УЗД

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kandy, 12 Січень 2009.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    До Козака зараз у Параскеви можна записатися, правда то не дешево. 420 грн. Але як варіант, кому підходить ціна і треба швидко. Ну і умови там, звичайно, інші.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Може Ви в курсі в які саме години проходить той славнозвісний запис, бо ніяк не попаду на нього). Дурна система...
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мені по телефону сказали, що запис проводиться в понеділок з 9 до 11. Я так і подзвонила. Записала мене на 6 вересня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То тільки в понеділок? Шкода...
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ну, не знаю...
    Я подзвонила в п'ятницю, сказала, що хотіла би записатись на комплексне УЗД, сказала передзвонити в понеділок. Можливо, якщо записуватись на інший огляд, то і година запису інша.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата де на сихові можна піти на фолікулометрію. Хочу щоб було по дорозі на або з роботи, щоб далеко не їздити. Може хто де робив

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Порадьте, де можна в суботу піти на УЗД. Треба обстежити органи малого тазу. І чи треба пити воду?

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  8. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Багато приватних клінік працюють в суботу - і Параскева, і Оксворд медікал. Воду краще візьміть з собою, бо чи треба пити залежить від того що саме обстежують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    ходила сюди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Oksani

    Oksani New Member

    Дівчата привіт! Де хороший узд апарат і спеціаліст на Сихові, щоб фолікулометрію можна було робити, може хтось робив, підкажіть, дякую!!!
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хто знає, який хороший уздист у Діагностичному центрі на Пекарській? УЗД внутрішніх органів.
     
  12. Zironka

    Zironka New Member

    Порадьте будь-ласка, де та в кого у Львові можна зробити УЗД щитовидної залози внутрішніх органів дорослому? Щоб був хороший апарат, спеціаліст і при тому не чекати черги тижнями чи місяцями? Таке можливо? Буду вдячна за інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    На Огієнка є клініка, вже не пригадую назви. Лікар - Олександр Грабоус, добре дивится. Якраз робили в нього УЗД внутрішніх органів і щитовитки.
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, як до Довганя попасти на прийом. Сайт Сіменс-Соно не працює. За яким телефоном можна записатися.
    Потрібно обстежити щитовидну залозу.
    І чи хтось звертався до Прокопчук чи Корінця з щитовидкою? Чи таки краще до Довганя?
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Kandya нам би краще приватно. Чоловік з понеділка після лікарняного виходить на роботу. Каже, що буде дуже зайнятий. Тому нам підходить або субота, або після 18 год.
     
  17. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Записувалась до Довганя десь за місяць, я так зрозуміла, що це ще не дуже "задовго", бо випало на різдвяні свята. Спробуйте дівчатам пояснити, що потрібно термінова консультація, можливо, щось порадять. В меді в нього купа народу, а черги як такої - немає. Він сам запрошує, була в нього після УЗД з результатами аналізів, то мене швидко покликав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    До Довганя запис на середину серпня.
    Де ще добре можна зробити УЗД щитовидки?
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Треба зробити узд щитовидки, підкажіть будь ласка куди краще йти?
    дякую
     
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    якщо до Довганя такі черги і вам потрібно швидше, то в таких випадках я користувалася послугами (але власне тільки його) або ще йшли в ендокринологічний диспансер.
     
    • Подобається Подобається x 2