Вага дитини при ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 9 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    це нічого не означає. контрольне зважування не береться до уваги, це не показник, воно нічого не означає. До уваги береться тільки в добу кількість сечовипускань і вага в тиждень-місяць
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Просто я побувала сьогодні у "полуклініці" і мене там так завантажили, що я прийшла додому ледве тепла. Навіть на УЗД затягли, щоб переконатись, що жодних патологій немає. Переконались - немає.
    Сказали, що дитина не повинна їсти 30-40 хв. Це не нормально! І ще багато всілякого, я вже й не слухала.
    Реально переймаюсь вагою дитини, але не хочу панікувати. Сьогодні у нас тестовий день - мочимо пелюшки.
    Надалі актуальною залишається проблема, як відівчити дитину їсти через накладку. звернула увагу, що без накладки правильно вміє захопити сосок, але нажаль їсти так не хоче - нервується і плаче. У нас змагання вже якісь - хто швидше здасться. Наразі у програші я. :sad:
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Тест на мокрі пелюшки показав чудовий результат. Хоча синочок і так не виглядав на ослабленого та інертного, але тест це підтвердив.
     
  5. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Переглядала сьогодні медичну карточку малого. Вона завжди знаходиться в лікаря, та сьогодні попала в мої руки на кілька хвилин. На одній з сторінок було надруковано графіки набору ваги і зверху підписано, що то графіки ВОЗ. Проте вони були невірні. Наприклад, нижня чорна лінія для 4 міс. дитини має проходити по 5, червона по 5,6, а там по 5,6 була нижня чорна межа. Я ж ту таблицю напамять знаю, бо мушу всім пояснювати, що ми по нормам йдем. Тай щойно знову перевірила себе по клінічному протоколі меддогляду.
    Як так можна в поліклініках подавати неправдиву інформацію, щей з посиланням на ВОЗ. не у всіх же є нет щоб поскачувати протоколи чи іншу інфо.
    А ще похвалюся, нам вперше після щомісячного огляду не казали малечу кашами догодовувати,певно зрозуміли, що нема чого з варяткою говорити :)
     
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Минув тиждень після нашого "тріумфального" походу у поліклініку. Медсестра ще тоді мене "вантажила" на предмет регулярних контрольних зважувань і мусової явки цього тижня на огляд, я кивала, казала "угу-угу", але навіть не збиралась приходити. Ну бо навіщо? Слухати їхні ойкання?
    За тиждень синочок набрав 400 гр. що мене неймовірно потішило і заодно підтвердило, що мабуть справа таки була у накладці. Як тільки ми її позбулись почався приріст ваги.
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Були ми недавно в гостях у родини мого чоловіка. Дитинка, хлопчик, 3 місяці важить 9 кг.Батьки дитини не крупні і не високого зросту. Мій Данило мав таку вагу в 1 рік. Так ось... цей хлопчик був досить пухкенький, дуже потів і важко дихав, так мені здалося, бо трохи, так би мовити, "похрюкував". Прийшовши додому подивилась таблиці ваги (зацікавило мене). Вия вилось дитина досить багато перебирає у вазі. Данилко в 3 місяці важив 6 кг, що було нормою.
    В мене виникло питання, чи є це перебором і вазі?
    Другий бік медалі, мама почала малюка догодовувати, бо ніби нема молока (хоча, якщо така вага у дитини, то певно молока хватає). Ну, звичайно, що допоює водичкою.
    І, чи буває перебор ваги при ГВ? Чи при ГВ просто годувати і за вагою не слідкувати?

    Трошки сумбурно, вибачте.
     
