УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. gladiolys

    gladiolys Member

    На третє узі ходила в кабінет Дубець, до Герети Наталі, дуже мені сподобалось, і ставлення, і лікарка, все уважно і дивилась і на всі питання відповідала. Виявили мені незначне порушення в кровоплині в одній з артерій пуповини, моя лікар з ЖК після лікування відправляє мене знову на узд, але порадила до Дубець не йти, бо нібито вони люблять таке писати. Скажіть ті хто ходив в кабінет до Дубець з таким стикався?
    Порадила йти в центр Лотоцької, до кого там вартує йти (до Лотоцької не хочу, а на сайті не має переліку лікарів які роблять там узд), і чи вартує взагалі туди йти? Моя воля б пішла ще раз до Дубець, але думаю можливо краще хай на різних апаратах подивляться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Там ще Рібун приймає.
    А чому не хочете до Лотоцької?
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Я б йшла до Дубець...дві вагітності до неї відходила-бещ нарікань,а в Лотоцької раз була(теж лікарка "скерувала")-то і я,і чоловік(теж лікар) були неприємно здивовані....хоча то було 7 років тому...може щось в тому конвеєрі змінилось.
     
  4. gladiolys

    gladiolys Member

    Була подруга, казала, що дуже довго чекала хоч і по запису, потім лікар дуже швидко подивилася, на якісь запитання сказала хай вам лікар пояснює, ще й крикнула, щоб швидше вдягалася, це так в двох словах))
    Тобто там приймає тільки Лотоцька і Рібун?
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я була тільки в Лотоцької і один раз в Рібун (бо до Лотоцької вже не встигла записатись). Ви можете до них подзвонити і запитатись хто ще узд робить. Але, я думаю, якщо Ваша лікар радила зробити узд в Лотоцької, то саме в неї, а не в її кабінеті.
    Я обидві вагітності обстежувалась в неї, то мені, чесно кажучи, дивно читати про якесь погане відношення чи хамство
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Я роблю завжди в Прокопчук Н.М., хоча була і в Лотоцької.
    Вона для мене найкраща, завжди чітко, зрозуміло пояснює і дуже вона як людина добра) і фото завжди дає)
     
  7. gladiolys

    gladiolys Member

    А де приймає Прокопчук?
    Власне казала, що можна і не до неї, не знаю чи просто з жк їм вигідно відправляти до Лотоцької, чи просто подобається як в них роблять узд.
     
  8. Mushenia

    Mushenia Active Member

    На Круп'ярській, але вхід там з Личаківської. Можу дати номер тел.якщо потрібно.
     
  9. Ялинка

    Ялинка New Member

    Ехомед М. Львів вул Крупярська 1 вхід з Личаківської 115 навпроти церкви Петра і Павла Наталя Миколаївна Прокопчук 067 968 48 06 тел для запису. Прекрасана людина і спеціалст рекомендую всі мої знайомі та я у тому числі консультувались у неї всі задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Була сьогодні на УЗД у Корінця. Дуже задоволена. Гарно і спокійно все пркоментував, відповів на всі запитання. Загалом такий врівноважений не дуже говіркий дядько. Але мені і не треба було щоб він про життя мені розповідав а щоб гарно подивився як там малеча себе почуває. Заалом якщо порівнювати конвеєр в Лотоцької (можливо просто я в такий час потрапила, не виключаю) і сьогоднішнє УЗД в Корінця в Паренс - то небо і земля. Без поспіху, без черги і нервів що перед тобою купу людей проводять. Наступного разу теж до нього піду однозначно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. gladiolys

    gladiolys Member

    Записалась все таки на Кониського до Рібун. Висновок: прийняли вчасно, подивилась попереднэ узд, на всі питання відповіла, в принципі швидко, але коротко і ясно, екран для мене видно добре, чоловіку треба дивитися лікарю через плече, диск і фото не давали, але я попередньо не просила. Лікар мені здалась компетентною, тобто якщо сходити послухати ще чиюсь думку то добре, але в кабінеті Дубець цієї вагітності мені найбільше сподобалось (і лікар, і апарат, і ставлення і ціна).
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А скільки заплатили, якщо не секрет? Я йду туди в середу. І може хтось знає чи фото і відео за додаткову оплату чи входить в ціну? Буду вдячна за відповідь.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Додатково платити не потрібно, але краще перед узд попередьте, що хочете фото/відео
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. gladiolys

    gladiolys Member

    350 грн, я думаю що платити додатково не потрібно, просто дійсно треба їх перед цим попередити. В мене просто гарне фото і відео з кабінету Дубець, то мені було не так актуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    А як там із записом і чергами? вчасно приймають?
     
  16. gladiolys

    gladiolys Member

    Записують по телефону, краще завчасно, щоб було вільно на той час коли Вам потрібно. Прийняли вчасно, я не чекала.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Можна номер Дубець?
     
  18. gladiolys

    gladiolys Member

    068-916-66-08, в них є сайт і там є контакти, лікарі і послуги. Але я була не в Дубець, а в Герети Наталії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Поділюсь і я відгуком. Була нині в центрі родини Лотоцької, узд проводила Рібун Т.М, все гарно пояснила, відповіла на всі питання. Щодо відео, то в тому кабінеті, де я була не записують, лише зробили нам декілька фото. Дуже сподобалась мені лікарка, молода, приємна, я чомусь читаючи відгуки за неї, думала, що то жіночка за 45, тому була приємно вражена. Зараз починаю задумуватись про пологи в неї, ну принаймні познайомитись піду точно. Загалом все файно, окрім ціни та відсутності екрану для тата, є лише для мами.
     
  20. OleskaKu

    OleskaKu New Member

    А я сьогодні була у Савки на УЗД і все було добре. Цілком нормальний лікар, все пояснила, уважна. До речі до того мала огляд в Оксфорді у гінеколога де мені поставили безпліддя і запалення яке треба терміново лікувати за майже 6000 грн саме у них. Лікарка дуже образилась що я не погодилась це робити і ще й зняли купу грошей за огляд без попередження суми. Я пішла в клініку Лотоцької щоб перевірити чи це вірний діагноз. Була в Марцух О.В. на огляді (яка теж сподобалась), потім у Савки на УЗД. Обидві сказали що я цілком здорова. Я в шоці з Оксфорду і тих лікарів.