УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

1. trustme

trustme New Member

Я ходжу до Савки Адріани Володимирівни.Дуже задоволена, все добре і чітко пояснить та покаже) Двічі була з чоловіком. Була один раз в славнозвісноі Лотоцькоі- не сподобалось.

• Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Harring

Harring Well-Known Member

На 28 тижні по рекомендації моєї лікарки у якої стою на обліку ходила в центр Лотоцькоі попала до Слічної..гіршого враження від лікаря узд ще не мала. Перше перед оглядом перепитувала "І що точно на попередніх узд усе без відхилень?!!!!" ...таке враження ,що всі з якимись відхиленнями мають бути...Коли подивитись і перекинулась, що все ок взялась мені дорікати і ще таким тоном, що ого-го" Ви знаєте у Вас дитина дуже велика...що ви собі думаєте ...як ви робити будете...аж 1 кг!???На скільки ви поставились то ж нирки...цукор, а вам 32 ?!" Після відповіді, що за першу вагітність набрала +30 і дитина була 3200 і родила легко і ніколи при ньому ніяких проблем ні з тиском, ні з цукром і набряками не мала,то зразу затихла. Ні фото ,ні відео ніхто не робив, Як спеціаліст може й вона хороша, але це явно не мій лікар.
    Ходила до Голдобіна у "Істину" то дивився найдовше за усіх лікарів до нього усе пояснював і показував . Записувалась терміново,тобто у понеділок на вівторок узгодили годину ,бо дзвонила на його приватний телефон,а не на рецепцію, за п'ять хвилин передзвонив,сказав прийти на 30 хв. пізніше, бо уже когось перед тим записали, щоб я не чекала, то попередив.Піду до нього ще раз ,бо дитина була в сідничному положенні преред знайомством з лікарем з пологового хотіла б уточнити положення дитини. Ціна узд 280 грн,якщо не помиляюсь.

3. Siania

Siania Love Life

То якісь моральні вампіри. Ну як можна так розмовляти з вагітною жінкою, яка й так за все переживає diablo:
    В них мабуть там зіркова хвороба, їхня задача просто діагностувати, а не "лікувати".
    Я була двічі в Герети Наталі, дуже мені подобається, але порадила наступного разу піти до її мами, типу щоб дивились різні люди. Але планую піти до Прокопчук, тільки до неї треба записуватись за 3 тижні.

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Oleksandrochka

Oleksandrochka Well-Known Member

мені Герета теж дуже сподобалася, і апарат в неї новіший, ніж в Ехомеді. Але як хочете спробувати, то чом би й ні

5. Malvochka

Malvochka Well-Known Member

Я була в Центрі здоро"в"я родини Лотоцької, попала до Слічної, мені сподобалось все, я тут писала вже. Що здивувало то чому за огляд в Лотоцької беруть дорожче, ніж усіх інших, хіба це так має бути? Відгуки про Лотоцьку від знайомих і лікарів чула більшість позитивних, а от на форумах щось і не задоволених нею багато.

6. Gloria Tempus

Gloria Tempus Well-Known Member

Братову гінеколог до Лотоцької теж відправила, то мало того, що дорого, так і швидко й практично без жодних пояснень. Казала братова, що за 5 хвилин УЗД та відсутність діалогу - то абсолют невиправдані гроші. Цього разу піде до іншого лікаря.

7. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Не знаю, була саме у Лотоцької два рази, все нормально, розказала, показала. Читаю багато негативних відгуків про неї, але не можу зрозумити, чи попадають не під той настрій? Хоча в лікаря, настрій має бути завжди робочий. А можливо то все залежить від нас самих?

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. trustme

trustme New Member

в мене теж було все нормально, розказала, показала, відповіла на всі
    запитання, не забула нагадати, що я прийшла "до найкращого спеціаліста в Львові" і що наступний запис планувати за
    місяць до потрібноі дати... Загалом не сподобалось.Не скажу,що вона погана. Але маю
    з ким порівняти. Розказали і показали зовсім не гірше, але втричі дешевше

9. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Ні на чому такому не наголошувала, але ми маєм дійсно вибір, тому для кожного своє.

10. ruda kishka

ruda kishka Well-Known Member

Так суть ж не в тому, щоб гарно розказали і показали, а щоб лікар все добре побачив і поміряв

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. trustme

trustme New Member

ну інші лікарі поміряли не гірше і побачили навіть набагато більше, ніж там.
    Кожному своє, я описала особисто своі враження від лікаря. Нічого проти неі не маю. Але більше іти не хочу.

12. silvia

silvia Well-Known Member

скільки зараз вартує фолікулометрія? чи хтось може порадити відповідного лікаря в районі центру, Стрийського ринку , верхнього Шувару + -

13. cjomcjomka

cjomcjomka блондинка-графоманка

у вересні було 40 грн один раз, УЗД-кабінет в 2 МКП

14. kiciatlo

kiciatlo New Member

А де він приймає? Через тиждень перше планове УЗД…

15. Ligymunka

Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

16. Moza

Moza Member

І я в Ультрамеді на Огієнка. Ще дуже сподобалось, що один раз він прийняв мене без попереднього запису, в кінці робочого дня, хоч там на кілька днів наперед черга. Мені було дуже терміново, бо щось низ живота почав боліти і хотіла перестрахуватися - думали на нирки. І він завжди передзвонює якщо не відповідає коли ви телефонуєте.

17. Katerununonjoka

Katerununonjoka New Member

Чи вартує йти на УЗД на Русових в приватний кабінет? Кого можете порадити?