УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А мені в Прокопчук на Личаківській в тому кабінеті не сподобалось. Конвеєр, все бігом-бігом. Я ще не витерлась, вже інша заходить. Все нормально, ну і слава Богу. Та ну. Краще я в Параскеві в Голубки знову перевірятимусь. Все спокійно, докладно розкаже, подивиться і мені покаже пояснить що і де в дитинки. Якось більше уваги хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Не переживайте, багато хороших лікарів. Я шукала відгуки про Грабоуса Олександра, до якого мене направили. Відгуків на Посиденьках не знайшла, але все ж пішла. Повністю задоволена, все коментував, пояснював - самій не довелось майже нічого питати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    А мені сподобалося в Герети Н. на пр.Шевченка. Все розказувала і довго дивилася .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Moza

    Moza Member

    Я була в Грабоуса, приємний і уважний, гарно пояснює що де. В неповних 13-ть тижнів визначив стать дитини:) Хоч сама клініка не дуже - це навіть більше кабінет, а не клініка, як в них написано на сайті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчата може запитання тупе, але я вже все забула, які основні моменти має озвучити лікар на першому УЗД , щоб я орієнтувалася .

    Колись робила на Короленка ,лікар була хороша ,але прізвища не пам"ятаю... Можливо хтось робив недавно і задоволений, то підкажіть ,будь ласка , до кого вартує йти на Короленка
     
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ну по-перше, що вагітність є ☺. Чи вона не позаматкова, чи плід один чи більше, де прикріпився, серцебиття вже має бути видно (хоч може як який термін? В мене було), ну і розміри плоду. Це не дуже довге узд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Носова кісточка і комірцевий простір - можете перепитати, чи все ок, бо це показники за якими можуть діагностувати вади. Чи відповідає розмір плоду терміну В, чи нормальна частота серцебиття, стать вже можуть побачити, але не завжди.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я так зрозуміла йдеться про 1-е узд на маленькому терміні. То вже з 18 тижня дивляться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Moza

    Moza Member

    Я робила в першому триместрі 3 узд, бо були деякі проблеми. На першому просто глянули, чи вагітність не позаматкова. На другому - чи є сердцебиття. На третьому вже стандартний скринінг зі всіма замірами, але це вже на 12-му тижні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якраз це дивляться в 12 тижнів на першому плановому УЗД.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Вагітність маткова, плід сформований нормально, є серцебиття, відсутні ознаки патологіі нервовоі трубки, комірцевий простір та носова кістка у нормі, місуе прикріплення хоріону- передня чи задня стінка,відсутні ознаки загрози переривання( гематоми, гіпертонус). Це встановлюється у 11-13 тижнів на першому плановому УЗД,яке співпадає по часу із першим скринінгом по крові. Якщо іи йдете на УЗД раніше 6-7 тижня- то просто факт матковоі і к- ть плодів.Інформативним є власне перше УЗД у 11-13 тижнів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла, то малось на увазі перше планове по протоколу - 11-13 тижнів.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Це має бути перше УЗД в 12 тижнів, наскільки мені колись говорили, що скоріше не рекомендується робити, хіба є покази, чи попередні вагітності булм складними...???

    Надіслано від мого ImSmart C501, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Я робила відразу коли почалась затримка, щоб знати, що вагітність була маткова. К-ка знайомих мали позаматкову вагітність - і я дуже переживала. Але Ви не хвилюйтесь, це зовсім не обов'язково.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Давно не робила УЗД, хочу після закінчення місячних зробити просто для перевірки, куди йти не знаю,
    хочу почути відгуки про Лотоцьку-Савчак Оксану в Центрі здоров'я.
    Чи таки краще до Прокопчук?
    дякую.
     
  16. MVS

    MVS New Member

    Які ціни до Проуопчук на 3D?
     
  17. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Дівчата, а до якого лікаря краще звертатись за оглядом і узд, яке варто зробити через 2 міс.після пологів? Йти до того, хто кесарив, чи можна до свого?
     
  18. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Привіт, дівчата. Потрібна ваша порада. Зараз на 18 тижні. Аналіз бета-хгл трошки вищий норми (МОМ 3.35). Моя лікарка направила мене виключно в центр здоровя родини і виключно до Лотоцької, аргументувавши це тим, що якщо якийсь з показників не відповідає нормам, то тільки в цю клініку необхідно йти на узд. В мене трошки появилася недовіра, оскільки направлення вона написала на їхньому ж скеруванні. Чому я не можу зробити узд в інтерсоно чи в іншій приватній клініці? Чи вони так співпрацюють... Неодноразово чула про такі тандеми, які просто викачують гроші з вагітних... Але не в грошах справа, мені не шкода перплатити, головне щоб вони мені якихось неправдивих заключень не написала для того щоб я перездавала аналізи і т.д. Не хочу дурно нервуватися. Хто що чув, знає, порадить? Буду дуже вдячна)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В мене колежанка недавно робила в Лотоцької, то задоволена, вона чекає 4 дитину, 3 кесарських було, то їй було важливо в хорошого спеціаліста . Єдиний мінус, що всеодно чекала близько години своєї черги.....хоча є запис на конкретну годину ....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    До того, де вам зручно, комфортно, і кому більше довіряєте.
    Лотоцька вважається хорошим спеціалістом, але відгуки про неї неоднозначні. Якщо сумніваєтеся, виберіть будь-якого іншого лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1