Вагітна наречена

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем La esposa, 26 Січень 2011.

?

ваше ставлення:

  1. їхня справа, хай роблять собі що хочуть

    135 голосів
    55,6%
  2. очі не бачать, серце не болить

    7 голосів
    2,9%
  3. фу, ганьба!

    2 голосів
    0,8%
  4. а що тут такого?

    69 голосів
    28,4%
  5. гріх і крапка.

    30 голосів
    12,3%
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    так, кількість розлучень зросла..звичайно..але розлучаються і ті, хто "залетів", і ті, хто зустрічався довго і нудно...та й відсоток розлучень саме через відсутність діток теж огого який....
     
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Не знаю, не мій випадок :) а за інших розписуватись не буду.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    В Україні, здається, кожна друга пара розлучається. З того, що пригадую про статистику за 2008 чи то 2009. Можу помилятися.
    Але мені власне цікаво, скільки розлучається тих, хто "по зальоту". Я просто знаю, аж надто багато випадків поганого подружнього співжиття та досвіду. Один-два позитивні випадки проти того - то є ніц.
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    не знаю, Ліля, як пояснити. Змоделюємо ситуацію.
    Приходять молодята, вагітні. Священик це бачить.
    Може поговирити з ними особисто, а не в присутності ще 20 пар на науці, і, побачивши, що пара хоче брати шлюб лише тому, що залетіли...... може відговорити-поговорити-пояснити, що лише
    Може це їх вбереже від чогось гіршого?
     
  5. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Напевно так не правильно з точки зору Церкви, але я би на місці "залетівшої" пари максимум розписалася би в ЗАГсі. Шлюб зараз беруть наліво - і направо, не усвідомлено, а за рік - два - три вже з того шлюбу пшик великий. Правда, звичайно, дуже залежить, які стосунки пари на момент "завагітнення". В любому випадку я би не спішила і зробила би паузу - проаналізувати все, щоб вагітністю не маніпулювати.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Тепер зрозуміла. Дуже класна й мудра думка. Дякую!

    Не думаю, чи варто таких картати. І так вже все зроблено. Може, я зле знаю, але на науках говорять і про розпізнання, чи це та особа, з якою хочу прожити все життя. Тут не має значення, вагітні чи ні.

    Мій духівник завжди повторював мені, що хоч ми з Романом і заручені, то завжди треба бути відкритим на Божий план і на те, що можливо мені інша особа призначена.

    Пригадалося мені, як десь у якійсь темі писали обурено про те, що священик спитав, чи впевнена жінка, що це та особа. Значить, питають. Хоча на сповіді перед шлюбом - то явно вже запізно. Думаю, що не всі про це говорять, але впевнена, що є ті, хто говорить.
    Інше питання: чи переконливим буде слово священика на тлі слів мами-баби-цьоці-кльоці?
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    В часи коли я закінчувала училище 80% шлюбів моїх однокурсниць чи одногрупниць були власне через те що вагітна. 50% тих шлюбів розпалась а решта живуть щасливо.
    Коли молоді люди зустрічались то вони були такі закохані і здається що були готові до всього і до любих проблем, але чомусь з часом розпались ті шлюби. Думаю що багато проблем було через батьків, бо в деяких випадках батьки забагато допомагали а в деяких навпаки просто не було розуміння і готовності до шлюбу. Було просто так, що знають що тому що завагітніла - треба йти заміж, але чи мужчина чи жінка були готові, справді готові до співжиття то це питання спірне.

    Чи вірю я що такі шлюби можуть бути щасливі, чому ж вірю бо знаю досить моїх однокурсниць які вийшли заміж не лише тому що мусіла, а й тому що справді обоє того дуже прагнули але з певних причин чи з поважних чи не дуже зразу не одружувались, але співжили час від часу. Одна жіночка особливо пригадується бо вони з чоловіком просто молодці і вже добрих 20 років разом. Він був постійно поруч, і підтримав її в час коли померла її мама а вона ще була зовсім молоденька дівчина - 16 років і на ній залишилась господарка, сестра, тато.

