Вагітні забаганки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем ola-lyola, 5 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. pavuchok

    pavuchok Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Останім часом ми підсіли на грейфрути ну так вже їх хочеться:8::8::8:
    А раніше була фішка щось побачу по телевізору що хтось їсть і собі хочеться. побачила як кадети їдять гречку :xaxa:,пішов чоловік по гречку:clapping:, побачила мівіну то просто вмирала але чоловік спеціально непішов так вона мені всю ніч снилась:8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    В мене так само, але я потім дивуюся чому це коко-кола не така смачка як по телевізору:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    в мене буквально з перших днів вагітності була "ломка" за буряком :) і за салямі - знаю що шкідливо - але з яким задоволенням я її з"їдала - чоловік сміявся - казав , що мені хімії в організмі замало :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Ой, читаю я це все, і думаю, що була надто хорошою вагітною. Треба було більше повипендрюватися :) Наступного разу точно виправлюся.
    А щодо забаганок вагітних, то по декілька разів можу дивитися номер з "Вечірнього кварталу" про те, як поводяться вагітні. При цьому, я сміюся значно більше, ніж чоловік.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Ваш організм краще за вас знає,що вам потрібно.Ще до вагітності у мене виявили гастрит-лікували,та не вилікували.Під час вагітності я щодня :8:з"їдала баночку грибів(і то тільки БЕРЛІНСЬКОЇ СУМІШІ).Зз 9 місяців з"їла певно півлісу.То скоріше всього у мене росте грибник екстра-класу.Після народження дитини мені пояснили,що в грибах є слиз ,який обволокував стінки шлунка і не давав їм подразнюватись.Так що їжте на здоров"я і крейду ,і персики,і полуницю,і рибу копчену,і помідорчики,і огірочки.З народженням дитинки від усіх забаганок і вподобань доведеться відмовитись.
     
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вагітні забаганки

    По моєму,не дуже вагітним рекомендуються гриби і все копчене,особливо на останніх місяцях.А мені постійно хочеться морозива,боюсь,щоб ангіну не підхватити !
     
  7. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Під час вагітності для мене головним було не можна-не можна ,А ХОЧУ!:radist:
     
  8. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    а я вчора в піцерію ходила з чоловіком, Все що бачила все хотіла.
    Сиділа в піцерії і їла все що замовили, в чоловіка салат забрала, але трошки, пива хлібнула, чай зелений, салянка, піца. все на купу. Він сидить і посміхається.
    А потім пішла в туалет, а там якийсь освіжувач повітря, ну дуже мені не сподобався, :sad: от все і лишила там, вилетіла пулею, як полегшало трохи, бо думала мене виверне наізнанку всю.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Чоловік викупив що я вагітна скорше ніж я. Я почала хлебтати молоко як ненормальна. Молоко для мене все життя було як найбільша бека в світі. Борщ. За борщ би я все що завгодно віддала.Якось в свекрів захопилась квашеними помідорчиками і злопала літрову баночку(свекруха була не в курсі ще і таааааааааак подивилась)Потім лайми посипані сіллю посеред ночі. Потім забирала чоловіка з роботи і скоро бігли за зеленими помідорчиками. Я їх їла, плакала від дикої печії, зажовувала Рені і далі їла. Потім почалось літо, в мене загроза і відповідно весь час лежу і жую. Полуниці щоденно по кілограму і пеееерсики:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Я дуже люблю поїсти,а з вагітністю апетит зник і стала дуже перебірлива(як чоловік).Почала їсти речі,на які раніше дивитись не могла(але ,які любить чоловік).І просто в захопленні,коли по анімал планет показують,як лікують тварин-напевно,донечка буде ветеринаром.а зараз так хочеться вапна,що б навіть стіни гризла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А мені по ночах сняться жахи,чи є в когось таке?
     
  12. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    зараз от цибулька зелена і черемша на базарах з"явились - згадала, як мене крило за ними під час вагітності. тільки починало пахнути ними - шалені очі і повний рот слини:). певно весняний авітаміноз дався чути, хоч пита вітаміни для вагітних. а як почала рости травичка - то також так її хотілось, хоч ставай в колінно-ліктьову і пасися:) тепер смішно:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    На ранніх термінах таке явище дуже поширене. Жінка має купу переживань стосовно себе та дитини, часто є невпевненість, тому це все обертається нічними жахами. Але боятися того не варто. Психологи кажуть, що цілком нормальними навіть є жахи, в яких жінці сниться, що помирає дитина. Це все має пройти з часом, коли пройде кілька місяців і жінка звикнеться з думкою про вагітність.
    Напевно, саме тому в Японії декретну відпустку дають на початку вагітності, а не в кінці, бо перші місяці є надзвичайно важливі для розвитку дитини: мама повинна бути спокійною, багато гуляти, достатньо відпочивати...
    Десь в середині вагітності сон погіршується в цілому. Жінка може цілу ніч просто лежати з закритими очима або спати дуже чутливо і будитися від найменшого звуку. Це також нормальна річ, оскільки організм готується до безсонних ночей, які обов"язково будуть після народження дитини. За кілька місяців такого хронічного недосипання організм призвичаюється, і тоді недоспані ночі вже не будуть таким стресом.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    мені снились на самому початку не то щоб жахи, але якісь не приємні сни, але не переживала бо якраз і думала що
    Але зараз вже 3 ніч підряд мені сниться власний чоловік, причому в еротичному контексті. Йому розказую, возмущаюсь, а він дивується каже, а ти хотіла б щоб хтось інший снився?! :xaxa: А я кажу так обідно, тіло лежить під боком, дрихне, а мені сни сняться..
    але на секєс зараз не тяне.. спокійна. Може пізніше гормони взиграють :confused:

    а, і дійсно чутлива стаю, просинаюсь під ранок від любого звуку :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    На початку вагітності страшенно хотіла томатного соку - пила літрами, постійно він мені пахнув і так хотілось...:ninja:
     
  16. Happy Frog

    Happy Frog Active Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Мені дуже смакує зелена цибулька разом з лаймом (або з лимоном) але потім трохи шлунок тягне,а ще грецький салат -жити без нього не можу.
    А ще хочеться повбивати курців, ото вийдешь на вулицю подихати а замість свіжого повітря , димлять як поровози !
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    те саме хочеться соку, але не так прям щоб дуже, але відмовити собі не можу. І що помітила, від магазинних соків в мене ізжога :sad: мені смакує розбавленою томатною пастою. :sad: бррр..
    А от домашній, за милу душу йде :) Дякую мамі. що крутила колись ті соки. Тут у Львові чоловіча родина з дивуванням дивилась: домашній томатний сік?! нащо? а банку відкриєш, вже і нема, розпивають :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    На початку вагітності був дуже сильний токсикоз. Нудило навіть від намальованої їжі!.
    А потім почала їсти лише морозиво. І тільки десь з четвертого-пятого місяця почала їсти все!!!!!
     
  19. Відповідь: Вагітні забаганки

    І мене тяне на томатний сік. купила Миколаївський, вроді немає жжоги...я собі пачечку на недільку майже розтягнула...по стаканчику...ням-ням
     
  20. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    І Я на томатний сік присіла...навіть на сніданок замість чаю п"'ю!А грецький салатик то просто супер страва для мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.