Вагітні забаганки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем ola-lyola, 5 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Начиталася вас, дівчатка, і згадала як ходячи вагітною з Юлею вмирала-хотіла слив ( в другій половині грудня місяця). Як я тероризувала чоловіка:8: - він об*їздив напевне половину Львова, поки нарешті я в Метро не знайшла заморожені сливи, купила дві пачки по 400 гр. і за вечір їх сама з*їла (тут має бути смайлик, який гладить себе по пузі і задоволено муркоче, як ситий кіт)
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Sleeping_Sun

    Sleeping_Sun Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    :D:D:D в мене аж сльози потекли:) А я от раніше могла так перебитися будьчим і була невибаглива в їжі, а тепер як тільки чую або бачу якісь картинки з їжею то все:8: слюні до землі. І встаю я тепер як за графіком - 6 година ранку я на ногах, похожу похожу і далі сплю:) Отакето
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А я вмирала за звичайними зеленими яблуками,типу антоновки,а то був березень...Отак їла ненаші,розуміла,що то зовсім не то і марила кислячком :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А я ледь не до 5-го місяця мала токсикоз. Навіть схудла на 2 кг. Мене постійно нудило. Їсти хотілось - але не могла. Все було мені якесь огидне. :8: На 5-му місяці я страшенно хотіла мандаринів. ЇХ я їла кожен день по пів кіло точно. Дуже переживала, щоб не було алергії бо маю схильність до неї. Але все було в порядку. :y:. Протягом всієї вагітності страшенно тішусь, що не тягне на солодке бо я його дууже люблю. Із задоволенням їм всі фрукти і напевно тому майже не поправилась.Але якісь миттєві забаганки всеж виникають. То мені захотілось жареної картоплі але такої дуже сильно зажареної і я терміново бігла на кухню це готувати. То мені чіпсів хотілось і так заходилась слюною, що мусіла купити хоча б саму малесеньку пачечку :ninja:. А ще мені страшенно захотілось пива. Я зробила кілька ковтків і була страшенно щаслива. Навіть захміліла трохи з непривички. :cool:
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

