УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Женіть такі думки! Ви вже найкраща для своєї дитинки-зернятка. Просто бувають такі помилки, але це ж зовсім не катастрофічно! А може це й не правда, і народиться дитинка з 5-ма пальчиками. В будь-якому разі, все буде добре! Бережіть себе і думайте тільки про хороше :)
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Thebestnata а в кого були? Часом не в Грабоуса ? Бо я в нього робила 2 рази узд щитовидки. Налякав мене добряче, а потім 3 лікарі не підтвердили того, що бачив він.
    Ви добре пишете, що нічого не змінити, дочекайтеся більшого терміну і все буде відомо.
    Бережіть себе і пильнуйтеся.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Записалася я на УЗД до Скляр в генетичний центр на Лисенка. Але вона так швидко записала,що я навіть не встигла ціну спитати) може хтось робив там УЗД, яка приблизно вартість? Можна і в приват. Дякую!
     
  5. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    я робила в Савчук (в тому ж центры) 2 тижні тому - 12 тижнів, ціна 250 грн. Можливо якщо термін більший, то і вартість теж.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Shumee

    Shumee Member

    200, платила восени
     
  7. Akulka

    Akulka New Member

    Хто має досвід - розвійте мій мандраж, порадьте, на перше узд до кого краще записатись Грабоус чи Слобода. Про обидвох гарні відгуки, єдине, що про одного їх мало про другого більше. Вагаюсь страшенно, мабуть в силу того, що це вперше, хочу, щоб все було правильно.
     
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    по-перше,я б Вам радила вже відівчатись нервуватись через такі дурниці ;-)
    по-друге, від себе раджу Слободу,бо він прекрасний)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, хто ходить на Джамбула до Рібун. Скільки оплата, чула що добровільна? Це так?

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  10. China

    China New Member

    Скиньте, будь ласка, номер телефону Слободи. Дякую!
     
  11. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Доброго дня, якщо можете підскажіть номер тел Скляр О.В. бо за 5 років загубила а треба записатись. Дякую і якщо знаєте вартість.
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Скажіть, то тепер скрізь узд 20-21 тиждень роблять таке розширене (доплер я так розумію)? Бо мені вчора в Ехомеді видали цілу пачку паперів з циферками. Вони такі важливі? Минулого разу (4 роки тому) була значно коротша процедура, а цього разу я ледве вилежала - так доооовго і дискомфортно тим датчиком мені на живіт тиснули :girl_in_dreams:
    А, ну і ще картинку в 3Д показували і фоток аж цілих 3 видали (хоч толку з них - дитьо вперто вирішило заховати лице за руками :girl_haha:). Коротше, мене ті "развлєкухи" зовсім не вразили. Наступного разу, певно, піду де без картинок зате дешевше :) бо в Ехомеді вже 400 грн...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Як сказала Прокопчук, в них тепер всяких "приколів" набагато більше, ніж 3 роки тому. Фото в 3д нам давали вже і на 11 т і 13 т. Але вони мене зовсім не вразили, таке собі, може на більшому терміні цікавіше. І на 13 т були в них на Єрошенка, то теж 3 а4 з циферками дали. Колись такого не було. Але я пам'ятаю, що і з першою ходила на узд з доплером, правда, без тих паперчиків.
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мене теж паперчиків ніяких додаткових не було минулого разу (бо протоколи ті старі зберігаю), а з доплером, здається, лише на 30 тижні робили...
    нічо там цікавого в тому 3Д і в 20 тижнів, чи то я просто така невпєчетлітєльна :girl_haha:(бо я на узі ходжу не кіно подивитися, а "по дєлу": щоб руки-ноги-нирки дитині порахували і все таке). Як на мене, то краще б без кіно було але швидше і дешевше :)
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну я люблю дивитися "кіно" , але так в міру. Дешевше читаю є, але я спокійно ту ціну плачу не так за кіно (узд з 3д чи то 4д великими кольоровими фотографіями у них 600 грн), як за самого лікаря. Подобається мені Прокопчук, привикла вже туди ходити і якось спокійніше після її узд:)
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Мені теж в Ехомеді стільки всього дали + 1Фото 350грн. В січні була. Так розумію, за оте фото ми 50грн доплачує (можна відмовитись)
    А ці всі папірчики все те саме, що перша сторінка, хіба медичними циферками, англійськими буквами і так є частково доплер ( медсестра запитувала в Прокопчук: " доплер робим?", А та "хіба гляну щось там, бо ще рано")
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ні, в них мін ціна за узд першого триместру 350 грн, менше не може бути, я читала прайс, поки в коридорі чекала)
    + 50 грн ми доплачували за диск.
    На 11 т нам дали одне фото, а на 13т дали два (одне в 3д, одне стандартне), але ціна в обидвох 350 грн.
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Хм, теж той прайс читала. Я була в 2 триместрі, місяць тому. Може підняли ціни на днях або більше здерли за 3 фото.
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Хм, щось не розумію. То Ви 350 грн платили за 2 триместр?
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2018
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нєа, я ще в грудні дивилася коли робила 1 триместр. То в прайсі на коридорі (Круп"ярська) так і писало: 350 - 1 і 400 -2 і 3 триместр
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1