УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    І як вам Скляр? Хороший спеціаліст?
     
  2. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я вже у неї вдруге. Перший раз мені сподобалось, така уважна, все гарно розказувала, показувала, зробила хороші записи на диск. А цього разу - я трохи розчарувалась, якось так швидко і записи зовсім мені не сподобались - не знаю в чому причина.
    Як спеціаліст - ніби хороша. У мене ще дві подруги до неї ходили - нарікань немає, нічого не придумує і не вишукує
     
  3. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    А як ви до неї записувались? Чи маєте моб. телефон або графік роботи. Зкиньте бульласка.
     
  4. ніса

    ніса New Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я зараз вагітна на 6 місяці ходила до Лотоцької 2рази мені вона сподобалась тепер іду щераз:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    А хтось робив якесь узі в діагностичному центрі "Істина", шо на Науковій 12а???
     
  6. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    І я ніяк не можу з цим питанням розібратись. Ще й ніде офіційно не працюю:no:
     
  7. Пума

    Пума Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Відверто кажучи я теж вважаю Лотоцьку хорошим узд-истом. Була в неї два рази, і найбільше мені подобається що швидко дивиться. Бо насправді ніхто достеменно не знає як впливає узд. Чомусь в США відмінили обов"язкове узд, в нас офіційно - 3 рази обов"язково. Звичайно якщо в мамочки переживання чи все добре або дійсно щось не гаразд то краще зайвий раз все ж піти. Але чим менше тим краще. Це дійсно не подобається діткам, а досвідчені акушери і без узд багато чого скажуть (правда мало їх :sad: ) . При можливості раджу почитати книжку Мішеля Одена "Возрожденные роды" ст 48-49, він 40 років приймає роди,два речення процитую:
    1) "Конечно, ультразвуковое обследование может дать массу информации, удовлетворяющей ЛЮБОПЫТСТВО врачей и родителей. В общем же оно редко что-либо добавляет к диагнозу опытного врача. Даже в тех случаях, когда мы получаем дополнительные сведения, которые нельзя было получить другими способами, это редко что-либо меняет в нашем поведении"
    2) "Хотя многие врачи и техники по ультразвуку считают, что процедура безвредна, сейчас ведутся широкомасштабные исследования влияния ультразвука на генетическую структуру, внутриутробное развитие ребенка, состояние сосудов и состав крови, имунную систему и многое другое. Поскольку эти исследования только недавно начаты, слишком рано делать какие-либо выводы. Мы можем только с интересом ждать, что они покажут через сорок лет, когда одно или два поколения людей будет буквально укачано in utero в волнах ультразвука."

    Раз я вже стільки пишу то хоч трохи не в тему(але актуально для вагітних) раджу глянути передачі з Оденом які показували у Харкові -вони короткі всього по 7-8 хвилин.
    http://play.ukr.net/videos/show/key/584e244b7d179120f19b34a4c9444fb7/
    http://play.ukr.net/videos/show/key/dc09dddde4ad3164dfda95d62f28985d/
    http://play.ukr.net/videos/show/key/7203d625db6e352e76f691b60de6bf27/
    http://play.ukr.net/videos/show/key/b205626315f6e75f95b6927289801f3d/

    А взагалі раджу ходити до лікарів з кимось (чоловік, сестра, знайома) вони тоді себе краще ведуть (маю досвід коли із знайомою акушеркою ходила до зав.жін консультації :) вона ж не знала хто це зі мною :xaxa: вела себе просто по ангельськи ) . А в Лотоцької я була з чоловіком нічого поганого не можу сказати. Зрештою і не пішла б на це узд але вже дуже мене просив мій гінеколог в якого я консультувалась було це вже на 18-19 тижні. А так тільки б перед родами одне зробила б....

    Так що дитинка в животику росте і без узд :ninja:
     
  8. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    дівчатка, потрібна ваша допомога:clapping:
    Не хочу засмічувати форум і створювати нову тему, тому вирішила запитати тут, думаю сваритись не будете?:shy:
    Які є приватні лабораторії у нашому місті, і в Україні?
     
