УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. :cesored:Дівчаточка....мене Безпалова направила до Лотоцької... в п"ятницю збирається направлення робити до неї.
    Мушу їй відмовити у цій втісі...хм...а мені Безпалову тут на форумі порадили як хорошу лікарку...і я до неї на облік встала...

    Так краще йти на Котика4, до Прокопів, чи на Лисенка, до Гельнер?

    як записатися до Прокопчук, тел.?
     
    Останнє редагування модератором: 30 Червень 2009
  2. Яська

    Яська Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Гельнер не робить УЗД, вона як генетик консультує, якщо я не помиляюсь.
     
  3. Зузулька

    Зузулька Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Була у Прокопчук на минулому тижні, дуже грамотний хороший лікар УЗД-дист.генетик і розумна жінка. Вміє гарно все пояснити та розписати. Мене після аналізів альфа-бета так поналякували, що я не могла дочекатися ранку, щоб піти до генетика. Телефон на Б.Котика 4- 8-050-1722766 або 8-067-9684806 мед сестра, що записує на прийом сказала, що варто задзвонити за 2-3 дні. В черзі не стояла взагалі. До цього УЗД робила в Лотоцької на 9 тижні і в Габріеля на Симоненка в поліклініці на 11 тижні. Найбільше сподобалась Прокопчук
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я теж ходила до Лотоцької, в мене про неї лише позитивні відгуки(за вийнятком ціни,яку вони шепочуть на вушко).Доречі,мене не питали,хто мене направив.Але думаю,що лікар+генетик-це ще краще!А як вам Беспалова?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    тел. Прокопчук Н.М. 80501722766
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Прокопчук Наталя Миколаївна тел. 80501722766
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Про Безпалову поки нічого не можу сказати, вже сьоні підписала заяву в Терлецької, і завтра стаю на облік офіційно в Безпалової.Мені тільки не сподобалось що вона мене до Лотоцької напрвлятиме. Піду на перекір, до Прокопчук, все ж таки гроші мої.:)

    Скільки Лотоцька просить за узд?
    Скільки Прокопчук просить за узд?
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2009
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я ходила на Котика до Прокопчук і в Інтерсоно. І там і там задоволена. Єдине, що в Прокопчук чекала 30хв десь.
     
  9. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Мені І.А. Безпалова дуже подобається-не поспішає,дає вичерпні відповіді на всі питання,радить вітаміни.....і це без грошей.
    А от лікар моєї товаришки (подруга нічого не платила )сказала :"Викинеш,викинеш я тобі кажу".Після винагороди виявилось,що у неї все гаразд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Вибір залишається за вами,до кого з лікарів йти.Ніхто не має права нав'язувати вам того чи іншого лікаря.Лотоцька бере 100 грн. на Лисенка,а с-ки в своїй приватній клініці не знаю.
     
  11. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    А я стою у Вандьо на обліку,і теж ДУЖЕ задоволена!!!Хоч вона не моя дільнича лікар.Але я дотримуюсь думки,що лікаря має обирати пацієнт,а не нав'язувати держава!
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Щось мені здається,що у нас з вашою подругою одна лікар була,дуже фрази знайомі.
     
  13. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Наприклад в мене теж тільки позитивні спогади з Лотоцькою, от тільки те, що з графіком в них ніколи не получається перший раз була записана на 11 год, а попала тільки в 2 год,рдугий раз тесаме, а ціна як а мене цілком відповідає якості я задавалв питання і вона мені все показувала і розказувала, а такж ще привітна вічлива і просто добра.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Дівчата привіт!! Я ходжу до Прокопчук Н.М., дуже хороша та приємна лікарка. Але зараз хочу перевіритися ще в одного лікаря, щоб знати думку обидвох. Мені порадили лікаря, який приймає на Угорській - Бісярін Олег. Хтось щось знає про такого?? Будь-ласка, напишіть!!
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Дуже приємний і кваліфікований, а ще- симпатичний доктор.Щоправда молодий ( йому лише 32 роки), але з досвідом роботи в Київському пологовому ,практикуючим досвідом операційного лікаря і у Львові.
     
  16. Nicolj

    Nicolj Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    а у вас часом мобільного телеону Надії Володимирівни немає?
     
  17. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    У мене має бути маобільний Гельнер. Якщо ще потрібен завтра пошукаю її візитку. Знайду - скину в приват!
     
  18. Nicolj

    Nicolj Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    дякую) буду чекати:rolleyes:
     
  19. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Скинула в приват!
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Бісяріну Олегу, наскільки мені відомо як мінімум 35;) Знаю його з інституту - толковий чувак :)