УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    А щось знаєте про лабораторію Л. Заграй на Личаківській?
     
  2. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я знаю. Я там колись частенько здавала аналізи на щитовидні гормони. Знаю, що колись брала аналізи сама Заграй. Нещодавно вона померла.
    Чи працює там лабораторія зараз не знаю.
    Але про ціни можу сказати таке: 2-3 роки назад ті гормони на які я здавала коштували по 30 грн, потім вони за не дуже великий період виосли до 45 грн.
    А пару тижнів назад я пішла здавати у Меділайні ті ж самі гормони (я вже собі думала що зараз ціна виросла, бо то вже пройшло 3 роки), а кожен гормон коштував мені 40 грн.
    Тобто ціни у лабораторії Заграй дещо завеликі. Але про обслуговування не скажу що там краще ніж у інших приватних лабораторіях, принаймі не краще ніж у Меділайні.
    Це моя особиста думка.
    P.S. Я навіть більше скажу у Меділайні до тебе перзвонять якщо ти раптом не прийшов не забрав свої аналізи. І навіть на електронку висилають.
    А там було попфіг прийшов чи не прийшов, головне що заплатив за аналізи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Всем привет. Девчёнки подскажите, где у нас во Львове, делают 3D 4D Узи? И вообще как изображение, цветное?
     
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    У Львові хіба в Інтерсоно...але оскільки УЗД не є такою вже приємною та безпечною процедурою для малюка, оцініть, що вам важливіше: безпека дитини чи ваше задоволення (бо 3D/4D, як на мене,-виключно для втіхи батьків, а потужність УЗ хвиль більша, ніж в звичайному 2-вимірному).
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    дівчатка,шо вам маю сказати:)
    мій знайомий (акушер-гінеколог) приймає виклики на дом(!!!!!):) так що хто лінується піти на узд,можете викликати до хати. Він має модний польський узд-апарат,має і вагінальний датчик,яким можна побачити і визначити вагітність на перших тижнях,ну і плюс не лише з вагітними працює. кого зацікавить пишіть в ПП-дам координати.наші друзі всю вагітність так "досліджувалися" в нього,бо дівчина мала токсикоз сильний і пройтися по "файному львівському повітрі в центрі" просто не могла без торбинки. тож кого цікавить-прошу:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Була на узі в Лотоцької...нічого поганого сказати не можу. Правда мені назначили її через поганий аналіз на ПАПП який зробили в лабораторії Євролаб що на Котика 4. Лабораторію вам не раджу. Поперше - замість 4 днів мені робили аналіз 9 днів.(що вже перездавати не було можливості той аналіз) В самому бланку не вказують межі норм. На моє запитання - чи все добре, мовчали, сказали що не знають як дивитися по результатах.....
    А лотоцька мені малявку подивилася і сказала що не бачить нічого поганого...

    Правда сподіваюся більше до неї не піду...150 грн за узі це задофіга для моєї сім"ї.
    Добре що все обійшлося добре.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  7. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    А хтось ходив на УЗД до Палиги І.Є.? Він приймає в приватному кабінеті на Шота Руставеллі. Апарат точнісінько такий самий як в Інтерсоно. Тільки в Інтерсоно потрібно за 2 тижні наперед записуватись, а в нього за 2 дні. Спеціаліст суперовий!:y: Він раніше працював в Інтерсоно, а тепер працює на себе...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оленчик

    Оленчик Active Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я була в Ігора Євгеновича з чоловіком тиждень тому, але на Тургєнєва 73. Він там має тепер свою приватну клініку на території колишнього "Кінескопу". Ми дуже задоволенні!!! Лікар дуже хороший! Персонал привітний! Апаратура думаю не гірше ніж в Інтерсоно. Записуватися краще за 2 -3дні що б Ви могли вибрати зручнйи для себе час. Можу дати телефон завтра, бо зараз з собою не маю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Зузулька

    Зузулька Well-Known Member

    Дівчатка, моя лікар настійливо каже робити УЗД в Війтовича Ігора Володимровича, можливо я пропустила про нього дописи, а можливо їх немає, хто у нього проходив обстеження? Буду вдячна за кожну думку. Це в мене вже 4 УЗД буде на 27 тижні! всі в родині відмовляють - кажуть нічого не турбує, навіщо його робити! Я з першою дитинкою робила тільки два а тут щомісяця!

