УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун


    Я ходила до Скляр на Лисенка. Мені 3є лікарів з різних пологових радили. Ціна адекватна (1,5р тому на 3му триместрі) 150 чи 200 грн з фото і відео). Цілком задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я робила в 18 тижнів, то вартість 300 грн + диск з фото відео ( я не просила диск, але діти були в захваті, то ще й тепер часто включають ) . Записуватися треба мінімум за 10 днів, бо людей реально багато, а вагітних приймає лише Грабоус Олександр та ще одна лікарка .
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    Я більше схиляюся до одного спеціаліста, бо мене так з синочком відправляли вже народжувати , бо моєї УЗД-стки не було, а інший лікар таке був понаписував, що прямо в родзал .... що вже 42 тиждень і з плацентою проблеми і т.д.... Добре, що лікарка в мене приймала перші пологи і сказала ще раз переробити в попередньої УЗД-стки , то вона показала їй на екрані, що все добре, що термін 38 тижнів і пологи мінімум через два тижні, що з плацентою теж все Ок... Важливо, щоб лікар нікуди не спішив і був хорошим спеціалістом !!!
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчата, цікавлять відгуки про УЗДиста Печеника Сергія, можливо хтось бував у нього)
     
  4. Olesichka

    Olesichka New Member

    Моя гінеколог дуже наполягала йти до перевірених діагностів, а саме в Центр здоров'я родини з умовою тільки до Лотоцької або Рібун. я розумію що вони з того з мають щось, але вирішила піти туди, мені не принципово. тим більше у Лікаря Рібун Тетяни я вже була в першому триместрі і вона мені сподобалася, і цього разу так само, правда минулого разу я була на Раппопорта. там було дешевше, але просиділа довго в черзі, незважаючи на запис, бо приймають дівчат з стаціонару. Так що Рібун Тетяну Миколаївну рекомендую, приємна, спокійна і чула від багатьох що дійсно хороший лікар і добре дивиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Підкажіть, бо тема про узд.
    УЗД молочних залоз зробила за 10 днів до місячних, це ок? Знаю, що краще на початку циклу, але їдемо на певний час. Уздист сказала, що не критично. Робила я просто профілактично, нічого не турбує. Цикл в мене довгий 35-37 днів.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Banny

    Banny Well-Known Member

    Була на терміні 20 тижнів в центрі Лотоцької, в лікаря Рібун Т.М. Направила лікар з ЖК, бо ,типу, там найкращі спеціалісти. Потім ще в 24 тижні була в неї ж, бо призначили мені прийти на контроль, тому що по її данних і по результатах УЗД в інакшого лікаря дата пологів відрізнялась майже на 2 тижні. Читала за цю лікарку, що добрий спеціаліст, дивиться уважно...проте нема контакту з пацієнтом, вона просто робить свою роботу, диктує заміри медсестрі і все. Чоловік в 24 тижні був перший раз зі мною, бо йому випадали відрядження як в мене були УЗД))), я попросила, щоб показали нашому таткові донечку, та яке там! Ми коли звідти вийшли він сказав " що там можна було побачити, нічого не видно". Довго не могла поміряти кровоплин в одній із судин, на моє питання чи все добре, відповіла "якби все було добре, я б давно вас відпустила". Пояснення супер! Заплатила за УЗД 350 грн. і першого і другого разу, може хтось і скаже, що головне щоб лікар був професіоналом і добре робив свою роботу, але все рівно людський фактор ніхто не відміняв. Коротше за результатами УЗД в мене виявилось все добре, що дуже мене тішить, але якись такий неприємний осад залишився...В 30 тижнів, туди не піду точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Uwer

