УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. nali

    nali New Member

    Хочу зробити перше узд (7-8 тиж) без направлення лікаря. Підкажіть хорошого лікаря, щоб все роз'яснив, показав і т.д. Бажано без черг і зорієнтуйте в цінах теперішніх. Дякую.
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та на такому терміні нема, що дуже роз'яснювати і показувати. Фактично можете піти будь-куди де вам подобається без направлення. В приватних кабінетах переважно по запису, тож приходите на свою годину і вас приймають без черг. УЗД до 12 тижня вагітності ну максимум 200 грн, залежить від того куди підете. Тут в темі здебільшого хороші відгуки про Прокопчук, Слободу, Скляр, Лотоцьку, та тому до них часто і запис має бути заздалегідь, бо багато бажаючих. Почитайте тему, може когось для себе оберете.
     
  3. nali

    nali New Member

    Дякую. Довідалася що саме на цьому періоді треба робити перше узд( як розвивається) попередні дві вагітності очухувалась значно пізніше,чи й зараз почекати ще? Щоб нічого не проґавити важливого.
     
  4. vjv

    vjv Well-Known Member

    Якщо немає додаткових показів, перше узд робиться на 12 тижні.
     
  5. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Наскільки чула від знайомих що власниця інтерсоно мороз , а власник альтернативи іі колишній чоловік . З чуток , знову ж таки , вона як людина прикра, можливо того працівники пішли за чоловіком .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Хтось останнім часом робив узд на Мечнікова? Там Винницький? Які враження? Апаратура, може обновилася? Яка ціна узд перед родами -36-37 тиждень, якщо ти ще не є на обліку в пологовому?
     
  7. Veranda

    Veranda Member

    Робила минулого тижня, якраз був 37 тиждень. Був Винницький, апарат доісторичний мені видався, процес зайняв хвилин 10. Вартість 150 грн.
     
  8. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    ну а сам лікар як вам? вагу, положення, стать, води прокоментував? які загальні враження? Любить лякати?
     
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, підкажіть чи хороша спеціаліст Слічна? Вона зараз у Центрі здоров"я родини Лотоцької працює. І чи не страшна це процедура вагінальне УЗД, не болюча? Ще казали перед тим за годину літр води треба випити...
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Не страшна, не болюча, максимум неприємна. Води не пила ні разу.
     
  11. Veranda

    Veranda Member

    Я про нього раніше нічого не чула, з ним домовлявся лікар, в якого народжуватиму. Був в гарному гуморі, привітний. Нічого нового мені не сказав, основні пункти прокоментував.Загалом нормально, але я нічого від того огляду і не очікувала, бо мала результат УЗД з Параскеви і знала що все ок.
     
  12. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Вона раніше на батальній працювала. Я до неї ходжу на узі. претензій не маю. Але я ходжу в Династію
     
  13. Anjelkabam

    Anjelkabam New Member

    Дівчатка ....хто був у Лотоцької....як враження...бо таке різне пишуть☺
     
  14. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Я була 2 рази..нічого особливого сказати не можу, досить нормально дивиться ...В моєму випадку в пологовому будинку, дивились тільки на узд Лотоцької та узд Величко ... всі решта узд просто ігнорували (казали, що не довіряють)
     
  15. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Я була в Лотоцької 2 рази, все пройшло добре, все пояснила, наробила фотографій дитинки. Єдина проблемка, з якою я зіткнулась, це зсув графіку. Потрібно було чекати додаткові пів години щоб попасти на огляд.
     
  16. Olenaroman

    Olenaroman New Member

    Перший раз ходила на узд як сказала моя лікарка для того, щоб дивитися чи прикріпилося на своєму місці, чи не має позаматкової вагітності.робила вагінально так як це було 7тижнів,все гарно розказала і показала на екрані ту маленьку бусінку)Ходила в Альтернативу до Пурпури Роксалани Йосипівної,узд 200грн .я до неї ходила ще раніше, бо не могла завагітніти 1рік ,дуже хороша лікарка вона ще приймає в 4поліклініці на Сихові але моя вулиця не належить до неї,і мені прийшлося йти до моєї.вона мені дала направлення на 13тижні на вул.пекарській 69б до Павлюк Н.Б про що я пожаліла.вона запізнилася на годину узд робила швидко нічого не пояснивши,коли я просила і щоб дитинку ще подивитися то вона грубо відповіла ,що це не приватна клініка хоча я хотіла їй заплатити,але спорити не хотіла.тепер піду тільки в Альтернативу,хоч ставлення як до людини,і пояснять і покажуть.
     
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Отже, побувала я на УЗД в Центрі здоров'я родини. Воду пила, бо спочатку дивились так, потім йдете у туалет і дивляться тоді внутрішньо. Я була у лікарки Слічної, то все сподобалось, толкова, уважна, все гарно пояснила. За все заплатила 220 грн. Бачила там і Лотоцьку, і теж мені казали в жктщо вона дивиться але бере дорожче (якось дивно). Та я щось до неї не особливо хотіла йти, хоч її хвалять, і рекламують, якось не довіряю після різних відгуків про неї. Центр здоров'я родини сподобався, все чисто, акуратно, на рецепції всі люб'язні, в черзі хвилин 5 була, не більше.
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2016
  18. Anjelkabam

    Anjelkabam New Member

    Дівчатка дякую за відгуки....була недавно в неї....скажу вам так....чекала теж 40 хв...потім вона дуже спішила....сказала все добре....якщо я б незапитала про те що побачили на минулому узі....вона цього б і незамітила...Короче зіпсувалась вона....пора їй на пенсію...Була в багатьох узд і прихильниця на разі Прокопчук Ехомед)))
     
  19. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчата ,підкажіть коли роблять 3-тє планове узі? Лікар з роддому казала на 26 тижні прийти зі свіжим узд. Але якщо на 28-му є якесь планове, то може тих 2 тижні почекати
     
  20. Olenaroman

    Olenaroman New Member

    Яка різниця між узд і генетичним узд?бо з того,що читала зрозуміла до генетиків йдуть коли є ризик або в когось із рідних є спадкові хвороби,а якщо все добре чи потрібно йти чи можна тільки на звичайне узд?до яких хороших лікарів можна піти?