Вагітна наречена

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем La esposa, 26 Січень 2011.

?

ваше ставлення:

  1. їхня справа, хай роблять собі що хочуть

    135 голосів
    55,6%
  2. очі не бачать, серце не болить

    7 голосів
    2,9%
  3. фу, ганьба!

    2 голосів
    0,8%
  4. а що тут такого?

    69 голосів
    28,4%
  5. гріх і крапка.

    30 голосів
    12,3%
  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Я виходила заміж на 5-му місяці вагітності,живіт було видно) Помпезної забави ніхто не робив,гостина для близьких родичів. Чому чекали аж 5 міс.? Бо три місяці я пляцком лежала не встаючи,бо була серйозна загроза вагітності,заодно мали час подумати.Далі чемно відходили на науки і взяли шлюб. Розписалися ми трохи швидше.
    Великої забави не робили б в будь-якому випадку,то не для нас),як і біле плаття з фатою.
     
  2. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    деякі священники відмовляються хрестити дітей, у яких батьки, чи хресні не в шлюбі!
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    а це вже взагалі ніякого відношення до Божого плану не має. А якщо мама не знає хто батько? Також не охрестять?
     
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Раніше практикували хрестити позашлюбних дітей "екзотичними" іменами, відповідно до церковного каленаря. Таке собі покарання і мітка на все життя.
     
  5. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    ну це питання не до мене, я взагалі вважаю, що і будь-якому випадку дитину потрібно хрестити!
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    але я неокремі до яких можна йти і вони вам без питань охрестять дитину. Йдете в монастир і просите що у вас особлива ситуація, дитину треба похрестити і все. Звичайно що з вами поговорять і запропонують вам хресних батьків.
    Розумію що буває але не вірю що не можна отримати Святих Таїн типу Хрещення чи Миропомазання, бо ніхто не уділить таких.

    Ну я можу зрозуміти напоумлення священниками молодят які планують разом виховувати дитину але не перебувають в шлюбі, але як можна казати що хресні батьки повинні бути одружені то це взагалі ви щось придумали або переплутали. Знаю що якщо хресні батьки перебувають в грісі, тобто з шлюбною жінкою не живе але живе з коханкою, яку називає жінкою. Це так, це гріх і в такому випадку розумію що відмовить щоб власне та людина була за хресного бо не приклад доброго християнина, але щоб просто не в шлюбі і крапка.

    Може варто писати в деталях, а то потім люди перекрутять і підуть плітки типу всі священники без доллара нічого не зроблять і всі хресні батьки мають бути лишень одружені.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2011
  7. robik

    robik Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    З боку Церкви безумовно має значення, але я висловлювала свою точку зору.
    Церква за "чистоту" до шлюбу, але мириться з тим, що одружуються не хлопець і дівчина, а чоловік і жінка. Про статус священник 100% знає, бо є передшлюбна сповідь. Чому так, я не знаю.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    Ліля вже тут писала про таку річ як Божа благодать. І священники вірять в те що вона зійде на ті пари які до цього відкриті, навіть якщо часами вони починають своє спільне життя з гріха.

    Але хіба будь-хто наперед може сказати що власне та пара не буде жити разом а ця буде, бо вони згрішили. Не наш це вибір, не людський.
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Про хрещення дітей, народжених поза шлюбом, Ліля тут вже писала на попередніх сторінках
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2011
  10. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    то малося наувазі, якщо хресні мають свої сім"ї то мусять бути в шлюбі (я свого похресника хрестила не будучи заміжньою)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    А якщо дитина результат насильства? А якщо жінка свідома того що не буде у неї батько тої дитини чоловіком, бо хоч вона і згрішила але той мужчина її покинув. Ну що тепер буде карати дитину? Не думаю.

    ---------- Додано в 15:35 ---------- Попередній допис був написаний в 15:34 ----------

    То може варто
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    я взагалі вважаю, що якщо дитину хтось привів на хрещення, то варто хрестити, але то моя думка.
    Було кілька випадків, коли я була неприємно вражена. Моя коліжанка за кордоном вийшла заміж, шлюб не брали, лише цивільний. Казали, що візьмуть, коли народиться дитина. Народилась дитина, вони приїхали сюди в гості і вирішили похрестити дитину. Коли прийшли в церкву, то священик, відпові, що не буде хрестити, бо батьки не у шлюбі, але як почув, що вони приїхали з іншої країни, думку зразу змінив.
    Звісно, що це не характеризує всю церкву, але таке є.
     
  13. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вагітна наречена

     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена



    і моя, але що поробиш...
     