    Uwer New Member

    Всіх вітаю! Спеціально не полінувався у вас зареєструватися щоб поділитися враженнями...
    Були сьогодні с дружиною в Лотоцької на Лисенка, направила лікар-гінеколог, мовляв потрібно саме до неї. Їхати не далеко 70км, тому записалися завчасно и вперед! Це друге УЗД, перший раз були в іншого спеціаліста, є з чим порівняти не на користь Лотоцької! З самого початку що дуже мене здивувало, це повний розлад роскладу, чекали майже годину. Серьозно, годину, чекають вагітні жінки і не тільки, і схоже то є норма.
    Ось підійшла наша черга і конвеєр почався. Швидко, у взутті, дружину запросили лягти, я спостерігав. Не розумію як можна так швидко щось там побачити за 5хв. огляду, за цей час провівши 2 телефонні розмови! Інформації не отримали жодної, протокол обстеження лаконічний, а ми мали певні причини їхати, але спитати щось просто немає коли. Ще була якась блискавична ракіровка, бо не відпустивши нас запросили ще когось, а мене як чоловіка змусили вийти. Фото/відео не роблять, запропонували записувать на мобільний. Ціна 300грн, що м'яко кажучи не відповідає якості послуги. Не рекомендую, побережіть нерви і можливо гроші, перший раз робили за 150грн, на кращому або не гіршому обладнанні, з фото, поясненнями по кожному кроку і докладним заключенням.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Uwer та там в лотоцької такий прийом звична справа. мене підганяли, щоб швидше вдягалась( була там ще в скляр - то вже набагато краще ставлення.
    лотоцька ще в приватному центрі приймає, то там вже відношення нормальне
     
  9. Nica

    Nica Well-Known Member

    Я вже тричі була в Лотоцькоі, раз на Лисенка, двічі в приватному. Тільки позитивні враження, швидко, чітко, без зайвого сюсюкання. На Лисенка мене взяли без запису, просто з кабінету генетика, таких випадків багато, тому черга й посувається. Все показує, основне коментує, на запитання відповідає, а найважливіше знає свою справу! якби вона з кожним сиділа по годині, то запис був би за пів року. Ну але то що кому підходить!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Повністю погоджуюсь.
    Я до Лотоцької ходила і в першу і в другу вагітність в приватний кабінет . Завжди все уважно дивилась, коментувала, фото-відео писали, хоч я і не просила. Були моменти, коли треба було зачекати. Всяке ж буває. Приїхала жінка без запису без дзвінка, налякана, бо не чує рухів. Ясно, що її взяли на узд. Було б дивно, якби сказали "запишіться, ми вас через два тижні приймемо". Ну і само собою, що в такому випадку трохи черга зсувається і комусь доводиться зачекати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Моя двоюрідна сестра теж дуже задоволена Лотоцькою, хоча прийом зайняв декілька хвилин, але вона все швидко оглянула, чітко пояснила, відповіла на питання. Я була на 2му УЗД в її дочки, Лотоцької-Савчак, теж тільки позитивні враження, привітна, теж все пояснювала, відповідала на всі питання. В приватному центрі на вул. Кониського прийняли нас чітко в призначений час.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Breeze

    Breeze Member

    Дівчата, а як часто можна ходити на узд? Чи якась є шкода від того?
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Шкода є. Але я ходила часто, бо мала до того покази. Усе скаже лікар. А от на власний розсуд я б не бігала. Вже як треба, то треба, а без потреби нема чого))).
     
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, куди порадите піти на трансвагінальне УЗД? Місяць тому ходила в Альтернативу, не дуже сподобався лікар, була на 9 ДЦ, він поставив діагноз поліп ендометрію під питанням. Сказав, прийти на 6 ДЦ, щоб подивитися точніше. До нього йти вже не хочу. Куди порадите піти і до кого, щоб добре цю проблему роздивитися?????
     
  15. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Дівчата підкажіть то з результатами скринінгу треба на УЗД приходити чи УЗД і скринінг треба пройти в один день а тоді з тим всім йти до свого лікаря? У мене планове обстеження 1 триместр і щось ніяк не зрозумію що до чого...
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То все в один день робиться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Дякую
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Була в Скляр, не сподобалась. Зверхнє ставлення, все дуже швидко.
    Попросила її зробити фото, сказала що завеликий термін, а перед тим ще іронічно посміялась з мого прохання. Хоча, личко було дуже навіть гарно видно.
    Протокол пишуть від руки, і то таким почерком, що і моя гінеколог нічого не зрозуміла

    Найбільше мені сподобались Герета Наталя, Грабоус теж супер. Та вже навіть сухий Корінець більш адекватно відповідав на мої запитання.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    :girl_crazy:ви мене трішки розсмішили)))
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    До Лотоцької -Савчак на Кониського