    Але є і інша сторона коли молоді в пориві страстей забувають або й добре не знають про те що з сексом приходить і відповідальність і можливість таки завагітніти, он вони і живуть одним задоволенням а коли раптом вилазить що з того задоволення бувають наслідки тоді вони не знають що далі робити. Ну а тут мама-тато приходять і кажуть, що раз ти моїй дитині живота причепив то мус женитись. Ось і женяться. Ну а потім батьки і надалі допомагають порадами, а молоді не готові самі приймати рішення і брати на себе відповідальність за свої вчинки. Для них обов’язок то якесь таке щось страшне... і чуже, адже мама тато ітак вирішать як то має бути.

    Тепер що до того, як церква відноситься. Ніхто не буде осуджувати молоду пару за те що сталось чи де відлучати від церкви, бо вона з пузом. Люди будуть тикати пальцем, бо це людям притаманно і світ не змінився від його заснування і люди не змінились в свому дружелюбному відношенні один до одного.

    Треба починати з того яка в молодих основа. Якщо вони з молоду належать до церкви і стараються вчитись і розуміти чого хоче від них Бог, то їм буде легше відрізнити розумну пораду від тої «а що люди скажуть». Кожна дитина дорослішає по свому і в свому часі, якщо незріла душа і слаба воля то дитина послухає цьоток а якщо має в собі той стержень то зуміє відстояти себе, хоч і має ризик бути неприйнята родиною чи бабками на лавці перед під’їздом.
    Отже на мою думку, все зводиться до бази з якою дитина росла. Це така моя скромна думка.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Тут я би ще згадала про те, якою є сьогодні ситуація з телебаченням, газетами, журналами тощо. А музичні кліпи, а фільми... А інтернет!
    Звідусюди йде пресія, що "це" дозволено й можна брати, коли хоч (є любов чи нема - не має значення). Думаю, що то має дуже сильний вплив на всіх. І не лише в плані інтиму.
    Так що, окрім дітей, вихованих батьками, є ще діти, яких виховали компутер і телевізор.
    Ще є такі, хто переживає навернення в більш свідомому віці. Думаю, для них найважливіше саме те, як вчить Біблія, Церква, й вони вміють подивитися на думку "а що люди скажуть" критичним оком.
    То тема варта окремої дискусії.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    Звичайно що так, але часами власне в дорослому віці переживаєш навернення коли тебе дуже життя побило і ти ніби випробував всі радості земні а щастя так і не знайшов, он тоді і сідає людина на самоті і задумується... може і є щось більше ніж просто секс і моє задоволення.

    Компютер чи телевізор це не лише зло, бо тоді Посиденьки і багато цікавих форумів, фільмів і книжок які можна почитати в компютері туда також записується. А вони не рівня іншим сторінкам які пропагують розпусту.

     
    Останнє редагування: 27 Січень 2011
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Я не вважаю, що компутер чи телевізор, чи інтернет - зло. То не речі є гріхом, а наше невластиве їх використання.
    Коли я писала "діти виховані компутером та телевізором", то мала на увазі саме невнормоване проведення часу при них. Більшість батьків дозують час на ті речі, але не всі. Є батьки, котрі тішаться, що збулися, бо не знають, що зробити з тими дітьми. А в Інтернеті зло шукати не треба, воно само чатує. Хіба нарід має спеціяльні фільтри, тоді не проблема.

    А щодо людей. Просто ти сама казала, що цілковито поганих людей не буває. Того я здивувалася.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2011
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    То ще від церкви залежить!Моя коліжанка теж "пройшла" одну науку з отцем в його машині,де він просто в двох словах все скахав,підписав документ і все.Вона собі ся тіше,але не розуміє,що то лиш для неї погано,бо науки мають бути нормальні.Нам о.Рафаїл казав,що бувають випадки,коли відміняють шлюб до кінця наук.При нас одна пара зробила заміну-замість шлюбу на то число вони вирішили поки що зробити лиш заручини,щоб ще мати час напевно подумати.