  15. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вагітна наречена



    в таких випадках, нажаль, приходиться міняти церкву і священника або викласти певну суму грошей
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Дівчата, хрещення і шлюб - не є і не повинні бути для всіх. Вони постали як таінства для християн. А на що їх зараз перетворюють? На панацею для поган.
    Колись дітей почали хрестити, бо суспільство було переважно християнське й дитина виховувалася в християнських моральних цінностях і пріоритетах. Сьогодні ж церкву трактують як бюро сакральних послуг, і лише малий відсоток дійсно живе вірою, а не світськими законами. Хрестити всіх дітей, бо батьки вважають, що то є талісманом від хвороб і на щасливе життя? І шлюб беруть, бо так хтось робив чи сказав.
    І ті самі люди потім ведуть те дитя до Першої Сповіді та врочистого Причастя, бо "то так гарно". А далі - дитина ту церкву бачить добре як два рази в році. А Сповідь сприймає як "а можу нагрішити, бо завтра до Сповіді піду". Бо такий поганський приклад подають секуляризовані сім'ї.
    То нащо хрестити, якщо то не є члени Христовоі Церкви?
    Без виховання у вірі ніхто членом Церкви не стане, аж до навернення в свідомому віці. Отоді й варто охрестити, коли воно матиме цінність і не буде просто послугою.
    І добре, що на науках від шлюбу відмовляють. То є золоте правило щодо вибору: знеохочувати до останнього, аби вибір був дійсно обдуманим і свідомим.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітна наречена

    Я розумію що якщо дитина наслідок власної гордовитої поведінки і люди не жили і не планують жити Божими законами, ані ними і не цікавляться тоді може і варто їх напоумити відмовою і сказати - слухайте люди добрі, а пощо вам то таїнство? А якщо дитина народжена в скомної і чемної дівчини як результат насильства.
    Я розумію що скажуть як якщо б була скромна то їй би такого ніколи не сталось, але якщо сталось? Якщо вона повірила хлопцеві і пішла з ним на здибанку а він просто її насильно взяв. І таке існує, хоч і не таке поширене. Чому кажу що існує бо мені один міліціонер сказав колись що якщо дівчина йде з хлопцем на побачення то він має на неї повне право. І я усвідомлюю що зараз говорю про крайність.

    Я говорю про те що кожен випадок можна розглядати з двох боків, бо завжди є дві сторони в кожної медалі.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітна наречена

    Марусю, ти сама знаєш відповідь на своє питання. Якщо дівчина побожна, то й чому не охрестити дитину. А як вона не обдурена, а "таки така" й мала Церкву десь, то пощо хрестити дитину? Хіба що, як я вже писала, буде кому поручитися, що дитину будуть брати до церкви, вчити молитов, правд віри тощо. У такому власне випадку і грають велику роль хресні християни, а не хресні "багаті кишені".

    Тільки то все оффтоп. Про хрещення є окрема тема.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітна наречена

    вчора мені дуже гарно одна форумлянка сформулювала, чого вагітна наречена - це гірше ніж просто нецнотлива (хоча особливої радості жодна не викликає).

    Отакий приклад - живуть дві сусідки молоді дівчата з невеликою різницею в віці. Оля і Галя :). Оля зустрічається з хлопцем і має з ним секс, але ніде про це не каже і не афішує. Виходить Оля заміж за цього хлопця і за рік в них народжується дитина. Який висновок робить Галя (яка вдома не має великої моральної науки) - що перше шлюб, а потім секс і діти.
    А якби Оля виходила заміж з животом в білім платті і вельоні, то що собі має думати Галя? Що це нормально, бо он і Оля так вийшла і параду влаштовувала і всьо файно. Нє?

    Про вагітну наречену всі точно знають, що гріх був, а парадуванням вона ще й показує, що за гріх це не вважає, і мала всіх в одному місці.

    Тому добре, що на науці кажуть, що це гріх, бо дехто дійсно не знає-не усвідомлює, а ті хто вже вагітні може зрозуміють, що не конче свій гріх пропагувати і виставляти на огляд, і, не дай Боже, приклад. Послухають і не будуть робити парад.
     
  20. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Вагітна наречена

    Моя знайома, яка вийшла заміж вагітною і до вагітності зі своїм нареченим навіть місяця не зустрічалася дуже дивувалася, коли зустріла мене з чоловіком за кілька місяців після весілля, чому я ще не вагітна? Казала, що сім"я без дітей це ніщо і що вона добре зробила, що йшла під вінець вже з пузом..