Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це взагалі не багато :) я навіть не буду писати, скільки я їла білої і біло-блакитної глини без всякого запивання, просто відгризаючи від шматка.
    Вже пару місяців не їм, бо з тим гемоглобіном мушу мати розклад харчування і прийому заліза, і щось мені глина туди ніяк не вписується...

    Забаганка - серединки з яблук і груш. Аж чекаю нагоди, коли треба буде почистити дітям яблуко чи грушку, і їм з насолодою, з кісточками... ням
     
  2. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Ой, і я так їм яблучка, груші не дуже люблю. А яблука лише один сорт мені йде "Семеринка". Отак до хвостика і з'їдаю.
    Лише як забаганку то не мала, бо як яблучко смачне, то я завжди так люблю зі серединкою з'їдати.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а мені "фуджі". Чимпобільш фіолетове щоби було
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    а де її можна взяти? І крейду де нормальну можна взяти? Страшно того хочеться. Купила зубний порошок, трохи кайфую
     
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Крейду кормову від Кременчуцького крейдяного заводу можна купити у ветаптеці (1кг десь до 10 грн). Я купувала на Пекарській, 9 (можна і в інших пошукати).
    А от глину купувала тут.
    У них є зараз біла в порошку, є і в брусках сіра, блакитна. Ціна 150 грн за велике відерко, 100 грн за мале.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, а це всю вагітність можна глину/крейду їсти? Бо я прямо слинки ковтаю і почала нюхати сирі стіни.
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Баян Баян x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member


    Я дві попередні вагітності їла кальцій глюконат, просто серед вулиці могла зупинися і їсти, бо так хотілося. А цього разу не можу знайти такий простий, вже купу аптек обходила
    І якблук хочеться, але зелених-зелених, соковитих
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю, як з рекомендаціями :) але хочеться точно не просто так :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. horowolf

    horowolf Member

    Мені всю вагітність абсолютно нічого специфічного не хотілося. Дехто з родичів аж дивувався, як так? А сьогодні зловила себе на відчутті якоїсь прямо таки наркоманської ломки за чимось, сама не знаю чим, чого мені бракує в організмі аж ясна сверблять. Останні 3 дні кайфую від запаху і відчуттях при чищенні зубів зубним порошком (порадив колись стоматолог додатково раз в тиждень для відбілювання), від запаху всяких миючих засобів, а ще смак апельсини і яблук ніколи не здавався раніше таким яскравим, ніби я потрапила в фільм "Без відчуттів".:girl_crazy:
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені вже другу вагітність нічого екстраординарного і термінового не хочеться, аж не цікаво якось :girl_crazy: Хіба за тих 2,5 місяці раптом ще надумається :)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені ніколи за чотири вагітності нічого такого не хотілося. Ні не такого теж.

    Були певні вподобання, але не до трясучки.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я почала їсти вночі :) Не щодня, але вже досить регулярно. От закінчуються калорії - і все, малюся будить, бо треба додати.
     
  13. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене почався сезон салатів, після пекінки і порея почала переходити на сир і черемшу. Вчора попали в лікарню з гіпертонусом почали нас капати і апетит зараз 0 то хоч салат іде. І манія бананів продовжується.
     
  14. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    цілу вагітність маю манію на яблука і банани. Спочатку на сорт яблуко-груша, а тепер тільки "фуджі", а от від бананів почалась печія(((( і від половини продуктів, які їла до 20 тижня, почалась печія(((
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    яблучка "фуджі" :girl_in_dreams:, продовжується бажання моркви, і сірий хлібчик з маслом :girl_blush2:
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    якісь схожі забаганки)) у мене теж була хотілка на яблука (зелені), на ківі. а першої вагітності з бананів не злазила)
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я відколи це прочитала, вже навіть не скажу точно, скільки їх саме так і з'їла :)
    сьогодні - сік з пакета, "мультивітамін". Не такий виявився, як я уявляла. Але ще не ніч :)
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ні минулого разу, ні цього не маю ніяких забаганок. Ні за чим не трушусь, може поки?
     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я десь до 25 тижня теж абсолютно не мала ніяких забаганок. Чоловік аж дивувався, чому ще його вночі по морозиво не відправляю( напевно фільмів передивився). Ще собі читала тут як дівчата хотіли стіни лизати і дивувалася. А зараз прямо слина виділяється як про крейду думаю. Поки ще терпимо, але набір пробників вже замовила і не можу дочекатися як прийдуть.
    До речі, теж на "фуджі" присіла. Але зараз вони десь пропали з нашого базарчику...
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    печивко з маслечком
    сире тісто пасочки
     
    • Подобається Подобається x 2