УЗД

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kandy, 12 Січень 2009.

  1. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: УЗД

    без направлення туди потрапити можна? по запису чи жива черга? я ще так нікуди і не сходила...((
     
  2. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    На Симоненка в поліклініці на узд без направлення і без запису можна ? і в якому кабінеті
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Caramel ka, можна на 3 пов.
     
  4. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Марточка дякую :girl_claping:
     
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Де можна піти недорого на узі по-жіночому?
     
  6. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: УЗД

    Де можна в суботу зробити УЗД щитовидки, бо до Довганя аж на наступний рік будуть в грудні записувати. Може хтось підкаже де добре роблять і скільки коштує, але треба в суботу. Дякую
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: УЗД

    Запис на УЗД за рік часу? Нічого собі!
    Ми з мамою, коли до нього записувались, то треба було чекати тиждень-два.
     
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    В нас є такі узд, що прийшла і зробити (срочно і без черг) і запису)?
     
  9. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: УЗД

    дзвонила і Сімекс соно,казали, що в грудні будуть записувати на січень
    там до інших лікарів не такі черги, може і дехто зразу може зробити, але вони в суботу не працюють, мені було б добре в суботу тому питаю, може хтось підкаже
     
  10. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Мені теж так сказали, але одна форумлянка поділилась, що Довгань приймає у 2 хірургії медінституту. Сьогодні туди їду і спробую до нього записатися
     
  11. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: УЗД

    мені дали номер телефону, але я не змогла туди додзвонитись?((( там теж в суботу не приймають, то , напевно, ніде не можна УЗД в суботу зробити
     
  12. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: УЗД

    Дівчата, а з ким Прокопчук працює? Вони зараз переїхали на іншу вулицю і я так зрозуміла, що вона там з кимось позмінно працює
     
  13. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    так,з Корінцем Я.М(з братом) ,цього тижня вона зранку ,він після обіду ,на наступний тиждень вона з 14-00,він з 9 ранку
     
  14. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: УЗД

    а як він як спеціаліст, хороший? чи краще до неї йти? вони завжди разом працювали?
     
  15. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    він хороший,так як і Прокопчук,до закриття Перинатального центру (роддому на вул.Дж.Вашингтона працював там і в приватному разом з сестрою).Так завжди ну принаймі років 4-5 точно
     
  16. Dobrapani

    Dobrapani New Member

    Відповідь: УЗД

    Хочу поділитися досвідом про УЗД в лікаря Корінця (Ехомед, на вул. Круп’ярській). Була сьогодні. Я вагітна, 23 тижні. Так багато за один раз мені ще не хамили. Не знаю, наскільки фахово він зробив УЗД (ще не показувала лікарці), але усе, що він говорив, було вкрай неприємним. Не очікувала. "За мої гроші". Корінця, отже, не раджу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    дивно читати ваш відгук,фахівець він чудовий,я в нього робила УЗД ,дві вагітності,і не тільки я ,і ні якого хамського ставлення ні до мене ,ні до знайомих не було ,всі хороші відгуки .А УЗД він робить дуже добре ,в цьому не сумнівайтесь.
     
  18. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Корінець добре груди дивиться - довго, ретельно і кожен міліметр коментує, в разі чогось - не лякає, спокійно тверезо прояснює ситуацію, а по генікології мені більше Прокопчук імпонує. Ну і плюс вона генетик непоганий, доречі, я на огляд брала обстеження різноманітні , вона все детально переглянула, заспокоїла що по аналізам ніяких вад, гроші додатково не платила за це)))
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: УЗД

    Можливо він і чудовий фахівець і професіональний лікар, але в мене з ним теж не склалась бесіда. І то двічі! Власне відношення до пацієнта та спілкування відіграють теж немало.
     
  20. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: УЗД

    Кілька днів тому робила УЗД "жіночих" органів-просте і трансвагінальне. Робила в своїй Сихівській поліклініці, за направленням гінеколога. Робила лікар Масняк Х.Й. Дуже приємна жінка,як на мене, огляд проводила ретельно,пояснювала мені різні нюанси,крім того що медсестра записала всі дані, вона ще додатково зателефонувала до моєї лікарки і прокоментувала ситуацію...склалось враження,що дійсно людині не байдуже. За огляд я заплатила 50 грн. Пролікувалася, за тиждень знову мене направили до неї...моя лікарка подзвонила,нагадала що у вас була така "дівчинка" з такою то проблемою-треба подивитись що до чого...знову ретельний огляд,певно хвилин 20...потім віддала мені в руки карточку,сказала "біжіть до гінеколога,хай вам щастить",так приємно було...а забула сказати-вдруге не взяла ні копійки. Залишились в мене приємні враження.

    Отправлено с моего GT-S5660 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1