Вагітна наречена

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем La esposa, 26 Січень 2011.

?

ваше ставлення:

  1. їхня справа, хай роблять собі що хочуть

    135 голосів
    55,6%
  2. очі не бачать, серце не болить

    7 голосів
    2,9%
  3. фу, ганьба!

    2 голосів
    0,8%
  4. а що тут такого?

    69 голосів
    28,4%
  5. гріх і крапка.

    30 голосів
    12,3%
  1. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    я теж мала не найкращий приклад сімї, але це тільки навпаки мене спрямовувало на мрії про свою власну і міцну сімю! і я дуже дуже дякую Богу за те що він мені її дав!!!
     
  2. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    я так про статистику...свою власну...з невідомих мені причин, десь 70% знайомих мені пар розпались хоч і "по любові", не "зальотні". А "зальтні" як не дивно живуть, аж одну знаю що розбіглись.

    А ще на рахунок "фундаменту", теж не показник, знаю пар, які грали весілля за декілька місяців після знайомства, і живуть, деякі і з животиками були. А є й ті що 5 років зустрічались, 3 жили, а діти пішли то капець.

    Я теж на 4 міс заміж виходила, і зовсім тим не переймалась, хоч по мені і в 6 міс не дуже видно була що вагітна.:girl_cool: Але в мене був, так би мовити, "грожданскій" брак. Ми 5 років про зустрічались, і до весілля 9 міс жили разом(дописували дипломи). І разом вирішили за дитину, і свідомо на це пішли домовившись, я перевірилась, і аж десь тільки за півроку я завагітніла. Не розписувались одразу, як почали жити, з моєї вини, я носила брекити і була категорично проти:girl_blush2:дурість звичайно. Весілля теж не хотіли, і шлюб планували пізніше...але батьки...і ми піддались
    а воно мені саме тоді так було не потрібне, я ще й з нервів на підтримку попала, і на власне весілля як золушка йшла, з лікарні на бал, і знов в лікарню:connie_pull-pigtail

    А от свекруха дуже любить розповідати, що сама з 3 місячним животиком весілля грала, через 5 міс після знайомства з чоловіком. І прямо каже, а нащо б я заміж йшла, а він би мені потім дитину не міг зробити?:cesored:про любов і не згадується. Їй тобі 27 було, може то й не так було, але такий мотив то бред, і чим не шлюб по розрахунку?:confused:

    вважаю, що в цьому велику роль відіграють батьки, мол "залетіли" тепер терпіть одне одного, хто ж хоче щоб дочка одна дитя ростила, а як сама і залишиться? Йо-йо-й! Мабуть саме такі шлюби сформовані не стільки "зальотом " скільки нав'язані батьками і тиском оточуючи найчастіше і розпадаються, IMXO
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2011
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Якщо на забаві видно пузо, то значить, що ту забаву вирішили зробити помпезною. Нашвидку зробити забаву можна, але не зі всіляким "кому ето надо, кому ето нужно". Так що закономірність вибудовується аж надто очевидна.

     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Я теж так вважаю.
    Так, є, але це так дивно: що люди скажуть про те, що вагітна, то не думають, а от не зробити дитині весілля -позор (як то будуть думати, що ми неімущі чи щось таке).

    Ну це вже зовсім... Шкода Вас...
    Я все-таки думаю, що можна знайти якийсь компроміс, не закатувати забаву до ранку. Як то жінка потім буде зі свого весілля памятати тільки токсикоз і свекруху з її захцянками?.. Негарно це якось і не по-людськи.
    Я таку одну пару знаю. Тепер дуже гонорові ходять, бо вже забули як кілька років тому вона закінчувала десятий клас з животом. Тепер в них велика любов, себеі свою сімю у приклад ставлять. РАГУЛІ! Я не хочу їх осуджувати, але.. трохи так само собою мені виходить.. Погана я...
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена



    ---------- Додано в 08:03 ---------- Попередній допис був написаний в 08:01 ----------
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Ой дівки, не можна узагальнювати. У кожної вагітної нареченої своя історія. Тим більше коли жінка вже вагітна - пізно дискусії розводити,думати треба було до того. Набагато раніше. Батькам, вчителям, священникам з церкви. А як вже сталося,то всім хочеться вийти з ситуації з найменшими втратами.
    П.С. Дуже багато хто згадує про те,що їх вчили про чистоту на передшлюбних науках. Мамочки:girl_impossible:. Як на мене то дуже пізно. Коли ми ходили на науки, про чистоту ніхто не говорив. Говорили вже про гріх. А про збереження невинності треба починати розказувати і пояснювати (а не залякувати провокуючи інтерес) в середній школі. Запрошувати отців, фахівців, жінок з досвідом.
     