  8. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    До якого часу було виключно ГВ? Чи догодовували зразу? Якщо дитина саме на виключному ГВ і здорова, то поняття зайвої ваги немає (хіба якісь проблеми зі здоровям в дитини). Крім того, те що батьки не крупні, не означає, що дитина не могла вдатися в когось з більш далеких крупних родичів:)
    І дійсно - кому-кому, а от цій дитині молока точно не мало...Хто їм сказав, що мало?
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    нам ще не має 3-х місяців(по лінієчці видно), а важимо 6.400 ,але і ріст вже більше 60 см
    гамаємо тільки цицю,ростемо і не заморочуємося
     
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Дякую! Саме це я хотіла знати. Коли почали догодовувати не знаю. Дуже не втручають, бо вже навчилась, якщо не просять допомоги, лізти не треба зі своїми порадами, бо то як горохом об стінку. Якщо людина хоче допомоги, то попросить сама. Тим більше ця мама знає, що я годувала малого до 2 років і без особливих проблем. Але вони живуть в селі і для них там є багато "авторитетів".

    Була я якось на хрестинах (теж у родичів чоловіка). Намагалась дати якісь поради молодій матусі, а вона якось то пропускала крізь вуха. Потім чоловікові кажу, що вона не буде довго годувати, судячи з людей які їй будуть радити. Потім я дізналась, що годувала вона ледве 3 місяці.
     
  11. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Ну от нам вже майже 1,3. Вчора важились важимо рівно 9.5. Чоловік вчора подивився на тарілку зупи, яку стяпав малий і каже : Ого я б і сам наївся б.
    А в поліклініці кажуть мало їсть. То не їсть мало, а човпеться багато:girl_smile:
    Різна є вага на ГВ. Звичайно є і повненькі дітки. То не є погано. Але наскільки я підмітила всі знайомі малі на ШВ переважно мають дуже велику вагу в рік поза 13-14 кг.:girl_impossible: Але то можливо тільки в мене так попало.
     
  12. FosIana

    FosIana New Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    ось ми в майже 4 місяці маєм 6300. Минуло місяця мали 5900, але цього місяця нам вилізло два зуби, і доця гірше їла.
    В мене сусідка на 3тиждні має старшу дівчинку її мала важить 8500- причому виключно ГВ, так само як і в нас.

    Так що різні діти по різному важать :)
     
  13. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    А ми в 9 міс важили 7500. До 6 міс були виключно на ГВ. Малий їсть гарно а от вагу вперто не хоче набирати. Хоча росте дуууже активним і розумним хлопчиком.
     
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    А ми за 3 тиждні набрали майже кілограм))) Це при тому що мені педіатр як помацала груди то кричить: вони ж м"які, там ніц нема, а я кажу що є там все, просто ще лактація не встановилась, тому вони день нагрубші, день виглядають ніби нічого нема. Кажу скільки ми набрали, а вона з жахом каже що то певно молоко зажирне і я дитину перегодовую:girl_crazy: Я вже потім з неї стібатися почала щоб визначилась нарешті: чи недогодовую чи перегодовую:girl_crazy:
     
  15. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    А ми за перший місяць ( 4 тижні - лютий) набрали 1700 г. То ваш педіатр сказала би, що я маслом гадую. :girl_crazy:
    А за останній місяць - 400 г. Тепер вже важимо 8600.
     
  16. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    а я щось трохи не можу зрозуміти, звідки ноги ростуть:
    вага при народженні - 3500
    5 місяців - 7500
    а потім почав набирати дуже потрошку, 100-200гр в місяць і зараз в 7,5 місяців - 7900

    це тому що літо і спека?
    чи тому що палець дуже активно смокче?
    мало молока?
    педприкорм геть і годувати кашами (настирливі пропозиції мами)?
     
  17. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    Мій молодший після 4 місяців теж повільно починав вагу набирати.По 500, 400 гр...
     
  18. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    У нас таке потрошку почалося з 3 міс. Думали може молоко не жирне. Але як його провіриш? Головне, що дитина здорова!!!!!!!!!!!
     
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    якби так було, то я б і не парилася
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вага дитини при ГВ

    зараз прийдуть консультанти і вам підлиють олійки
    шо за бздури - писано-писано - не може бути шоб жирне-не жирне
    в таку жару воно пристосовується для дитини - шоб ви її не допоювали