Вагітна наречена

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем La esposa, 26 Січень 2011.

?

ваше ставлення:

  1. їхня справа, хай роблять собі що хочуть

    135 голосів
    55,6%
  2. очі не бачать, серце не болить

    7 голосів
    2,9%
  3. фу, ганьба!

    2 голосів
    0,8%
  4. а що тут такого?

    69 голосів
    28,4%
  5. гріх і крапка.

    30 голосів
    12,3%
  1. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Кожному своє. Всі мають голову на плечах і розпоряжаються своїм життям як вважають за потрібне. Моя кума, зустрічалась з своїм чоловіком півтора року. Так сі стало що завагітніла. Ніхто нікого до заксу і церкви не гнав. Розписались вже коли мала народилась. Шлюб брали в той самий день як хрестили доцю. На науку вони ходили 4 чи 5 разів в церкву "Андрія" . Їм отець Андрій, старенький вже дуже, сказав гріх ,що ви допустили таке, але я тішуся що ви зрештою прийняли правильне рішення і прийшли сюди. Живуть гарно і щасливо , малій вже 7 років :)
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    В мене багато знайомих поодружувалися, бо були вагітні. Було кілька випадків, коли весілля планувалося буквально через кілька місяців, але мусили спішитися, щоб живота не було видно. А було й таке, що якби не дитина, то ніколи б не женилися.
    Відносно морального аспекту... Як вже писалося, ні для кого не секрет, що пари (не пишу ні %, ні не узагальнюю - просто як факт) ведуть статеве життя і до шлюбу. В нашого колошнього священика на парафії дочка виходила заміж з таааким животом, що аж встид - що це священика дочка, і хто-хто, а тато мав їй все "доступно" пояснити ще раніше. Але таке буває.
    Позиція церкви? Я теж вважаю, що мало б бути суворіше, але з іншого боку, ніхто наперед не знає конкретних обставин.., які відносини в парі. От одні мої знайомі зустрічалися 7 років, завагітніли, зараз виховують чудову дитину, живуть душа в душу... То як таким не дати шлюбу??? Я розумію, що це в будь-якому випадку гріх. Але тепер всі сфери життя "лібералізовуються", і церква, видать, теж мусить.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Не мусить.
    Ну не може Церква поводитися як секта.
    Ще раз наголошу, що Церква вірить у Божу Благодать. І якщо пари, котрі почали з гріха та обману таки живуть щасливо разом, то значить, що вони були відкриті на ту Благодать і вона зцілила їхні відносини.
     
  4. misss

    misss New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Для мене вагітна наречена - це позор. Можливо тому, що я не вела такого життя до Вінчання, але разом і з тим я неуявляла того моменту, коли б я, вагітною, прийшла до батьків і це заявила.Впершу чергу я мала страх перед Богом.
    Я вважаю, що все залежить від виховання дитини!!!!
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Ой, ну не будьте такою категоричною. Ніколи нема такого, щоб ВСЕ залежало від чогось ОДНОГО, інші чинники враховувати теж треба (це не виключно в контексті теми, а взагалі). Чи батьки (вчителі) виховують у своїх дітях погані риси спеціально? Чи спеціально хочуть, щоб вони були поганими? Це прекрасно, що
    Справді, тепер таке трапляється рідше й рідше.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Думаю, то "маси" хочуть нас у тому переконати. Просто соромно признаватися, що "ще" невинність не втратили, то й мовчать тихо. Я не кажу, що таких більшість, але думаю, що не так уже й мало.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    Але статистика щодо абортів не змінилась, якщо не зросла.
    Я хочу сказати що я вірю в добро в людях, і в те що всі добрі тільки часами поступають зле. Я хочу вірити що люди тепер більш свідомі того що скакати з ліжка в ліжко щастя не принесе але я також свідома того що контрацептиви розповсюджуються з шаленою швидкістю і що багато просто обманюють себе, що якщо ніхто не знає про те що я роблю зі своїм хлопцем під час здибанок то все в порядку.
     
  8. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    я рахую що дитина має родитись в сімї і в любові, а не до сімї або за її відсутності і через не усвідомленість наслідків.... просто якщо люди разом то чому б не одружуватись до...???
     