    ---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вагітна наречена

    От і в нас подібне було... розказали в двох словах усе, білше організаційні моменти зачепили, і додому відпустили...

    я би зараз хотіла пройти нормальні науки, але чоловіка підбити на то малореально...
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    певно, що питають. Мала в групі такі приклади, коли дівчатат хотіли заміж аж пищали, бо так треба!! Як то вчитись у Львові 5 років і невийти заміж за львівського. От в тому випадку вагітність супер аргумент, щоб здибати хлопа міського і з хатою. Ще й мами їм приговорювали, що "зустрічатись, то ви зустрічаєтесь, але як буде дитина то вже нікуди не дінеться, мусить женитись".
    Насправді не берусь оцінювати розумовий і етичний рівень таких мам і дівчат, але випадкиє і як на мене, то дуже печально. Дитина повинна бути від любові, а не з меркантильної точки зору. Хоча, може чогось я в житті ще не розумію...:girl_blush2:
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    а чому церква не говорить?Говорить!І на науках про це чітко говориться-дошлюбні відносини-то гріх.Але кожна людина бере той гріх на себе і вже його несе.Що має церква робити?вигнати?Та ж ніби має приймати всіх,хто цього потребує..А ми всі є грішниками....
     
  15. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Вагітна наречена

     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    А нащо говорити наодинці7На науках дуже багато різних тем і кожен собі сам робить висновки.І про важливість шлюбу і про те,що треба дуууже добре подумати,перед тим як робити той крок. А далі люди вже мають вирішити самі,для чого їх аж відговорювати? А може в них дійсно любов?Священнику того не знати,то на совісті тих двох,хто йде до шлюбу.
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    А дехто взагалі змінює церкву для шлюбу, щоб наук непроходити. В моєму оточенні дві пари такі. Все життя ходити до одної церкви, співати там в хорі, знати всіх отців,а для шлюбу обрати церкву де наук взагалі непотрібно через причину або брак часу, або лінь, або ще один приклад : наречений з православної церкви, то йому в грекокатолицькій сказали що потрібно дозволи з Києва, бо "мішаний" шлюб, так вони ні в одній, ні в іншій церкві шлюб не брали, пішли в третю
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    в більшості випадків зразу видно, чи в людей любов, чи женяться, бо мусять.
    В мене тут така думка промайнула. Колись бачила фільм, не пригадую, як називається, там пара, що хотіла одружитись, звернулись до священика, і він їм ставив різні завдання, щоб перевірити їх, чи то, щоб вони самі себе перевірили на бажання одружитись

    Може в нас шлюби занадто "доступні", хтось собі підшукує, де менше занять, хтось, де коротша процедура. Хтось вінчається для галочки, бо треба/так мама сказала/так всі роблять. І багато з них (я не кажу, що всі!) може ніколи і не зрозуміє, що шлюб, це не просто галочка.
    Вітторіє, скажіть, будь ласка, якщо б було не 18 заннять, а скажімо 60, і ніде не можна домовитись про "знижку". Ви б брали шлюб? Впевнена, що брали б. А також впевнена, що шлюбів було б менше.
    Ті, хто дійсно хотіли б взяти шлюб, відходили б, бо для них це важливо. І ті, які беруть для галочки, задумаються, чи варто для тої галочки потрати свій час на 60 занять.
    Це роздуми вголос.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Я розумію про що ви.І так,то в нас проблема,бо можна пошукати доступну церкву і без проблем одружитися.Шкода...
    Але 60 занять то закруто вже :) В нас було 12.І для мене того було достатньо,щоб все осмислити,подумати,обдумати все.Тут не в кількості справа,а в якості ;)
     
  20. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    А от і не завжди так! В нас весілля було сплановане, все замовлено і домовлено, просто завагітніли ми скоріше, тому й були з ляльою, хоч і дуже-дуже маленькою.