (я так розумію у плода). кажуть що за пару тижнів може розсмоктатись і все буде добре, у кого було схоже? дуже хвилююсь, а наступне УЗД аж за 3 тижні.
     
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Були ми на трошки неплановому узд, вирішили робити в Альтернативі, бо знала що в них обновили обладнання. Дуже задоволена, порівнюючи також з недавнім візитом у центр Лотоцької (хоча звідти теж хороші враження) але сподобалось більше, зображення набагато чіткіше і сам екран "для мами" більший, і навіть мені НЕ як лікарю зрозуміліше було що де знаходиться.
    ПС. а ще робили оте модне кольорове 3д відео, (теж дуже гарно чітко все видно) і лікар нам зловила як маля в цей час усміхалось :) За це взагалі всі гроші можна віддати)) Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Не раджу категорично лікаря УЗД Медик Анну, яка працює в центрі "Медик", що на Куліша. Я ще такої грубої, хамовитої і жорсткої особи серед медиків не зустрічала. Не знаю, може вона власниця того центру, що таке собі дозволяє, але це вже переходить всякі межі.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    там взагалі спеціалісти досить спеціфічні. Я 10 років тому теж дивувалась.
    Співчуваю, не ходіть туди більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Anjelkabam

    Anjelkabam New Member

    Не дуже в темку....але хочу запитати мені лікар сказала...що буде дивитись мене на кріслі 17 тижнів вагітності...В кого як було з тим кріслом...маю наувазі чи варто☺Дякую)))
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
  11. Anjelkabam

    Anjelkabam New Member

    Та я це розумію...але поналякують....щоб незашкодило...тому й запитати вирішила в кого як булр☺
     
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    В мене одне з популярних тут питань: на 17 акушерському тижні не зарано робити УЗД? Лікар так порекомендувала, а я щось сумніваюсь, бо всюди рекомендації, де я читала, ближче до 20 тижня. А ще я точно знаю, що овуляція була пізня, та й УЗД на 12 тижні це підтвердило, тобто фактично то буде тільки 16-ий.
    Хоча в мене предлежання плаценти було виявлене і мені дуже цікаво, чи щось змінилось, тому я не проти зробити узд швидше. Але якщо потім за 2-3 тижні доведеться ще одне робити, то я би так не хотіла... Щось я зовсім заплуталась:scratch_one-s_head:
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Якщо ви перше узд робили в 11-12 тижнів, то в 17 тижнів може трохи і рано. В мене теж було передлежання на такому терміні (16-й тиждень). То наробилася я тих узд до 20 тижня, мало не щотижня. Але в мене ще купа нюансів було, тож потреба була. Якщо не хочете за 2-3 тижні знов робити узд, то можете відтягнути трохи. Дивлячись, що вам пріоритетніше. Плацента то скоріш за все піднімається з ростом дитинки, але не так вже і швидко на такому терміні, бо той ріст ще невеликий. А з іншої сторони якщо вам буде спокійніше зробити це узд то робіть. Краще, звичайно, слухати рекомендації лікаря, якщо довіряєте йому/їй.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Перший і другий триместр вагітності ходила в інтерсоно до Зінов'євої - один позитив, чітко, без залякування, хоч і досить коротко (я так і хотіла поменше часу провести під апаратом). А потім вона перестала там працювати, я не могла ніде її знайти, то записалася навмання до Мєдвєдєвої в інтерсоно. Ніби все ок, і тут вкінці: м'язова клишоногість правої стопи. Я перечитала вже, що тільки можна, хвилювалася, але заборонила собі будь-які негативні емоції. Чомусь не пішла більше ні до кого, щоб перевірити, не хотіла турбувати лялю. Першим питанням на пологах було: як там ніжка? І все виявилося чудово, донечка має здорові ніжки. Ну ми зла не тримаємо на узд-ста, жартуємо, що це так прізвище лікарки (ведмежаче) вплинуло на неправильне заключення.
    Інтерсоно має проблеми з фото/відео, я всі три рази отримувала маленькі фото, тому попереджайте на рецепції і лікаря, нагадуйте неодноразово!

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    З Інтерсоно зараз багато спеціалістів пішло. Зокрема, Зіновєва приймає зараз в альтернативі.
     
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Думаю, що дійсно рано. Відкладу на тиждень. Може доведеться ще одне УЗД потім зробити, але мені так буде спокійніше - дізнаюсь, що з плацентою і буду мати хоч якийсь шанс на те, що +1 УЗД не знадобиться.

     
  17. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Ми ходили до Прокопчук Н.- вона дуже хороша і як спеціаліст, і як людина..обидва рази були без запису.. потрібно було термінове УЗД, без проблем нас прийняли правда довелось чекати десь 2-2,5 год. В нас була дуже складна вагітність..коли всі лікарі розводили руками..і казали нічого тут вже не зробиш..то вона дала нам хоч і маленьку, але надію.. Вона справді лікар з великої букви... по-більше б таких лікарів.(і ще ... за узд вона не взяла ні копійки.. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. pompocska

    pompocska Member

    де приймає прокопчук, і напишіть тел для запису,можна в пп
     
  19. Mushenia

    Mushenia Active Member

    вул. Крупярська,1 (вхід з вул. Личаківська, 115)
     
  20. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Цікаво в чому причина, бо іноді теж там обстежуюся, Зіновєва вроді хороша, хоча вона не багатослівна, завжди заклопотана... Медвєдєва теж ок, мені сподобалась, і по відгуках хороша.
    Про полік-ку враження неоднозначні...