    Не дописала, він приймає на Лисенка 31А у другій половині тижня. Я там робила у Лотоцької, і вона мені недодивилася комірцевий простір, чи дівчатка не дописали і мене через кілька днів знову погнали на те УЗД. Хоч би дитині не нашкодило! я вже не кажу про фінансову сторону - вагітність, обстеження, аналізи, ліки - певне пологи дешевші )))
     
    Останнє редагування модератором: 30 Червень 2009
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я ходила до Війтовича 2 рази під час першої вагітності і 1 раз цієї. Що я можу сказати? В мене лишився тільки негатив...Він абсолютно не переймається тим, що до нього черга довжелезна навіть попри попередній запис, проводить своїх без черги. Всім підряд ставить загрозу викидня та й взагалі загально хамовитий...Я після таких вражень лікарці категорично заявила, що до нього більше ні ногою! Ну і беруть на Лисенка зараз вдвічі дорожче, ніж у приватних кабінетах...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я була на Лисенка в лютому (тоді ще по 100 було) на 18 тижні, мені сказали що все добре, але ще прийди на 23, чого питається:confused: Ну голова низько лежала, але це може і звичайне УЗД показати,чого генетичне УЗД робити? просто клієнтів набивають для викачки грошей :download:
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  12. Зузулька

    Зузулька Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Напевно до Війтовича я все таки не піду. Мені так сподобалась Прокопчук з Котика,4 така уважна мила жінка, так все гарно розписала, пояснила. І значно дешевше як на Лисенка. Хай моя лікар в поліклініці каже, що хоче.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Була у Палиги І. коли робила перше УЗД під час вагітності, спеціаліст хороший, а пізніше ходила до Лотоцької на Короленка вона сууупер спеціаліст, але черги до неї ого-го які!:)
     
  14. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Дівчатка, а Лотоцька приймає у суботу і де? Скиньте мені будь-ласка в ПП її координати.
     
  15. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Може хтось знає де роблять доплярометрію добре?
     
  16. chunya

    chunya New Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    девочки привет
    новеньких принимаете? :girl_spruce_up:
    хочу оставить саміе хорошие отзіві про Зиновьеву Светлану - была у нее дважды на УЗИ, один раз в Железнодорожной, другой - в "Интерсоно"
    очень доброжелательная и внимательная девушка - я кней оба раза попадала после "добрых" врачей, которые меня до слез пугали всякими гадостями
    она всегда успокоит, если в чем-то сомневается, обязательно консультируется с другими врачами
    в общем, впечателения самые приятные
    у нее еще наблюдались две мои знакомые - не по поводу беременности, а по другим женским проблемам - эмоции те же самые
    и еще спросить хочу: моя врач из ЖК почему-то посчитала последние результаты УЗИ у Зиновьевой "слишком радужными" (нормальная формулировка, да? :girl_devil:) и настоятельно просит сходить к некоей Адриане Владимировне
    фамилии, к сожалению, не знаю, знаю, что она работает врачом в каком-то роддоме (склероз, не помню в каком)
    на днях должна ей звонить договариваться про УЗИ, но хотелось бы знать, что за врач, чтобы к ее диагнозу более адекватно отнестись, а то я каждый раз до дрожи пугаюсь, когда мне говорят, что что-то не в порядке)
    может, кто-то опознает врача и расскажет о ней?
     
  17. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    В інтерсоно 1 раз робила - уважне ставлення, покажуть-розкажуть стільки скільки попросиш:) У Титарчука дешевше і ставлення мені теж сподобалось (дуже чуйне, все розкажуть і нервуватися не дадуть):) Моя лікарка пробувала направити мене на Ужгородську до Бісяріна на УЗД, каже що дуже классний УЗДист (я в нього була на збереженні - нормальний адекватний лікар, але мені це не по дорозі((()
     
  18. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    скажіть, будь-ласка, телефон
    можна в пп
     
  19. Оленчик

    Оленчик Active Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    вул. Тургєнєва, 73, вхід з двору навпроти автосалону "Хонда"
    2й поверх. Записатися краще за 2-3 дні по тел: 8-063-230-18-72
    Просіть щоб вас записали до Ігора Євгеновича, бо там декілька лікарів кажись приймають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Девчёнки, всем привет, вот и я записалась к Палыге И.Е, уже немогу дождатся пятницы, в этом месяце прийдётся 2 раза на узи пойти, один от того что уже не могу вытерпеть, так хочу увидеть пузожителя в 3Д измерении, ну и пол конечно, а второе плановое у Скляр в конце месяца чтоб наше развитие посмотрела))) Вот так вот быть нетерпеливой)
    Потом расскажу про Палыгу
     
    • Подобається Подобається x 2