  7. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    ну так власне на науках і говорилося,що це гріх.Щоб люди чітко усвідомлювали,що згрішили.Ніхто нікого не залякував у нас наприклад.
     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Так вийшло, що ми проходили трохи скорочену науку разом з іншою парою (чи то три, чи то чотири заняття, у нашій церкві тоді окремих наук не було, то священик провів декілька розмов на дві пари, можна навіть сказати, що індивідуально). Вже після першої ж розмови склалося враження, що отець намовляє нас розійтися, якось воно так було шокуюче - ми тут всі такі у ейфорії, а нам як мішком по голові (мушу зізнатись, що мені навіть здалося, що якось так з єхидненькою інтонацією :blush: ): "добре подумайте перед шлюбом, чи воно вам треба, бо потім будете плакати, а я вам тоді хіба скажу "бачили очі, що вибирали..." та "так, ви йдете до шлюбу через кохання, але чи впевнені, що ВАС кохають?". Вже тільки потім я зрозуміла, що все нам добре сказали. Дякувати Богу, у нас з чоловіком все добре, а та друга пара розбіглася вже за рік, а конфлікти почалися ще до весілля. Дітей у них не було, шлюб уневажнили, були на те певні причини, зате зараз кожне має свою сім"ю, дітей, - можна сказати, що відбулися легким переляком, але не всім дається такий шанс виправити необдумані помилки.
     
  10. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    на найках, то так, це вже коли люди свідомі. А коли були підлітками хто з нами ті найки проводив? Добре і кого родина з малечку виховує дітей в релігії, а в кого церква обмежується освяченням паски?!
    Як "залетіли", то тут вже треба думати про дитину, а не "чужі розмови, шо весілля не гуляли". І треба добре зважити чи доцільно брати шлюб, чи то буде тільки "бо так треба, бо дитина"...
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вагітна наречена

    на жаль, в більшості випадків батьки навіть не дають думати про інші варіанти :girl_sad:
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Та я знаю випадок,коли шлюб взяли без вагітності,але бо так треба,бо родина наполягла.Я такого не розумію взагалі.До цього треба прийти з власним усвідомленням.А тепер в тій сім'ї цілий час якісь непорозуміння і то по дрібницях.Молоді обоє люди,живуть лиш півторароку разом,а вже раз чуть не розбіглися. Але й тут не можу сказати,що виннв церква.Вони також ходили на науки,відходили,взяли шлюб. То є їхня совість і совість тої родини. А про те ,що з підліткового віку треба про таке говорити,так.І тут все залежить від людей. Нас о.Рафаїл питав -як в дитині виховати любов до Бога,релігійність.Багато хто скаже,що треба читати Біблію,розповідати дитині,як то важливо.Але не зовсім правильно.Треба своїм прикладом показувати ту любов і повагу до Бога,тобто відвідувати постійно церкву,самому читати Біблію,а дитина ж у всьому наслідує своїх батьків.Тому тут уся відповідальність на батьках.
     
  13. robik

    robik Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Можливо моя думка не знайде у вас розуміння, але. Я не вважаю вагітність гріхом, а Божим благословенням. А за яких умов, у шлюбі зачата дитина, чи ні, не має особливого значення. Не ми даруємо життя, і Той хто його започатковує, точно знає кому і навіщо. Так, спільне життя до шлюбу - це гріх. Однозначно. І ті, хто виходять заміж вагітними, і ті які жили з чоловіками до шлюбу однаково грішні.
    Мені здається, що просто деякі сприймають вагітність, як покарання, "зальот", як розплату за секс до шлюбу. Чому? Якщо би діти мали родитися тільки в сім"ї, то так би і було. Наше рішення тут ні до чого. Багато пар чекають тої вагітності, моляться, і не мають дітей. Бо тільки Бог знає, кому і коли, в який час і за яких обставин дарувати жінці дар стати матір"ю.
    Знаю багато випадків, коли вагітність наступала по при контрацептиви, графіки, запевнення медицини, що ніяких шансів, і багато випадків коли сім"ї живуть відкрито, роками, і нічого не виходить. Є речі, які ми не вирішуємо. А засуджувати, чи ділити бо та з пузом, а та ні? Головне, щоб діти родилися в любові.
     
