УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Я теж була в Лотоцької хоч і всі показники в нормі, скерування також іхнє (потім навіть залишила його медсестрі, для звітності, напевне:girl_yes:)... звісно, що співпрацюють, але, нажаль такі схеми зараз всюди :girl_devil: Я вже навіть сильно не оспорювала це питання, бо ітак вважалась бунтівницею у своєї дільничої :connie_pull-pigtail але довго вагалась і вичитувала інформацію про неї, як спеціаліста, вона вважається хорошою, я не пошкодувала. Нічим мене не страшила, ніяких додаткових консультацій як генетика не пропонувалось, тож загалом я залишилась задоволеною. УЗД на 20 тижні коштувало 300 грн., запис на диск безкоштовно.
     
    • Корисно Корисно x 2
  2. Moza

    Moza Member

    Раніше було дуже багато позитивних відгуків про Лотоцьку, останнім часом набагато більше не дуже хороших. Якщо Ви їй не довіряєте - маєте повне право йти до іншого спеціаліста, ніхто не може вас примусити.Хоч узд - истом вона вважається сильним.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Дякую всім за поради) Сходила все ж таки до Лотоцької. Мені сподобалося, приємна вона і гарного дивилася, все пояснювала, якщо ми питали. Нічи не лякала) але скерування від моєї лікарки зберегла собі))
    Сподобалася лікар-генетик, дуже мила дівчина, все спростувала і заспокоїла))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    На Короленка хороший уздист Оксана Богданівна, прізвище не пам'ятаю, я робила в неї трансвагінельне,то сподобалося, а брата жінка дві вагітності відходила,то дуже задоволена

    Надіслано від мого D6502, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Я була у Лотоцької то вона навпаки дуже добре подивилася мене все пояснила і спростувала. Мені сподобалось. Також була у Прокопчук дуже приємна і гарно дивиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Вчора мали чудове сімейне УЗД - море позитиву :girl_in_love: , якщо хтось вагається чи брати дітей, то я задоволена , що ми брали. Лікар Грабоус Олександр, робила в УЛЬТРАМЕДІ на Огієнка 14. Дуже уважний, дуже делікатний і нікуди не поспішав. Згадки про УЗД , які робила раніше, то суцільний конвеєр і швидко. А тут лікар нікуди не поспішав відповів на всі мої запитання і всі запитання дітей і цей час для мене запам"ятається на ціле життя :connie_pull-pigtail. Дівчата, щиро дякую за рекомендації !!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Щиро дякую , бо якби ви не написали, то я б навіть не знала про цього лікаря !!! А направду має талант від Бога !!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Я теж задоволена, на 20-му тижні знов піду до нього. І ще кілька подруг були в нього, одна з досить серйозною проблемою. Каже, тільки після розмови з ним вона зрозуміла в чому саме небезпека, до того всі тільки страшили.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Ashlie

    Ashlie Member

    Дівчатка, поділіться номером Слобрди чи контактами, де і як можна записатись на прийом. Вдячна))
     
  10. Elektron

    Elektron New Member

    Хочу залишити і своє враження від Лотоцької-Савчак. Лікар виписав до неї скерування. На 20-му тижні вона поставила діагноз гідронефроз плода. І тут же почала наполегливо рекомендувати зробити внутрутробну операцію у Польщі у своїх знайомих польських лікарів. Мовляв наші за такі операції не беруться, та й робити не варто в Україні,не говорячи про Львів. Я взагалі й не чула про ту болячку нічого і не зовсім розуміла наскільки то все серйозно. А вона тут нагнітала і пішла зі мною в кабінет генетика, де також почала розказувати, що і як мені робити. Я спочатку подумала, що вона так переймається і хоче допомогти. Коли на наступний день я подзвонила їй щоб взяти контакти тих лікарів для консультації, то вона не брала трубку. Писала їй і на емейл і в вайбер - повний ігнор...
    Гінеколог мій був просто в гніві після того як я все розповіла. Сказав, що завдання лікаря УЗД - це подивитись і описати, а не ставити діагнози, а тим більше призначати лікування і направляти на операції. А консультуватися треба з урологами і нефрологами...
    До речі, після консультації з урологом дізналась, що внутріутробна операція потрібна в дуже складних випадках з негативною тенденцією розвитку хвороби і є експериментальною і досить ризикованою. А діагноз потребує додаткових досліджень після народження дитинки і може не підтвердитись...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, треба зробити узд нирок дорослому. Слобода таким займається? Читала багато хороших відгуків про нього. Киньте телеіон в пп, будь ласка
     
