Вага дитини при ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 9 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Те що росте - це добре, але ж має бути і приріст маси тіла. Але можливо в вас це такий собі перехідний етап? Якщо дійсно значно більше витрачає енергії.
    А кашку їсть?
    Я до норм теж ставлюсь....ну як звичайна мама...і слідкую, і не забуваю, що всі дітки індивідуальні, не можна ж всіх дітей "под одну гребенку". Але ж дивіться, іноді звертають увагу на таблицю норм ваги - може бути все в нормі, але ж є так само таблиці норм приросту ваги за місяць. Чому тоді цими нормами нехтують?
    Звичайно, дивіться по дитинці, що до чого, тим більше, мамі завжди краще знати. Думаю, в багатьох діточок були періоди, коли вага набиралась дуже мало, або навіть дитинка втрачала вагу. Просто не залишайте це без уваги. :)
     
  2. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Вчора заходила в гості на колишню роботу. Так зустріла там жінку шефа, яка дуже здивувалась, що моя дитинка важить приблизно 8,5кг у майже 7 місяців. Їхня дочка в рік була 9кг, потім дооовший час так само важила 9кг, потім повільно почала набирати, і тепер в 2,5 рочки лиш 12кг. Разом з тим вона була активна, сильна, "нічого не бракувало", трьома словами.
    Вони на грудному до 1,7, прикорм з 5 місяців. Все ж таки вага дуже індивідуалтний показник.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Власне в нашому випадку, увагу я звертаю на все, проте пхати в Романа силою т.п. нічого не хочу, тай впевнена - це неправильно, тому і роблю як пише Suzi:
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    шо її денисові, шо твоєму романові на таблиці дивитись - то хіба ті шо футбольні
    до недостачі ваги - вам далеееееееееееко
     
  5. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    От як в моїх - ніби ті самі батьки, а які різні діти: старша в рік мала 10 кг, тепер має 15,5. менша в 6 міс. заледве 7,5кг, але дуже активна (може сае тому, шо нічого не мішає рухатись?). Але і ГВ в нс різне - Юля могла годинами смоктати, при любій можливості смоктала, а Леся тільки на сон довго смокче, а по моїй вимозі - тільки півхвилини і далі мчить бавитись, повзати...Але дифіциту маси тіла теж не бачу, тому - проблема може бути якшо дитина поводиться якось не так - ну не може голодна дитина бути задоволена життям, бавитись, сміятись, розвиватись. (Юля поки не поїсть, то взагалі настрою немає:))
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Так, дійсно, дуже все індивідуально. Є дітки, на ГВ, які в рік 7.5 важать, а є, на тому ж ГВ - 15. А ще знала дівчинку, яка в рік важила 8 кг - одні очі були, а в 2 - вже 16 ;)
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Як про нас написано:girl_smile: Немає Роман часу поїсти.:girl_nea: І почалось це в нього, як тільки очі на навколишній світ прорізав:girl_crazy:
    А з першими кроками і по сьогодні, то взагалі виловити тяжко. В нас вага майже не рухалась, тепер боюсь, щоб і направду худнути не почав:girl_impossible::girl_devil:
     
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    От і моя, відколи почала активно повзати, вставати, ходити попри опору, то зупинилася на позначці 8,5 кг і все. Вже 1,5 місяці не набирає, хоч і їсть дай Боже! Просто вона ні секунди не сидить на місці, так товче собою:girl_impossible:.
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    а як почне то шо..заборонятимеш бігати чи будеш насилу кашу пхати:girl_crazy:нормальна активна дитина..з здоровим виглядом....шо ти з тою вагою:girl_mad:
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    [​IMG]
    купи мамі окуляри, чи бінокля.
    ДЕ спрашиваю В ЦІЄЇ ДИТИНИ НЕДОБІР ВАГИ??????????

    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:58 ----------

    свєта-сюзі колись такий же пост з фото отримала - ви смішні, дівчата
     
  12. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Дівчата, "какулькаєм" 3-4 рази в день, в основному їмо грудне молочко. (то я відповідаю на питання Тані). По дописах я зрозуміла що в нас все гуд - ну просто ми такі ростем!!!:girl_wink::girl_wink:
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    6 міс. це мінімальний допустимий вік для введення прикорму. Але діти всі різні, в кожного свої темпи розвитку. Немало діток і в 6 міс. досі не готові до прикорму і в такому випадку треба чекати, доки організм дозріє. До того ж з початку прикорму і довший час дитина не їсть, а пробує різні продукти, їсти (наїдатись, отримувати енергію, поживні речовини, вітаміни, мікроелементи) вона продовжує грудне молоко.
    Невже Ви думаєте природа не продумала це все?:)
    Радила б почитати статтю.
     
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    А найстрашніше, шо дітей з явною зайвою вагою (внаслідок ШВ) часто-густо вихваляють не на хваляться - ото для багатьох ознака здоровя чомусь. І найсумніше, що і лікарі часто такої ж думки...

    ---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    О, ше одні "схудли":girl_haha:
    http://lh3.ggpht.com/_8YygkQtOCtA/TEQati3c29I/AAAAAAAAEoQ/LTRzvpgBzxI/s800/IMG_9546.JPG
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Мене більше засмучує, що наші батьки, тобто бабці і дідусі оцінюють стан здоров*я щічками. Ми вже втомились своїм пояснювати, що не мусять бути в півторарічної дитини, яка ні хвилини на місці не сидить, такі самі пухкеньки щічки-ручки-ножки-попа, як в півроку.
     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Можливо, це все підсвідомо? Бо колись читала про зв'язок між імунітетом та жировими клітинами....цікаво було б зараз знайти почитати...
    Стосовно зайвої ваги - то не думаю, що всі лікарі оцінюють, як ознаку здоров'я. Подругу мою лікарі сварили, що мала має в півроку 12 кг ( але вона на той час виключно на ГВ була).
    А от коли дитина на суміші, має явно зайву вагу, то не розумію я, куди батьки дивляться і чому радіють. Шкода таких діточок.
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

     
  18. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

     
  19. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Мій синочок вперто не хоче набирати вагу. нам зараз 3,5 місяців. За два перші місяці набирав по 500 грам, за третій 600. При цьому тест на мокрі пелюшки проходимо успішно, спимо разом і вночі раз робим перерву в три години, а далі їмо частіше. не даю дурника. Дитина сама відпускає груди коли поїсть і більше не візьме. Малеча весела і рухлива - ніжками безперестанку їздить на велосипеді, по дивані крутиться-вертиться, декілька разів вже перевертався з животика на спинку.
    Всі навколо вперто розповідають про догодовування. А я вперто далі пю чаї з кропу і годую, годую. Мені здається, що роблю все правильно, але б хотілося почути і вашу думку.
     
  20. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    З якою вагою народився? Ви і чоловік якої статури?