Вага дитини при ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 9 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Не факт, що дитина буде активно набирати вагу і далі. Катруся у 8 міс важила 9кг, зараз в районі 12:)
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    мені так відповідали практично всі, слово в слово, коли я всіх запитувала "а що далі буде???"..... але якщо батьки високі і не шкілєти, то відповідно і дитина маленькою не буде.
     
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    І в нас так:народився синочок маленьким всього 2700,але мав добрий апетит і вже в 1місяць мав 4500
    2-6000
    3-6800,а зараз у свої вже майже 6 місяців має 8000 і вага тримається така вже місяць-дитина гарно їсть і ніц йому не бракує:girl_in_love:
     
  4. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Ніколь, ви ж догодовували (якщо не помиляюсь) донечку сумішами, може справа не лише в генах.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Ми догодовували малу лише двічі на день по 100 мл, з 2,5 до 6 місяців + постійно ГВ. Потім догодовуватись перестали зовсім бо молока вистачало сповна + почали прикорм. І якби вона була ростом 74-80 і важила 15 кг - да, тоді б я погодилась що гени тут ні до чого і через суміші дитина стільки важить. але ж в нас і ріст 90 см :)
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2010
  6. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Нам в три місяці також 7400. Повне ГВ. Педіатр в шоці.
    Але на дитину потрібно дивитись в комплексі, як розвивається, рухається, якщо в загальному все ОК, не потрібно запарюватись на рахунок параметрів (хіба що в крайніх випадках). У мене у знайомих півторарічний малюк і 6-річна дитина в одних светриках ходять, і вагою не суттєво відрізняються, але виглядають обоє нормально.
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    дівчата підкажіть, мій малий цього тижня не набрав ні грама, чи варто щось міняти? в нас виключно ГВ, спимо разом, вночі їмо зо 4 рази і годуємось на вимогу... молока багато.
    ми з чоловіком хворі вже тиждень /типу грипу щось/ але малий не хворий, може в тому критись причина?
    зараз малому 5 міс, він важить 8 100, вага при народженні 4 кг. /то єсть до пів року вагу він вже подвоїв, але щось я сумніваюсь що він може зовсім нічого не набирати... поведінка в дитини нормальна, правда какати став раз в 2 дні, раніше 2 р в день...
     
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    ІМХО, не важити щотижня :girl_wink:

    Якщо маля на ГВ, проблем з молоком немає, то як на мене нема підстав для хвилювання, що він протягом тижня нічого не набрав. Тим більше, що якщо Ви з чоловіком хворі, то можливо і його організм бореться аби не захворіти і тому не набирає у вазі. Тиждень - це не показник :girl_curtsey:

     
  9. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Це дійсно зайві щотижневі перевірки ваги, тому що дитинка набирає вагу скачами. Так, дійсно є норми набору ваги для грудників також, як і для штучників (наголошую, що вони різняться). З четвертого місяця набір ваги сповільнюється (85-142г в тиждень) , але це не значить, що дитина обов"язково набирає ті грами однаково кожного тижня. Цього тижня не набрав, а за другий набере за два. Так що не вартує важити дитину щотижня в такому віці. Це скоріше для зовсім маленьких, і то, якщо є підстави та причини, коли насправді мало молока з якихось причин.
    Тим більше, що малеча ваш вже подвоїв вагу, хоч і не має 6 міс., та й почувається при цьому добре. Не переживайте.
     
  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    дякую, успокоїли! я його спеціально не важу, просто вага посеред хати стоїть, то часом іду мимо і стаю з ним на руках, потім йду мимо сама встану, нескладні підрахунки і вага малого готова... зазвичай моя зменшується а його збільшується, а тут ні він ні я змін нема...
     
  11. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Нам сьогодні 5 місяців і важимо ми рівно 8 кг):girl_claping:
     
  12. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    А ми в рочок важили рівно 10 кг
     
  13. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    а ми 10 кг важили в 6 місяців :)
    в рочок 12, 9 кг

    а в 2 роки і 3 місяці 12, 5 кг
     
  14. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    а нам 6 місяців і ми важим 6,5 кг ))
     
  15. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    ми теж вчора важились - 6500 гр. А свекруха доконує що малий дуже худий, бо в нього немає складочок на ручках і ножках:girl_mad:
     
  16. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    А ми важимо 7 кг, нам 7 місяців
     
  17. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Ми вас доганяємо. Нам 5 місяців і в нас 9 кг. Ну дуже тендітні дівчатка. В Таї кличка - кубік Рубіка (із-за форм).
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    А в мене питання: якщо дитина повністю на ГВ за місяць набрала 450гр (нам 4 місяці і важимо 6,450, при народженні - 3,400) це мало чи нормально? Може головдний? Бо годую часто (1 година -1,5 - 2 години перерви максимум), і вночі ми часто їмо, але відчуваю, що молока не багато! Що скажете?
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Може то з ім"ям пов"язано?))) Наша Таюся теж нівроку,в три місяці важить сім кіля,при тому,шо народилася 2500).

    ---------- Додано в 16:08 ---------- Попередній допис був написаний в 16:06 ----------

    Нормально,бо в кожного свої темпи росту.Орієнтуйтесь на самопочуття дитини,а не на вагу.
     
  20. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