  12. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Дівчата хто знає де зараз приймає Прокопчук і номер до неї. А також за скільки часу до неї треба записуатися? Щось незнаю де УЗД робити . Колись була в неї то мені сподобалось.
     
  13. vjv

    vjv Well-Known Member

    Ехомед вводите в гуглі, там будуть всі контакти, номер мтс її особистий, інший - до медсестри. Запис як коли завантажено залежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  14. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    @vjv дякую велике
     
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, дякую вам за тел Слободи, але він відписав у смс, що зараз на відпочинку, і запис буде проводити після 21.03. Прокопчук зараз не робить узд внутрішніх органів, бо змінили апарат, зараз обстежують лише вагітних. Так мені медсестра сказала. В Лотоцької станом на вчора найближча дата була 6,04. Мені це довго. Записалась в центр літотрипсії.
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мені Грабоус Олександр дуже сподобався як лікар, він також робить і звичайне обстеження УЗД не лише вагітним, то можливо до нього можна скоріше .
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хто нещодавно ходив на УЗД до Рібун на Рапопорта? На яку приблизно дату записують? Або, може, є ще якийсь добрий уздист на Рапопорта, крім неї?
     
  18. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Хотілося б залишити і свій відгук про центр Лотоцької-Волкової. Коли записувалась туди вперше, дуже хотіла попасти саме до Лотоцької, бо всі так радили і т.д. Але вільних місць на ті дати, що мені були потрібні, не було, то ж я записалась до Саганського (молодий симпатичний мужчина:girl_smile:). Він мене прийняв в чітко назначений час, довго дивився, розказував все в деталях і був дуууже ввічливим та уважним. На друге УЗД записали мене до Лотоцької Людмили Іванівни....Що вам сказати....Мало того, що я просиділа десь 1 годину в черзі, бо всі записи збились і йшли з затримкою, так ще й дивилась вона мене хвилини 3...Почувалась, як на конвеєрі...Тому на наступне УЗД я записалась до Саганського знову. І знову отримала купу уваги, все вчасно, огляд толковий з коментаріями, з емоціями, з поясненнями, що зі мною і дитинкою. Ще зі мною була донька, то він їй теж все в деталях показував, розказував, вивів личко дитинки на екран, показував, як вона позіхає.Словом, ми були мега задоволені!:girl_tender: Тепер тільки до нього буду записуватись і всім буду його радити:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. pompocska

    pompocska Member

    Хочу теж лишити відгук про лотоцьку старшу. Перший аналіз на генетика був поганий, низький папп. Прийшла на УЗД - подивились мене і сказали з малюком усе добре. Другий аналіз був добрий, знов УЗД в лотоцької, і досі не забуду її слова : " та ви що, вам терміново треба робити прокол! Йдіть до генетика, вона вам все пояснить". Пішла я до генетика в їхньому ж центрі, та сказала що все добре, ризики мізерні, ніякого проводу не потрібно. Повернувшись до лотоцької - та знов почала на своєму " поки нема 22 тижні робіть прокол". Дівчата, ну як вже на такому терміні робити прокол, або гірше аборт? Більше я до неї не ходила, але ридала усю вагітність. Врешті народила здорову дитину, але скільки я проплакала....

    Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Подобається Подобається x 3