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    розкажу оборотну сторону медалі роботи приватних лабораторій.
    більшість аналізів вони все одно відправляють або до державних лабораторій, або в київ, або й за кордон. і транспортування зазвичай відбувається не відповідним методом, тобто не мають спеціальних установок, холодильників і т.п. часто аналізи плутають, часто результати написані на око, бо коли кров повинна буди доставлена певним чином, певної температури, а її доставляють зовсім не так, відповідно покази будуть не точними і т.д. можу писати ще багато
    у львові з відомих приватників є медіс ( в чорнобильській лікарні), унілаб, біокурс
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Дякую, Одрі :) Та мені не аналізи здавати, мені по роботі потрібно знатии, іноземець цікавиться, чи може він відкрити таку лабораторію у нас:) чи є сенс і що для цього потрібно. От я й подумала, що накращий вихід запитати тут, адже ког на ДП тільки немає:xaxa::xaxa::xaxa:
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    В медісі я робила ще кілька років тому. Відправили робити щось по імунній системі та ще купу всього. Не можу сказати нічого поганого. Але запамяталося , що дуже легко взяли кров з вени а потім заклеїли легкопластирем (бо за кілька днів до того в діагностичному центрі якась корова всю руку поколола і дала такий "великий" кусок вати, що вже і не знала куди його прикласти).
    А минулого року ще сестра робила аналіз на хг. До лікаря не хотіла йти так рано, а щоб підтвердити вагітність здала аналіз. По її проханню результати їй пояснили.

    А синево - це не приватна?
     
    Останнє редагування модератором: 30 Червень 2009
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    їх тепер стільки, що й не знаю всіх. назвала досить великі. ну і ще в тітовця беруть, але роблять більшість не там
     
  13. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    А Сінево? Це приватна?
    Я робила там деякі аналізи, мені сподобалось, легко, гарно заелеїли пластирем, результати електронкою. А на ТОРЧІ здавала на Короленка, враження такі собі, здача крові в ЖК - це взагалі, прокололи дві руки, дали вату з прополісом, незважаючи на те, що я принесла свій спирт, лікарка моя казала взяти спирт і вату - сміх та й годі
    Тому відверто кажучи, в приватних бачу й плюси
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    згідна в приватників більше наворотів щоб якісно і не боляче взяти кров, але погодьтеся, що то не так впливає на результат, так само як і то яким чином ви отримуєте той результат і як вам пояснюють кожну цифру. вони ж зацікавлені гарно розказати і пояснити. а реактиви на хг приватні лабораторії можуть собі дозволити
    я не проти приватників, ні. просто знаю роботу деяких, тому туди б навіть не показувалася, бо гроші беруть великі, а результат часто не є точним
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    так погоджуюсь, хотілося б, щоб усе в комплексі було - і умови і результат :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    згідна.
    але як на мене і в державних можуть халтурити і можуть бути такі самі помилки.

    ps. а процедура тоді в медісі і в діагностичному була однакова (за винятком пластира і вати в кінці), лиш спеціалісти були різні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Напишіть, будь-ласка, ці лабораторії, Це важливо, щоб ми не витрачали марно гроші і не псули здоров'я через неправильне лікування...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Оленчик

    Оленчик Active Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я теж була в Прокопчук Наталі Миколаївни на УЗД 2 рази. Дуже задоволена!
    Вона також дивилася мої аналізи генетичні, все пояснила, заспокоїла. дуже приємна лікарка!
    Зараз Наталя Миколаївна у відпустці, тому за порадою лікарки з ЖК сьогодін були на УЗД в Палиги Ігора Євгеновича на Тургєнєва, 73. Теж дуже задоволенні! Лікар супер !!! а ще дуже приємний персонал в клініці! Всім раджу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я здавала аналізи дитині в Медісі, результат був нормальний АЛЕ в дитини, як виявилось, був мононуклеоз, в крові є атипові клітини мононуклеари, їх побачили тільки в інфекційній лікарні в медінституті дідівським способом в мікроскоп, бо в Медісі на бланку аналізу крові навіть графи такої нема, тому результат був тільки по тому, що було забито в компі. А атипові клітини не побачили.
    Плюс - в приватних клініках на результаті є прізвище і дані лаборанта, якщо що, знаєш хто робив аналіз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я якраз після мононуклеозу здавала аналізи, але то були щось по імунній системі, печінці і ще чомусь. А ті мононуклеари мені побачили ще в нашій районній поліклініці, у Львові ще потім дивувалися, як так точно там зробили аналіз.
    та й мононуклеари мені здається не відразу зявилися. По першому аналізі не було видно, вже через тиждень по повторному. хоча теж може лише на другий раз побачили