УЗД

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kandy, 12 Січень 2009.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Ходила я до Рібун перед Новим Роком і двоякі враження...
    Найбільше не сподобалось, те що все-таки лікарі відправляюсь "до своїх". Моя гінеколог після того як я зробила друге узд в зовсім іншому кабінеті, який мені ніхто не радив, наполегливо радила зробити ще раз контрольне узд у Рібун, бо там най найкраще роблять. Сама ж сказала не казати попередній діагноз, щоб лікар сама знайшла проблему.
    Прийшла я на УЗД і Рібун мене і питає, що болить, я в загальному кажу що низ живота, оглянула поверхнево спочатку і відправила в туалет, я вертаюсь і тут вона стоячи з телефон в руках мені доповідає що у мене такий-то-такий діагноз, що їй тільки що це написали (я так зрозуміла моя гінеколог)...
    і от як це розуміти ? ...Це ще й так виглядало наче я брехушка, знала діагноз, а не сказала спеціально. Ну я ж на контрольне прийшла. Далі оглянула мене, побачила ту ж кисту та й все.
    Після моїх походеньок по узд-стам все-таки у Дубець мені найбільше покищо подобається.
     
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, де у Львові добре роблять узд судин шиї? треба чоловіку перевірити, питала в Параскеві то ціна 750 грн., як на мене трохи завищена, попри все.
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @mokhnatska lesia Цедрус, на Некрасова, 400 грн. узд судин шиї.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А скажіть мені щось про Центр здоров"я родини Людмили Лотоцької-Волкової, що на Кониського. Може, хтось порадить, у кого з лікарів краще робити гінекологічне узд? Не вагітна.
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1