Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А чому?
     
  2. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Моя Г казала що від них можуть появлятися солі в сечі
     
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    токсикоз ще триває
     
  4. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    то ще будуть як мине токсикоз)
     
  5. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    На перших тижнях вагітності вмирала за грушками - такими жовтими, соковитими, щоб аж сік капав. Десь за 2 тижні з'їла їх кілограмів 5, напевно))) Потім було все якось стандартно, без забаганок. А на 30 тижні пробило на смажені пиріжки з капустою.... А за місяць до пологів не могла наїстись цукерок Зоряне сяйво)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    З початком вагітності відвернуло від мяса, зате морозиво і фрукти йшли на ура. А ще постійно хотілось фаст-фуду і не корисних речей... Зараз вже токсикозу немає, то і до мяса повертаюсь) от вчора зїла трішки тірамісу, а тепер думаю дарма, бо він з сирими яйкама...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. enigma

    enigma Well-Known Member

    відмовитись від тірамісу мого чоловіка нереально, тому мені шо яйка, шо не яйка :girl_crazy: Я взагалі багато аля "забороненого" їм, якщо хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    В мене досі не виникло такого бажання )
    Забаганок, як в деяких моїх родичок, наприклад, поїсти полуниці взимку посеред ночі, взагалі немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А в мене ті ж забаганки, що і в першу вагітність;) М'яса поки що не дуже хочу, а йде грецький салат, цезар, фрукти (гранати, яблука, апельсини, мандарини, ківі, полуниця заморожена). Начиталась тут і сирника захотілось... Обожнюю картопляне пюре з сметанкою і маринованими помідорками.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. advocat

    advocat Well-Known Member

    в мене якась повна відсутність забаганок (( От прийшла подивитись, чого дівчатам хочеться, може собі чогось захочеться ;) Так було і в першу вагітність. Єдине - це від вчора стала дуже "плаксивою", через усе хочеться плакати )) Ледь себе стримую, щоб не розридатись через будь що: от старшенька не хоче гуляти на вулицю йти - а мені через це плакати хочеться, от чоловік, поїхав у своїх справах, а я "саменька - бідненька" - і знову плакати хочу , і обід не встигаю приготувати - сльози ;))) Хоча це зовсім на мене не схоже. Не можу взяти себе в руки... і нічого зробити не можу, хочеться плакати і все тут.
     
  11. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    І в мене з 1 вагітністю не було і тепер немає забаганок.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  12. А я трохи занудна в тому плані ))) Ніякого токсикозу, організм сам запотребував більш дрібного харчування, хімія, фастфуди, майонези не викликають жодного інтересу.
    Єдине - весь другий триместр їла круасани з шоколадом з родинної ковбаски, а з середини першого і досі - літрами йде молоко або у вівсянці, або в какао)
     
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене взагалі мало забаганок. Тішусь голубцями з картоплі потушеними в сметані:) картоплею-пюре з сметаною і 1 маринованим помідором, морозиво люблю, як завжди хочу солених сухариків, чіпсів, пива:) Шашлик добре пішов. І того разу майже не маю відрази до їжі. Хіба яєць не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а мені морозиво тепер має смак мила :sad:
     


  15. Знайомо) мене аж шлунок болів від нього
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Оооо, цього разу і я сюди навідаюсь :) бо минулої вагітності нічого не хотілося. А тепер час від часу з'являються різні захцянки. То цезар хочу, то вареники сняться ) але найбільше бажання - щось весь час готувати. Стояла б на кухні цілодобово. Пра потім зазвичай майже нічого з того не їм. Холодильник вже забитий по зав'язку )))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Почалась моя тяга до морозива)) Вчора з*їла пломбір ЛІМО, ввечері Каштан ЛІМО і ще й пломбір з карамеллю)) Не злиплась)))) Ще сьогодні з відерка перед монітором доїдаю:) Ну і Стожари чекали на мене у шафі, сьогодні добралась до них:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. ViraVira

    ViraVira Member

    Ой ті забаганки! Захотіла я винограду!купив мені чоловік,тішились!!! І отравилась ним добряче що аж температура підняласьвсе більше не хочу!чекаю фруктів і овочів без нітратів !


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Оооо, зайшли ми вчора в ширецькі за хлібчиком :facepalm:
    Маю я тепер забаганки. Подивимось, як довго моя підшлункова буде готова їсти дорогобицьку і шпондер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Почуваюсь такою класичною вагітною, товчу хліб зі згущонкою і сама з себе ржу, що воно мені смакує.
     
    • Подобається Подобається x 2