     
    • Подобається Подобається x 9
  6. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Дівчата, ви ще всі нормальні, бо мені взагалі бригаду з дурки тре викликати:8::8::8::8::8::8::8:. Мівіна, сливи, пиво- то фігня.....От пишу, і повний рот слини:8:Я б не писала, та хочу вас троха повеселити:xaxa::xaxa::xaxa:. я ОЛІВЦІ(прості) їм, з деревом, грифелем:bad:, чоловік так дивиться:eek:, як я його як хом"як розжовую, і так тіко перелякано питає: ти з гумкою його збираєшся...:ninja:чи може, без...?
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    нині мені всю ніч снились помідори... прокинулася від того, що без них не проживу....
    відкрила мариновані:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    моя подружка купляла в канцтоварах крейду і гризла собі...:8::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    І як я тАку тему прогавила? В мене на кожну вагітність (!) свої захцянки були :8:
    Перший раз було найгірше (а може просто не очікувала такого:confused:)
    Десь з першого місяця почалося: зубна паста - запах, вигляд, консистенція. Знаєте чим зуби чистила?- Зубним порошком (чоловік десь в сільській аптеці надибав:ninja:), усі запахи які були на чоловікові,запах смаженого з кухні (хоча всю вагітність жодними харчами не перебирала)
    З Устею було простіше із запахами-виглядами, але фобії замучили на ніц (каліки і неповносправні за мною тільки і ходили). Книжки по акушерству чоловік на шафу позакидав. Лише півроку по тому тато випадково то добро познаходив. В машину взагалі сісти не могла - клаустрофобія по-повній :xaxa:
    А "по-раз третій" все почалося зі свербіжу неймовірного, трилітрової банки бабциних квашених огірків в прикуску з "п'яною вишнею" (чоловік тішився - о, хлопчик буде :xaxa:).
    Проплакала всю вагітнсть. Десь вже наприкінці то десь так виглядало: Третя ночі сиджу-реву.
    Чоловік: -Сонечко, ти чого? Тобі зле?
    - Ну, що ви всі (а хто всі :confused:) до мене липнете- хочу і плачу!
    - Ну, добре-добре поплач собі :xaxa:
    І ще я стала страшенним шопоголіком на дитячі речі і книжки - досі не попустило :xaxa:
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  10. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    До речі, моя сестра теж при першій вагітності не могла жити без крейди. Я тоді ще була школяркою і приносила їй повну сумку крейди зі школи. Можна сказати крала її!! А також вона просто божеволіла від штукатурки, гризла стіни. :xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Недавно я купила зубний порошок і він мені тааакииий смачний :crazy:. Тепер я чищу зуби по кілька разів на день щоб хоч якось той порошок посмакувати бо страшенно хочеться його з"їсти :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А я коли вагітна ходила то щоночі мені хтілось жареної бульби і сала,а кожен обід хтілось мені "зелених квашених помідорів",а вони були тільки в кафе не дуже близько,я пару разів сходила,взяла "один великий ,з собою"а потім співробітників просила-не відмовлять же ж!То пару разів нічого,а потім ім з порога казали:А! то напевно для тої вагітної дівчинки!!І ми все з того реготали "вагітна дівчинка"і "один помідорчик з собою...обовязково зелений"..
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Зараз здається, що була чемним пузатиком :) Ну не скажу ж я, що то не так ;)
    На 4-ому місяці вмирала за мандаринами і апельсинами. Якби дали мені волю, то тільки би ними і харчувалася :) Ще в один час дуже хотілося консервованих персиків. Їхній запах переслідував мене, заходила в магазин і відразу шукала очима персики :)
    Пам"ятаю один випадок, за який мені було так соромно перед чоловіком. Це був десь 3-4-ий тиждень вагітності. Я ще лише підозрбвала, а чоловік не знав. Чоловік приготував вечерю. А мені так погано стало. І от закрилася я в ванні, а з-за дверей голос чоловіка з ноткою ображеності: "Ну ти ше довго? Там все холоне". Потім перепросила, коли сказала про вагітність :)
    Ще були перепади настрою. Одного разу викричалася на співробітника, бо він двері до абінету не закрив. А на курців я кидалася як вовк на баранів :) Згодом співробітники, які курили, перед тим, як до мене звернулися по всьому офісі жуйки шукали :) А я отримувала від того неймовірний кайф :)
    Ну і запахи я відчувала просто шалено. Аж саму злило, бо їздила на роботу в маршутках, а там таке різноманіття запахів.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А я постійно мрію про літо, вірніше не про літо, а про ті фрукти та овочі які я зможу їсти.Майже кожну ніч мені сниться, що я постійно їм їм то суниці то вишні і з такою жадібністю.
    Тиждень тому мені хотілося консервованих персиків - наїлася, тепер їм консервовані ананаси і дуже люблю ківі, на цитрусові дивитися не можу.
    Коли в мене токсикоз був в самому розпалі я говорила чоловікові, що зараз почну їсти сніг, мені так стане легше.
    І взагалі я до їжі напевне стала трохи жадібна тому що вчора як обідали з чолоіком він сказав, що я останнім часом почала чавкати,я спочатку образилася,а тепер смішно, бо я дійсно як їм забуваю про все.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А я всю вагітність хотіла м"яса, при тому напівсирого, то я собі його так готувала, а в останній місяць мандарини жувала, то дівчата на форумі тут, щей жартували, що доця може бути як новорічна, з мандариновим діатесом:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    моя бабауся, коли була вагітна старшим сином, а було це понад 50 років тому, дуууже хотіла риби.
    але соромилась комусь про це сказати(дивина тай годі :) жила у свекрів і соромно їй було про свої забаганки сказати, бо боялась, щоб не подумали, що вона їжею перебирає і т.д. - ну якийсь такий характер дивний.
    так от, тепер дядька з рибалки за вуха не витягнеш, от як на людині відобразилось невиконання його бажань в маминому животику :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А у мене щось забаганок особливих немає:sad::sad: лише оселедця їсти не можу, а так - нічого особливого:confused::confused:
    Я якась неправльна вагітна??????:sad:
     
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    :):):) Так, ви неправильно вагітні :):):)
    Справжня вагітна жінка має хотіти кожен день чогось іншого, бажано такого, що на цю пору нема, най родинонька шукає. А самі в цей час задираєте ноги догори і думаєте, чого б то захотіти ще :):):)
    вагітність - це чудовий час в житті жінки, коли можна випендрюватись і всі то сприймуть як має бути :p:p:p
    :):):)
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    а шо поробиш шо я така???? але з одного боку - вважаю, що це добре, я насолоджуюсь своєю вагітністю, а при цьому й нікому дискомфорту не приношу, і нервів не псую:) Хіба це так погано? :confused:
     
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    чудово!!! але я б повипедрювалась! :):):) особливо тепер, після 15 років спільного життя :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.