Вага мами при ГВ

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем я_тут, 20 Січень 2010.

  1. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    А в е мене нарешті (не пройшло й вісім місяців) зник шалений апетит і постійне бажання зїсти слона. Зі зменшенням порцій вага теж гарно поступово зменшується.
     
  2. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    На даний момент, я вернулася у форму в якій була до вагітності, але мене це не влаштовуєєєє, я себе почуваю некомфортно, думала, що під час ГВ вага знизиться, та де там... Цицяємся ми дужеее інтенсивно, вже третій тиждень після 18:00 закриваємо рот, будемо надіятися на позивний результат.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    скажіть, будь ласка, хто знає. На скільки може відрізнятись вага мязевої тканини від жирової? при моєму зрості 174,наприклад. Річ у тім, що я важу на 5-7 кг більше, ніж раніше при таких параметрах. Набряків не маю. загальне відчуття легкості та підтягнутості. Чи є носіння одночасно 2 дітей у слінгу (загалом до 40 хв на день) і постійне носіння однієї дитини на руках (10 кг) аж таким навантаженням, щоби ноги "накачались"?
    Ну і ще - я багато їм, в основному - каші і хліб, рослинні олії, трохи овочів...
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    не тільки ноги, після 1,5 міс. важкої праці мої параметри не змінилися взагалі, хіба піджаки в плечах завузенькі були, а вага суттєво збільшилася
     
  5. LaDum

    LaDum New Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Я на ГВ набрала десь 2 кг, та то думаю все ж таки молоко, та вода. А ось ті кг., що залишились після вагітності ніяк не зійдуть. І їм не можу сказати що набагато більше ніж звичайно. не багато.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    та ж історія. *Сержант повітряно-десантних військ Мама*. Вага хай буде, ладно. Але що з тими руками робити?
     
  7. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Також набрала під час ГВ десь 2 кг ще + декілька кг, які залишилися після вагітності. Їм багато, постійно маю щось жувати. Але не скажу, що десь щось висить, просто трохи збільшились об’єми, але дивно те, що джинси, в яких ходила перед вагітністю, тепер з мене сповзають :)
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    аналогічно, хоча в мене, кажись, кості ростуть, а не мязи, прям як підліток себе почуваю - така вуглувата)
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    те саме, руки якісь довші здаються, на писку тільки носа видно
    якщо навантаження не зменшиться, так і залишиться
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    ходила на фітнес, там нас таким апаратом міряли, який і визначав, скільки жировою та м'язової маси. парадоксально, що зменшуючи свої параметри, вага моя збільшувалася. одним словом, десь мінус 3-4 см в основних точках (бедрах і талії) вилились у + 2 кг маси. потім мені сказали, що м'язи важчі за жир, тому такі показники. через хвороби малого і свої хвороби на фітнес не ходила вже більше 2-х місяців, окрім того, в той же час завершили ГВ, як результат, ще + 2 кг. І ці вже 2 кг є зайвими, по собі бачу((( от і гризу чоловіка, щоб знову дам мені добро і зробив абономент, щоб знову ходити. мене фітнес дуже підтримував.
     
  11. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    довагітна вага 48,5кг (ріст 157), йшла народжувати біля 63кг було. вийшла з пологового 57кг. перші півроку ну дуже важко ті кілограми сходили. по 1 кг на місяць від сили. а потім, коли малюк почав повзати, ходити, то взагалі не мала часу їсти. зараз важу 46кг. в бедрах схудла навіть більше, ніж треба, талія така, як була до пологів. шкіра на животі одрябла і м'язи не в тонусі. треба шось робити. буду втягувати живіт, бо прес качати ненавиджу.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    спасибі, зрозуміло. В мене по параметрах мінуса не було, тому і плюса більше.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    десь читала, що жирова тканина вдвічі легша за мязеву
     
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    А я скинула всі кг, навіть більше. Зараз важу менше, ніж до вагітності. Важила до вагітності 62 кг (все мала лишні 2-3 кг, які хотіла скинути і см в талії) при рості 1,73 м. Набрала за вагітність десь до 77 чи 78, вже не пам"ятаю. Після родів майже все лишилось, скинула лиш до 70 кг. А під час ГВ все по трошки пішло. Як кажуть мені, Матвій мене виїв. Зараз важу 60 кг, при тому, що животик трохи є. Спортом не займаюсь, якось саме зійшло. Але хочу трошки підтягнути і підкачати животик і стегна!
     
  15. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Зараз важу так як до вагітності 67, хоча моя" ідеально-постійна" вага 64кг. Йшла родити 95кг:suicide:, хоча влазила в весь свій одяг, окрім 1 джинсів і живіт не був надто великій і дитина 3,200 і не їла вночі, де взялась така вага не знаю, але то дурниці, після пологів 85 кг, через 2 тижні 75 кг і трошки застопорилось...Сіла на дієту Дюкана за 4 тижні -7 кг, молоко не пропало. Зараз уже інколи її порушую , але планую схуднути до 59 кг, обєм талії на 2 см менший чим довагітний і речі деякі вільніше сидять чим раніше. Особисто на мені вагітність наразі ніяк не відбилась чому безмежно рада, бо це у мене був страх № 1 .
     
  16. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    На мені теж штани деякі висять, злітають. А от в грудях є багацько см=)))
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Рік тандемного ГВ.
    Після Сергійка я важила 57 кг при 174 см, а завагітнівши Вірунею, похудала до 55. За вагітність набрала 15 кг, після пологів було 60, а за наступні півроку схудла до 53-54, чулась виснаженою. Тепер набралась вага, 58 кг "впевнених", я почуваюсь гарною жінкою і "мякою розкішною мамою"
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Ой, я з тою вагою трохи в шоці.:girl_in_dreams: Ходили вчора з Владом в поліклініку і я зважилася «за компанію». Ітого маю 54 кг при зрості 168см. Враховуючи те що кістки у мене реально «широкі» і тяжкі, виходить що то у мене і правда тільки кістки і шкіра лишилися... А нє, ще десь м"язів троха є, бо щодня тягаю ту вертляву 14-кілограмову «гантелю»:girl_haha:.
    А я чомусь свято вірила (та ще й всіх, хто казав що я знову схудла, переконувала) що як повернулася 6 міс тому до своїх «довагітних» 59 кг, так і лишилося.
    Ітого набрані за час вагітності 17 кг пішли за перші 6 міс ГВ, а за наступні 6 міс знову маю -5кг. Я розумію що то все повернеться коли перестану годувати, але тепер трохи боюся що іще за рік ГВ зовсім тіні не буду відкидати. Бо якось "цо задужо то не здрово" :confused:
     
  19. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Akina, бачила вас на форумівці то все якраз гармонійно , на мій смак золота середина, не назву надто худою все ок:girl_tender:
     
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Відповідь: Вага мами при ГВ

    Akina мій теж стогне,що одні кості лишились. До вагітності при зрості 1.75 важила 69-70 кг, теж маю трохи важкі кості,бо вже навіть при тій вазі багато хто казав,що я якась худощава,хоч одяг носила L або 48-ий розмір,за вагітність десь набрала 20 кг а то й більше,точно не знаю,бо останній місяць лежала в пологовому на збереженні і там щось і не важилась. Зараз дитині рік і п'ять важу 61 кг, одяг підібрати важко,бо розмір М великий,але добра довжина рукава,а розмір S добрий.але рукав короткий,вже сама хочу хоча б до 65-ти набрати