УЗД

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kandy, 12 Січень 2009.

  1. Zironka

    Zironka New Member

    Дівчата, хто недавно робив діткам УЗД внутрішніх органів в Чорнобильській в лікаря Козака? Дайте будь-ласка телефон по якому можна записатись. Це телефон, що в мене не дійсний швидше за все, додзвонитись не можу, а дуже потрібно.
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я дзвонила до Жильова попасти, але думаю це той самий. Лиш з 9-10 год дзвоніть.032 270 27 02 .Там важко додзвонитись.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  3. opron

    opron Well-Known Member

    Написала Вам в ПП.
    Якщо @Zironka не зголоситься:
    Дівчата, може кому треба до Козака на УЗД на завтра. Я записувалась ще в лютому, і так сталось що завтра не зможу. Пишіть в ПП.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  4. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчатка, де добре роблять УЗД грудей? Бажано район Південного, але може бути і інший.
     
  5. Kom

    Kom Member

    В "Центрі здоров"я жінки" на Судовій
     
  6. Natalyuska

    Natalyuska New Member

    підкажіть, будь-ласка, скільки дають Козаку за УЗД внутр. органів?
     
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, хто має контакти Довганя? Дуже потрібно, бо мій узд-ист порадив його для підтвердження чи спростування діагнозу.
     
  8. MyNameIsOlga

    MyNameIsOlga New Member

    Дівчата, добрий вечір. Іду у відпустку до вас. Треба робити УЗД. Підкажіть де добре у Львові роблять УЗД, особливо цікаво де роблять вагітним. Наперед дякую!
     
  9. IGirl

    IGirl New Member

    Була сьогодні в Грабоуса О. В., він приймає на Огієнка в Ультрамеді, робила УЗД внутрішніх органів і щитовидки, приємний спокійний лікар, все розказав, що найшов і що побачив, і що робити далі...при огляді навіть продивився жіночі органи, сказав: " Так, заодно!")))(хоча я його не просила, і грошей він не взяв), і підтвердив те, що було написано в попередньому обстеженні в іншого лікаря! Сказав не хвилюватись і не лякав ніякими страшними діагнозами. Прийшла я по запису і в черзі не чекала, прийняв відразу. Ціни не високі, УЗД внутрішніх органів 200 грн, щитовидка 150 грн. P.S. Не звертайте увагу на адміністрацію, яка там сидить, ну трішки вони дикуваті)))....солідності не придають, але головне лікар і результат.
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2016 ---
    Можете звернутись до Бісяріна Олега Юрійовича, він приймає в лікарні на Ужгородській, 1 (головний вхід, на ліво і в сам кінець), приймає з 9:00-17:00, також про нього багато інформації в інтернеті, він лікар-акушер, УЗД-ист, ходила зранку, тому черги не було, була першою, там не по запису.
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Потребую поради стосовно уздста. Мала гістеру з видаленням поліпа, перед операцією Грабоус дивився на узі, поставив декілька поліп і маленьку міому. На гістері виявили тільки один поліп і більше ніц. Тепер робила повторне узі в Грабоуса, сказав що візуалізується знов щось таке як поліп. Лікар сказав зробити повторне узі після М. Думаю можливо сходити на УЗд на цей раз краще до Прокопчук?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    А хто Вас там дивився? Я записалась на понеділок і забула спитати хто буде. От не знаю чи то має значення,чи там всі добре дивляться?
     
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Хто знає за скільки часу потрібно до Прокопчук записуватися? ??

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Подзвоніть, але переважно це 2 тижні наперед точно, якщо планове Узд. Якщо термінове, то знаю, що прийме в той день, якось втисне вас між іншими.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дякую. Мені потрібно в 10 числах липня. Це не вагітність. Незнаю чи вже дзвонити чи поблище...

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Vitalina

    Vitalina Member

    Я теж була на Русових,1 на УЗД у Скляр, а ще казала медсестра, що в них ще лікарем є, якщо не помиляюсь прізвищем, Савків Христина (приймає також у поліклініці на Симоненка, на 3му поверсі).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата хтось записувався тепер до Прокопчук, на коли до неї реально попасти, і може зто знає чи в суботу вона працює

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  17. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Не знаю чи кожну ,але була в неї в суботу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Підкажіть, будь-ласка, де і у якого лікаря найкраще робити УЗД м'яких тканин і УЗД судин шиї і головного мозку?
     
  19. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Дівчата де можна піти на узд без черг щоб довго не чекати( бо до Прокопчук завжди ходила але там мінімум 2 тижні і запис ще й по годинах в любийц час не позвониш щоб записатися( а я вічно чимось зайнята і забуваю про той час а на наступний день вони в інші години проводять запис(. Мені треба узд внутрішніх органів, щитовидку бо є проблеми незнаю що саме не так(.
     
  20. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Ходила в суботу в Ехомед, але не до Прокопчук, а до Корінця. Записувалась в п'ятницю, то було вільно і на суботу і на понеділок.