  14. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Це добре, що батьки її підтримали, але це буває вкрай рідко, в більшості випадків, коли вже дівчина завагітніла, то переконують одружуватись. Я розумію, що кожна дівчина мріє про той щасливий день одруження, але ж влаштовувати гучні забави з животом до носа - це вже перебор. Про те, що жінка вагітна вона дізнається до терміну4-5 тижнів (принаймні так було в мене), і що - до 4 місяців не можна було справити весілля поки живіт не видно? А тепер це дійсно чомусь модно - виставляти пузо вагітними нареченими.
    Знаю випадки (і не один), коли дівчина виходила заміж "по зальоту", через 2-3 роки розлучались, але потім, дякувати Богу, щасливо виходили заміж вдруге - навіть брали шлюб в церкві, але звісно не в білій сукні.
     
  15. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    На науках констатують факт. Це корисно,але не для вагітної нареченої. Я мала на увазі про залякування в школі, чула про випадки коли і в сім'ї. Діти не отримують належного виховання. Ініціативи зі сторони держави годі чекати, але батьки ,школи ,ВУЗи повинні забезпечити належне духовне, моральне і сексуальне виховання. Часто вдома підліток не має можливості запитати про делікатне, а на вулиці і розкажуть, і покажуть, і не насварять, і буде весело. Знаю що підлітки зазвичай утримуються від сексу не через те,що бояться гріха ,а через те що страшно залетіти чи підхопити якусь заразу. Рівень поінформованості критично низький. Ну скаже бабця вдома, що то гріх і срам, а хто ту бабцю послухає? До дітей має доходити правильна,здорова інформація ,яка спонукає до роздумів. А говорити щось дівчинці з пузом пізно, вже краще їй розказувати як правильно себе поводити вагітною і годуючою.
    Коли я була на третьому курсі, в нас були лекції з сексуально виховання. На перше заняття прийшла пані з плюшевим ведмедико з гумовою стоячою лапою і демонструвала нам як правильно одягнути презерватив. ми під партами валялись від такого шоу:girl_haha:. Але згодом ,коли приходили гінекологи і психологи, я була шокована яких елементарних речей не знають 19-річні люди. А серед нас вже були і молоді мами, які слухали з квадратними очима і відкритим ротом і питали : Де ви раніше були? Говорили лише про фізіологічний аспект, найдоступніший, але все рівно було очевидно,що презерватив одягати вміють всі ,а інструкцію читали одиниці. Неграмотні люди,а керуються стадним інстинктом. Я за вчасне донесення інформації. Очевидно,що починати треба з власної сім'ї,але треба пам'ятати,що не всі діти можуть отримати належне виховання вдома. "Вагітна наречена" -верхівка айсбергу,найменша проблема. І абсолютно не важливо в чому і як вона виходить заміж. Важливо,що кожна друга дівчина в Україні (а може кожна друга - це занадто оптимістичне припущення) - потенційна вагітна наречена.
     
  17. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Коли я виходила заміж подруга моєї сусідки мене дуже активно розпитувала чи я не вагітна, бо зараз всі виходять заміж тільки "по зальоту". І що через 1, 5 роки ця дівчина вийшла заміж вагітною... Мораль: ті що найбільше цікавляться чужою білизною, самі свою не завжди чисту мають. треба жити своїм життям, не лізти в чуже, і не думати , що скажуть інші.
    Найголовніше це як люди проживуть життя в шлюбі, а не один день весілля.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Я не буду стверджувати, але десь я чула чи читала, що з точки зору церкви таки має значення. Так само як має значення чи народжена дитина в шлюбі чи ні.

    Це якось пояснюється, та, нажаль, я не знаю як.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Вагітна наречена

    здається в процедурі хрещення якісь відмінності є. не берусь сказати точно, бо з таким не стикалася.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена



    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

    які? мені стало цікаво... що недохрестять до кінця?


    Якщо б ви почитали уважно тему то такого б не писали. Вже казалось що якщо дитина народжується не в шлюбі то це гріх, бо Бог благословив шлюб і інтимний зв’язок для продовження роду, щоб діти народжувались в любові. Але якщо дитина скажімо народилась в результаті обману молодої дівчини, чи скажімо як результат насильства, то дитина не винна і хрестити її інакше не будуть чи ставитись до неї особливо церква не буде, може хіба відноситись як до напів-сироти але це все буде залежати від конкретного випадку.