Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Mansikat як Ви смачно написали!
    В мене коли була забаганка крейди, то аж ноги підкошувались в Епіцентрі коло гіпсокартону :) і я собі прямо уявляла ситуацію, що мене затримує поліція за те, що я гризонула лист..
    Ледь добігала додому, щоб погризти каолін.
    З Вірусею трохи стримувала цю забаганку наприкінці вагітності. Після пологів відірвалась :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    крейда - це на цьому форумі вже майже не екзотично :) от як мені хотілось поролон пожувати або мило лизнути підчас вагітностей хлопцями, - оце було весело.
     
    • Смішно Смішно x 3
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    parodontax... просто марю цим смаком. Чистила би зуби цілими днями
     
  4. Ari

    Ari Well-Known Member

    А які і де купляли, бо ходить за мною щось подібне, але будь що купляти страшнувато.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, любительки крейди, як я вас згадувала днями і трохи заздрила коли з горем пополам зажмурившись і не дихаючи заливала в себе смекту :girl_crazy:Бр-р-р-р.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    фу, співчуваю :sad: то гадість солодка, а не нямнямнямкрейдочка
    В мене така журба - нема на складі того каоліну кускового, що я його завжди замовляла. Ну от як жити? Я ж його після 32 тижнів і так їсти не буду, бо виглядає мені на забагато кальцію. А зараз би погризла, ой погризла би...

    Моя забаганка нині - жуйки. Зі студентських часів була до них байдужа. А тут - пробило та і все. Дірол класичний.
    А корисна забаганка - салат з квашеної капусти, тертого сирого буряка і цибульки. Цибулі небагато, заправити олійкою і меленим чорненьким перчиком. А ще як посипати ягідками замороженої журавлинки - то взагалі.
    Аж цікаво, який цього разу буде "декретний" гемоглобін, бо намочена гречка - мастням щодня, гранат-хурма-ківі, тепер от цей салат.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нєа, смак то ще півбіди, але отой заааапах крейди :girl_nea:(що пробивається навіть крізь запах ванілі :) ). Коротше, мені вас, крейдоїдів, поки не зрозуміти :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Akina ніколи не кажіть "ніколи" :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ммм, і крейди, і вапняку, і цементу...
    Батьки будують сарай, залишились фасадні роботи, підлога... І от запах цього свіжого внутрішнього ремонту, бетону в погрібі... Сарай ще не функціонує, просто зберігаємо якісь продукти (мішки, бочки), залишки будматеріалів.
    І от я йду за борошном...і готова годинами там стояти і вдихати ті аромати ремонту.
    А ще дууууже подобалось в 20х тижнях нюхати, як стелять асфальт на сусідній вулиці)), оці смоли ..
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Ari, написала Вам у відгук, де купувала.
    а глину бентоніт не пробували? Мені вона була най-найсмачніша з усього, що пробувала. Я, до речі, маю мацьопенький кусочок білої глини каолін, та не знаю, чи пропонувати Вам, бо там на 2 укуси, більше клопоту буде з тим, щоб її якось передати, щоправда є ще інші крейди , скажіть, якби хотіли, я б з радістю віддала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Mansikat
    Бентоніт чомусь не став фаворитом.
    Дякую за пропозицію! Я ще раз пошукаю в продажі і якщо все так само глухо - уклінно проситиму :)
     
  12. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Якщо Вас цікавить каолін (біла глина) у брусках, то на Ів.Франка є один магазинчик де її продають саме у такому вигляді на вагу (можу написати у ПП, щоб не було як реклама). Ще є у магазинах косметики у порошку.
    А от з крейдою - то у любий ветеринарний магазинчик. У центрі у зоомагазині бачила такий великий кусок крейди і побачила, що гризуни його дуже добре їли. Але майте на увазі, крейда для гризунів теж буває різної якості (та крихка, ніби пориста, то таки справжнє бе).
    При першій вагітності - крейда завжди була зі мною. Моя акушер казала робити кунжутне молоко. От лише кунжуту на той час я знайти не могла. Зараз, це не проблема - в любому супермаркеті його вдосталь. До речі, мак теж містить багато кальцію. Що зараз досить актуально на свята.)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о, я знаю, що за магазин. Дякую.
    а от ні. Крейда з зоомагазину мені свого часу не пішла. Я перепробувала все available на районі. А в півроку доні мене так плющило, що читала назву банку "КреЙдобанк" :girl_crazy:

    І жодні кальційвмісні продукти саме тої захцянки не закривали.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я от до маку абсолютно байдужа. А перед Різдвом дістаю баночку маку, десь 500 гр вміщається туди, - і так хочеться мені того маку, прям ложкою...
    І от їм одну, дві, пять чайних ложок..думаю, а чи можна вагітним на 35 тижні? Читаю гугл - не дуже рекомендують. А я їм, їм потрохи, і так він мені смачнииий. Аж поки дочитую за вміст кальцію - і все стає на свої місця :). Молочного зараз не їм (не хочеться ось вже пару місяців), зато кунжут, раніше крейда, і от маку перед Різдвом поїла. До речі, другий тиждень як лимонів не хочу вза га лі.
    Після пологів хочу зробити батончики з грецьких горіхів, кунжуту, кураги чи там фініків, щоб організм підкріплювати - але це вже зовсім інша історія... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    прийшла в Ашан нині по свою журавлиночку заморожену, а її нема! Ледь не заплакала, взяла з того всього жменьку обліпіхи на пробу.
    Так от, виявилось, що це - бомба! квашена капуста, буряк, цибуля, обліпіха, трошечки - свіжомелений чорний перець, оливкова олія. З тарілкою можна з'їсти! рекомендую, бо це однозначно корисно
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ківі! Тверді, кислючі ківі зараз мені страшенно смакують :girl_blush2:.
    І виноград синій.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    смачного! Мені теж :)
    А ще заморожена журавлинка, обліпіха, чорна смородина.
    От пастила з тих ягід чомусь викликає печію. А заморожені - амням
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ооо, і мені теж ті ківі кислі як медом помазані. Деколи з'їм 2 нараз, аж язик потім пече, зате не нудить)
    А ще чую, що бракне мені певних фруктів (не сезонних зараз). Ото витягла із морозилки всі запаси полуниці, то ледве із малим ту полуницю поділили. Така вона мені була добра (хоча там мінімум цукру), що не могла натішитися.
    Ще надумала сухофрукти замовити - там набори із різних горішків, кураги, цукатів, родзинок. Бо тре щось корисне погризти, а то чую, що на фаст-фуд тягне (була на тижні в Макдональдсі, так умяла одне Мак меню і вуаля - нічо, ніде не тошнить:girl_dance:).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Помідорки черрі). А ще супчиків хочеться щодня. Сьогодні так борщу захотіла :girl_claping: що ледве дочекалася поки зварила...
    Ну і добре, що особливо шкідливих продуктів не хочеться. У
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Коли вагітна сином була то їла цибулю та часник, а ще любила чоловіка гель для душа, я ним милася і себе нюхала такий запах.... А в мене ще заскок був посудомийка помиє, а я трішки її відкрию, а запах із неї ,як він мені подобався.
     
    • Смішно Смішно x 2