Вагітні забаганки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем ola-lyola, 5 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    В мене сьогодні салат - синя капуста+яблука (багато яблук). І зі сметаною.
    І вчора був.
    І мабуть завтра буде знов ;)
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Сьогодні забаганка моєї мами - салат "Шуба" - перетворилась і у мою забаганку:girl_haha: Так смакує... Зварила компотику з яблук, кизилу, вишень, малини і напиваюся ним:nyam2: А ще улюблений десерт - галеретка з консервованого вишневого компоту + взбита сметанка зверху і тертий шоколад:nyam2: Яка ж то смакота... Люблю то ще з дитинства і ще й чоловіка підсадила, бо у нього такого не робили:derisive: Ну і морозиво, куди ж без нього... Взяла ЛіМо, накришила туди вафельки, трошки згущеного молока дала, премішала і вийшло майже як Макфлурі:i-m_so_happy: Головне, щоб потім серед ночі печія не прийшла, бо сьогодні серед ночі проснулась від неї і мусила напівсидячи спати:beee:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ну чому ж мені так хочеться газованих вод? Мусив чоловік купити маленький Живчик, бо я просила з такими очима, як кіт із Шрека))) Чи то мене так само тягне, як мою маму, коли була вагітна мною ... Я вже навіть сухариків і горішків не хочу, як пару місяців тому. Добре, що набряків нема, аналіз сечі добрий, то сиджу і насолоджуюсь тим Живчиком;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    А ми з синочком сьогодні піцци захотіли, чекаю хлопців після тренування і будемо пекти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А мені тільки питво в голові і морозиво)) Завтра знову куплю пакет пломбіру і буду колотити щось а-ля Макфлурі)) з пластівцями або вафлями дуже навіть класно + згущонка... ммм....
     
  6. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    І в нас нині таке меню))) вчора собі так придумала, але ліньки було, а сьогодні вже побажання перемогли лінощі))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Хочу морозиво Лімо ріжок Вікторія лісова ягода.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я сьогодні купила кілограмове морозиво Лімо пломбір, Нутеллу, яблучка великі зелені, помідори-огірки для салатику;) Ото вже відірвусь)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    А я як вчора приїхала з лікарні (6 днів) не знала що мені перше покуштувати....:nyam2: Зараз те саме, вже всього хочу і редиску, і зеленої цибульки... Тільки не каші :girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, а що ви п'єте? Я от чогось такого хочу, аби не чаю. Не можу ні чорний, ні зелений, ні трав'яні пити. Нема відрази хіба до м'ятного, але його наче не можна. Вдома часом собі узвар варю, але ж на роботі я його варити не буду.
    І ще я зараз полюбила картоплю, раніше я її так рідко їла.
     
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    А я так всю вагітність хлептала воду з лимончиком, так добре мені тонізувало :)
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вода - наше все! Протягом цілого дня випиваю дуже багато простої, негазованої води.
    Але от думаю, чи не забагато я її п'ю, бо останнім часом (останні 4 дні) відчуваю свої нирки, це не біль, але щось схоже. Ну і ввечері мої ноги здаються мені трохи набряклими.
     
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    То не справа в випитій воді, ви просто щось вживаєте таке, від чого вода затримується в організмі...
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Яблука, банани, грейпфрути, йогурт? Останній тиждень вони складають моє меню. Солоно-гострого не їм, на смажене взагалі дивитись не можу.
     
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    І я хочу морозива, але яке не куплю - чую якийсь хімічний присмак й все..не можу його їсти. При чому купляю "правильне" морозиво, по ГОСТу, де в кінці цифра 33 (((...
     
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Спробуй в ККросі на Варениках тут. Вони самі виготовляють морозиво.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Вчора ввечері запланувала собі коктейль морозиво+сік)) Вранці втілила в життя)))) З вишневим соком вийшло суперово! Сиджу на гойдалці і балдію)) Піду ще другу порцію вип'ю...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    так хочу , але страшно боюсь, бо раз так втравилась, тиждень відходила від 1 помідора з Арсену...
    а сьогодні купила собі цуцьок, морозива, і сало солене, на мене так продавець глянула , а ще спитала чи то я собі сало купила:girl_crazy:, а мені так захотілось. А ще хочу мартіні з льодом...:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я вимочила, дала домашнього сиру, сметанки, посолила. Помідора половинку і малий огірочок. Часто не їм таке, вчора останній раз і чоловік висварив, щоб я то підсипане не їла)))
    А зараз чекаю на морозиво Каштан, солені горішки... мммм....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.