Вагітні забаганки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем ola-lyola, 5 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @tsiuma уявіть собі великі очі гінеколога в ЖК, коли я сказала, що 3 роки м'яса не їм. І ще питання бігом "а як же гемоглобін???" А гемоглобін при цьому - в нормі. Зараз я їм інколи м'ясо, коли відчуваю, що мені його хочеться. Значить малюку треба. Якась отака в мене логіка.
     
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Мені теж видається це логічним, хоча коли "малюку хочеться" оселедцю чи снікерса, то починаю сумніватись :). Насправді таки дійсно вірю, що організм подає сигнали....я от теж м"ясоїд - з тим нема примусу - але от печінки зараз не хочеться хоч стріляйся. От лежить...привезена ургентно турботливою свекрухою, бо ж то "свіжу треба готувати"...вчора... ...досі лежить :sad:, фу...ну не хочу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @truskaffka коли слідкуєш, спостерігаєш за своїми харчовими звичками кілька років поспіль, то вже можеш відрізнити - це бажання розуму (емоцій) чи це потреба організму. І віддавати собі належне про те, який мотив за певними діями можна :) і ще, я проти будь-якого насилля, особливо над собою. Вже дуууже давно дала собі дозвіл їсти саме те, що хочеться. Задовго до вагітності. Може тому й гемоглобін і решту аналізів в нормі. І м'ясо я собі теж не забороняла, було противним. Захотілось - з'їла. От вже кілька днів його не їла, не хочеться. Зараз мені хочеться квасолі, тушкованої з перцем, морквочкою і цибулькою, в сметані :girl_tender: а ще мого борщу, з купою буряка:girl_in_love: і багато-багато петрушки!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Ото власне! Я ось буквально об"їлась вінегрету.... емоції кричали "хочу", а тепер шлунок приколюється "ну-ну" :girl_cray:.
     
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ой, а мені печінки всю жизнь хочеться! Я її готувати не дуже полюбляю чомусь (в сирому вигляді вона мене не приваблює), а от десь готову під'їсти - то смакота! Тільки не у вигляді тортів печінкових, а просто тушковану в сметані. Ще паштети печінкові обожнюю, пишу і слинки течуть.
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Печінкові забаганки я свої вже задовільнила)))
    Маю нову. Хочу Київський торт від Рошен. Такої смакоти не їла давно, але колись не тягнуло так))) Їла в п'ятницю кусочок, хочу ще))) 20151016_153331.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  8. crissola

    crissola Well-Known Member

    А я і далі не можу "злізти" з сала з часником....Прошу своїх зїжте, щоб очі не бачили...Солодкого вже наїлась. То всіх в другій половині вагітності пробиває на такий жор? Бо я почала шалено їсти....До речі часник часом не шкодить вагітним? хто знає?
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @crissola мене усю вагітність, як пробило від початку, так і тримається, лиш продукти змінюють один одного
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. crissola

    crissola Well-Known Member

    Начиталась......хочууууу печінки в сметані! ВЖЕ причому:girl_smile:
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    насмажила "гору" котлет, справжніх, шкідливих:girl_crazy:)) не якихось там на парі\в мульті\з курячого м*Яса\дієтичних, бо ще дитина їсть...
    так хотіла і нарешті нині догодила собі і чоловіку заодно. не пам*ятаю, коли ще такі готувала і коли знову приготую невідомо)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Пробиває, ага. Сама дивуюсь, але як минув токсикоз, то почало хотітись постійно їсти. У мене минулий місяць було плюс 1 кг на тиждень, у жк лікарка подивилась так на мене поблажливо з посмішкою і здивуванням і тільки порадила обмежити солодке, в другій половині дня їсти щось легке.

    Теж смакує часник, я ним зараз віруси відганяю. І нарешті їм домашній сир у вигляді гостренької пасти з часничком і паприкою. Бо в солодкому вигляді мені щось творог не йде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Я уже другий раз за тиждень варю Нутеллу (ну то більше на заварний крем схоже, тільки шоколадний). Стримуюсь, щоб все самій не з'їсти, чоловік допомагає ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Virchuk мені Мамуся передала банку Нутелли, а я просила солодощів не кидати в сумку, ну то їм зранку, на сніданок, потім вже не охота.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ой, а в мене свіженька забаганка - хочу солодкі апельсини і соковиті грейпфрути!!! І то вже!
    Повіз чоловік малого на танці і має мені дорогою назад того добра прикупити. Сиджу і облизуюсь. Отако забув би купити, то можу і з 4 поверху спустити :girl_devil:
     
    • Смішно Смішно x 3
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    А я хочу тортик! Такий, щоб танув в роті, щоб не ясно було де корж, а де вже крем! Або штрудель вишневий з ванільною поливкою, аби він аж плавав в ній!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    А я хочу їсти хоть щось, крім каші нічого не можу, навіть банани спротивились. На якому терміні вже є апетит?
     
  19. enigma

    enigma Well-Known Member

    Мені з 20-го тижня їсти по вечорах хочеться аж поки не лусну :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ооо, я ті банани їсти не могла - відразу важкість в шлунку. Ото лише недавно з'явилось бажання з'їсти банан.
    А апетит скоро прийде)) почекайте трішки)

    Я чогось подумала, що треба відірватись перед пологами по повній, і мої очі все би з'їли. Сьогодні розглядала в магазині торти - всі такі апетитні були. Але не купила, обійшлась булочкою з солоним сиром :connie_pull-pigtail
    *******************************************************************
    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 1 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.