УЗД

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kandy, 12 Січень 2009.

  1. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: УЗД

    Скиньте, будь- ласка, координати і тел. Для запису до Сімо М.М. !!!
     
  2. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: УЗД

    Може хто знає, чи роблять у Новояворівську вагінальне УЗД? Сказали зробити, а до Львова не маю часу їхати....:girl_blush2:
     
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Скажіть будь-ласка, яка різниця між кабінетами УЗД, що є на 1 і 3 поверсі в поліклініці на Симоненка?
     
  4. brso

    brso New Member

    Дівчата, хто має контакти Довганя Ю.П. і до Сімо М.М. (адреси і тел), відгукніться в пп., будь-ласка. Дякую!!!
     
  5. Louth

    Louth Well-Known Member

    Знаю, що Сімо приймав раніше в Св.Параскеви. Спробуйте туди зателефонувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Сімо точно приймає на Огієнка та в Параскеви-зателефонуйте у приймальні
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    як мені сказали в самій черзі - на першому поверсі кращі спеціалісти, тому й черги там більші...
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    А різниця в ціні є якась?
     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    не знаю. в черзі точно є (на першому поверсі вона кілометрова...)
     
  10. RedSun

    RedSun Member

    Не знаю як на 1, а на 3 поверсі по не парних в суботу, здається через п’ятницю і в четвер приймає Гула Г.В., дуже хороший спеціаліст, ходимо до неї давно
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Записалася на узд до Рібун на Рапопорта. Хто знає, скільки там платиться зараз?
     
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Може хтось порадити хорошого лікаря (лікарку), яка робить якісно УЗД внутрішніх органів, а також гінекологію?
    Цікавить також можливість проходження УЗД в суботу.
     
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Дівчата, хто останнім часом проходив УЗД на Симоненка в поліклініці на 1 або 3 поверсі, підкажіть: там далі зараз "жива" черга, чи по запису?
     
  14. uliana

    uliana Well-Known Member

    Хочу профілактично зробити УЗД грудей,до кого найліпше звернутись?
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Підкажіть де у Львові можна зробити узд хребта?
     
  16. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ультрамед на Огієнка
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dudja

    dudja New Member

    я проходила на 1 пов., черга жива, чекала 1,5 год., це як повезе, може бути і скоріше.
    на Симоненка на 1 пов. усі хороші лікарі.
    В клініці Шептицького також роблять УЗД, черг нема, потрібно зателефонувати та записатися, в касі оплачуєте доброчинний внесок. До речі УЗД щитовидки там дешевше вдвічі ніж на Симоненка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    мене ціни там, чесно кажучи, вразили, думала вони на 30-40% менші..
    Я була там в середу зранку 9:30-10:30 простояла в великій черзі і поїхала додому, бо не мала часу чекати довше. Потім приїхала після обіду десь год. 16, то переді мною була лише 1 людина:).
     
  19. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Підкажіть, хто добре робить узд внутрішніх органів? Я робила попереднього разу комплексне, то більше приділяли увагу гінекології, а все решта якось так поверхнево. А потрібно добре обстежити печінку, жовчний.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, скажіть мені хто знає, чи роблять зараз на Джамбула УЗД для не вагітних? Пам"ятаю колись робили. І скільки коштує?
    Може хтось має телефон для запису, чи то просто можна прийти в живу чергу і все.

    Буду вдячна.