УЗД

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kandy, 12 Січень 2009.

  1. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    точно роблять, мама туди ходила 1,5 міс тому, йшла по запису до Дубець, тел для запису кидаю в карму
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Порадьте когось для узд органів черевної порожнини і скажіть чи узд-исти дають коментарі чи посилають до лікаря за цим.
    Турбують болі чи то важкість під грудьми. Маю проблеми із лущенням шкіри, що теж повязують із внутрішніми органами. Потрібно перевіритися.
     
  3. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    хороший узд-ст - Довгань Ю.П. Приймає в Сімекс-Соно і в Медінституті.
    Зазвичай відправляють до спеціалістів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    маєте якісь контакти?

    дівчата, порадьте ще лікарів, а то дуже турбує
     
  5. skai

    skai Well-Known Member

    Поділіться інформацією: де у Львові добре роблять ехо серця?
     
  6. kamaliya

    kamaliya Member

    в діагностичному центрі на пекарській!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. skai

    skai Well-Known Member

    А до кого саме з уздистів іти, як там записуватися чи там жива черга?
     
  8. kamaliya

    kamaliya Member

    ввечері подивлюсь прізвище вдома прізвище-хоча вони там всі адекватні!!!
    по запису краще!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zironka

    Zironka New Member

    Дівчата, порадьте будь-ласка до кого можна сходити на УЗД внутрішніх органів. Печінка, нирки, жовчний і все, щитовидна. Щось у мене схоже не жовчні коліки, 2 роки тому таке було. Хочу піти до лікаря, але вже з результатами УЗД, щоб пошвидше. Ну і може хтось знає толкового лікаря по жовчному, то я наперід запитую, щоб знати до кого в разі чого звернутися. Буду дуже вдячна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а в суботу де можна зробити узд внутрішніх органів так щоб не по захмарних цінах?
     
  11. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    А хто знає, де недогоро і якісно роблять узд вен ніг?
     
  12. Zironka

    Zironka New Member

    Доброго дня, дівчтата, порадьте як потрапити на узд до довганя юрія петровича в медінститут? дуже потрібно, а в сімекс соно по запису аж під новий рік... до інших через тиждень, не знаю що робити, може ще хтось знає хороших спеціалістів по узд органів черевної порожнини? Буду дуже вдячна.
     
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Підкажіть будь ласка, де добре роблять УЗД шлунку, кишечника + черевна порожнина. Дуже потрібно.
     
  14. Malyuta

    Malyuta New Member

    Доброго дня! Порадьте, будь ласка, лікаря-уздиста, що спеціалізується по суглобах або клініку де таке УЗД можуть зробити професійно. Вже другий місяць страшенно болить плече, треба знайти якусь причину. Буду вдячна за будь яку інформацію.
     
  15. opron

    opron Well-Known Member

    Дівчатка, хелп! Треба зробити узд черевної порожнини, але в людського лікаря, а то муж сьогодні ходив в 5-ту поліклініку на узд, там понаставляли діагнозів :ireful1:
    Тому треба когось нормального, шоб потім ще третій раз не йти((
    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
     
  16. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Дівчата дайте номер тел. для запису до Довганя. Дуже потрібно дякую.
     
  17. Bigest

    Bigest New Member

    В суботу УЗД можна зробити в діагностичному центрі на Пекарській. Правда до другої години .
     
  18. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

  19. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Терміново, бо вже паніка((( Дівчата, порадьте де зробити УЗД на шиї (зі сторони потилиці), у мене є припухлість. Ходила в дитячу поліклініку на Сихові, сказали, що там нічого нема, все в нормі. Вже місяць пройшов, а та гулька таке враження, що збільшилась.
     
  20. Banny

    Banny Well-Known Member

    Прийшла похвалити кабінет УЗД, на вул. Русових(напроти лікарні). Робила УЗД по гінекології, то тільки тут знайшли мені причину моєї проблеми...скільки я вже тих УЗД робила, і у всіх одна відповідь" ви абсолютно здорові, все нормально", а проблема залишалась...Мартин направив мене у цей кабінет, де знайшли кисту, розміром 4 см., ну як то можна було не бачити?!