В стаціонарі з дитиною. Які права?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Provizor, 20 Жовтень 2011.

  1. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    ми купували лише крапельниці. Таблетки , уколи , шприци вони свої давали.
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    Може, коли треба лікувати насправді, то їм не дуже хочеться, а типу "полікувати за гроші" практично здорову дитину бажаючих багато.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    Дякую за таку тему. Думаю її варто читам всім, бо ніхто не застрахований. Про неї згадала якраз коли малому ставили катетер і сказали вийти. Я зразу сказала, що виходити не буду, бо по закону маю право бути з дитиною. На що мені відповіли що тоді не будуть нічого робити. На що я відповіла - не робіть. Вони хвильку подумали і все зробили при мені. Малий ітак плакав страшно, а якби ще мене не було то взагалі. Але всі інші батьки виходили і стояли під дверима чемно, поки там діти розривалися. Про ліки і крапельниці - теж все розпитувала і мені без проблем розказували.
    Лежали ми на Орлика. Взагалі мушу сказати, що весь персонал був хорошим, медсестри приходили, уважні, акуратні. Але умови то капці. Правда було тепло і таракани не повзали. Мали свою постіль, то якось пережили. Їжа була їстівна, але звичайно краще щоб хтось з дому приносив.
    В аптеку тре було йти в інше відділення, і ціни там... дуже високі. Тому якісь стандартні ліки краще купляти в іншій аптеці.
     
  4. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    Ми попали в лікарню в Криму.... Умови і лікарні такі собі нічого екстра добро чи екстра поганого, а от на рахунок персоналу, то більшого хамства і пофігізму я ще в житті не зустрічала. Стикнулися зі всім і одразу.
    Що до ліків. З нас там хотіли дерти три шкури і понаписували кілометрові списки. В перший день чоловік був такий перестрашений, що побіг і купив цілий пакет ліків на 1300 грн (пакет такий як для продуктів в супермаркетах продають). Добре що санітарка принесла мені той пакет в палату, бо в ньому ще були мої речі і вона не знала що це ліки. Так ось, я як побачила ту величезну купу ліків, мене переклинило... одразу задзвонила до нашої педіатр і розпитала детально про кожен препарат, записала собі то все на папір. Виявилось, що накупили ми ліків на всі випадки життя. Від серця, від гастриту навіть для діабетиків були препарати, те що там було мільйон пар рукавиць, напальчечників, бинтів і вати я мовчу.
    Коли до мене прийшла лікуюча лікарка і сказала віддати той пакет, я відмовилась. попросила детально розписати мені план лікування і я сама буду давати дитині потрібні препарати, якщо потрібна крапельниця то написати медсестрі яка потрібна і я їй дам і щоб при мені її ставили. Звісно, що одразу був крик і якісь не зрозумілі претензії. На що я їй сказала що в нас оформлена медична страховка і що в страхової є договір з їхньою лікарнею, так як потрібних препаратів для нашого лікування в них нема, то я сама купила і по чеку мені страхова відшкодує збитки, тому мені потрібен детальний план лікування з її печаткою і підписом. На диво це поставило її на місце.... я аж сама здивувалась. Через деякий час вона мені принесла той план і розписала дієту для малого і для мене, так як ми на ГВ. (за ГВ там окрема історія була).
    Кожен день до мене приходила медсестра і давала папірчик з плановими крапельницями на день, чоловік купував все потрібне і приносив. Як тільки мінялася зміна лікарів і медсестер, знову починалося з того самого. Деякі медсестри пропонували за 100грн самі все купити і поставити (коли чоловік купував в аптеці сума була 25-40грн) поки я знову не розказувала за страховку. Пару раз приходили "мордаті тьоті" і вимагали в мене 200грн на лікарню, я казала Ок, я заплачу ці гроші, але видайте мені чек або реквізити і ми в банку заплатимо... одразу тьоті розвертались і йшли геть.
    Страховки в нас на малого не було.... була тільки страховка на чоловіка... але це страшне слово діяло на них магічно ))). Можливо і в наших лікарнях можна таке застосувати?
    А може хтось стикався зі страховою медициною, поділіться яка то процедура.
     
  5. penn

    penn Member

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    ми з малим(6.5Р)лежали в Києві в інституті нейрохрургії,видаляли пухлину в голові,на всі процедури,ставляння катеторів,капельниці,медперсонал сам кликав мамів,щоб діти не стресувались,в реанімацію дозволяли зайти адекватним батькам по-одному,все пояснювали,не вимагаючи подяки:girl_yes:
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    В понеділок поклали нас в лікарню з малим на Орлика. В приймальній послухали, зробили рентген і повели в палату. Потім прийшла медсестра і сказала, що треба ставити катетер. Я сказала, що малий не дасть капатися, на що вона мені відповіла, що в неї все відділення капається і мій буде. Прийшла я з малим на ту процедуру, а вони мені - лишіть дитину і вийдіть за двері. Ага, зараза. Кажу, я буду присутня. Почали страхати, що викличуть реанімацію, і тоді дитина лежатиме в лікарні взагалі без мене. Я їм сказала, що нема чого мене лякати. Бо зараз зберу речі і поїду додому. Мені дозволили бути з малим. З горем пополам поставили катетер, але крапельниця стояла не довго. малий за хвилину її висмикнув. З того всього. зняли нам катетер і більш нічого не пропонували. В вівторок зранку прийшов наш лікуючий лікар і відпустив додому. Йому певно розказали про нашу суперечку, тож він був не проти нас здихатись)))) Я навіть заяви не писала. що всю відповідальність беру на себе
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    Хто оперувався чи лежав в стаціонарі в чорнобильській лікарні? Які там умови? Що варто з собою брати для дитини з одягу, їжі і т.д на операцію і післяопераційний період?
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: В стаціонарі з дитиною. Які права?

    я не впевнена, що сюди, але приніс фейсбук від знайомих...вибачте за мову. а я прошу, аби тільки мене пустили за руку потримати(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    цікава передача Комаровського на цю тему і
     
    • Подобається Подобається x 1