  9. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Прям таки позор?! Всі ми не без гріха. Чи Ви у всьому така правильна, ніколи не грішите, ні в чому не помиляєтесь? Невідомо як Ви завтра в тій чи іншій ситуації себе поведете. Не судіть і не будете осудженою!
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Людина просто написала своє бачення такої ситуації. Де вибачили засуджування?
    Я теж вважаю, що то нічим хвалитися, а робити помпезні весілля з животом - щонайменше смішно, а зважаючи на дописи, які тут раніше писали - ще й не надто відповідально, бо то є заважко для вагітності й для дитинки. Думаю, такі помпезні забави під час вагітності влаштовують недозрілі діти. Робили для себе приємне до, і далі продовжують.
     
  11. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    [/COLOR]
    приблизно в цьому місці я його і бачила, а Ви ні?
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Ні, не побачила. Бо там чітко написано "для мене". І навіть без знаків оклику.
    І вашого бажання загострити щось я не зрозуміла.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2011
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Щоразу, як цю тему відкриваю, згадую Альфа і його горе, коли він довідався, що народжений у шлюбі, а то ж така ганьба. Розвелося в нас Альфів, так бачу... :girl_crazy:
     
  14. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Liliyah Romanova, я нічого не загострюю. Кожен висловлює свою думку, як Ви самі написали. Я її висловила, виходити заміж вагітною це не позор. На цьому ставлю крапку. Про те чи робити помпезне весілля ... Дуже часто не наречені а батьки впираються, вибачте "рогами", що весілля має бути бо шо люди скажуть і то по повній програмі, з піснями-плясками. Звідки нам знати, а може вона після розписки і вінчання весь вечір просиділа за весільним столом а не пила , гуляла і танцювала.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

     
  16. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Власне я теж не розумію, чому вагітним не слід влаштовувати забаву? Не йдеться про гуляння на 300 людей з танцями-плясками до рання. Хіба вагітна наречена якась неповноцінна, що її треба тишком-нишком вести в церку і, щоб ніхто не бачив. Бог благословив пару дитям! Так, вонив чинили гріх, але ж це нове життя і йому треба радіти. А якщо бітьки дійсно усвідомили всю відповідальність і радість свого нового становища, то якщо є бажання чому б не розділити його з рідними і друзями?
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Я виходила хаміж будучи на другому місяці вагітності. Ми зустрічалися-дружили-зустрічалися з чоловіком майже 6 років. В червні ми знайомили мам і чоловік зробив мені пропозицію. Але я була проти весілля,хотіла просто святкування в сімейному колі. Але його дуже хотіла свекруха і був конфлікт. Після заручин ми вже на запобігались і в серпні я завагітніла. Я піддалась під тиском свекрухи, щоб "як в людей" було весілля. Правда воно було маленьке на 30 чоловік і тільки наші знайомі - маладьож.Одружились ми в жовтні. Могли ще швидше, але мені шось дати одруження не подобались :girl_haha:.В моєму випадку вагітність лише розрулила питання весілля бо воно б точно ще невідомо скільки тягнулося. Хоча багато хто не знав про наші стосунки і були впевнені, що це весілля "по зальоту".
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    як то шість років зустрічалися,а мало хто знав?Якась "неувязочка"
     
  19. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    чому люди так бояться одружуватись?? це що не модно???:girl_emo:
     
  20. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Уточнюю.Коли ми зустрічалися ще "молодими-зеленими", то проводили час з компанією часто. Потім розійшлися але продовжували підтримувати стосунки. Потім це все знову переросло в близькі стосунки. Вже тоді вільний час ми проводили лише вдвох. Про наші стосунки я дуже нікому не розповідала, а чоловік партизан ще той - говорити може багато і нічого по суті не сказати. Про особисте життя він нікому не розповідає.
    ну особисто я мала дуже негативний приклад власних батьків.Завжди мала страх до створення сім"ї. І в мене завжди була позиція "народження дитини - це не привід для одруження". Я і зараз так вважаю, бо власне якщо це "зальот" по глупості то звичайно краще народити дитину, але точно не одружуватись "для людей".