Вагітні забаганки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем ola-lyola, 5 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    от-от, тільки мені все гарно виглядає)))
     
  2. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    мене спасають від токсикозу хіба хлібці, от і гризу
     
  3. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    на момент коли в мене був токсикоз, були персики і нектаринки, то деякий час я на них і жила, ну і на воді слабогазованій(від негазованої було зле)
     
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Я зараз присіла на мандаринки. Вчора нарешті мені купив чоловік ікру, я про неї два тижні мріяла, але після другої канапки зрозуміла, що не так я вже її і хотіла. Токсикозу як такого в мене не було. Коли нудило - їла помідори (свіжі, мариновані, квашені). Рятував також кефір.
     
  5. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    я зараз присіла на печені яблука - так мені смакують, що можу 4-5 на раз з*їсти. А ще дуже часто хочеться узвару пити такого дуже насиченого
     
  6. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Ще згадала що дуже любила їсти шкірку від апельсину,а чоловік доїдав серединку.А в кінці вагітності дуже мені хотілося нюхати гіпс:girl_haha:
     
  7. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Це моє постійне непереборне бажання, і до, і під час, і після вагітності :girl_crazy:
     
  8. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    мені мама теж приносила ікру, але я десь точно читала, що вона вагітним протипоказана - непамятаю чому саме, але звернула увагу.
     
  9. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    зараз мене тягне на мандарини, гранати, свіжі огірки, ще б ними можна б було наїтись)))
     
  10. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    цікаво, а натуральна червона ікра(в розумних межах) також не корисна? нам з росії привезли справжню, на смак зовсім інакша, смачненька така!)))
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Тому, що вона алерген. Так само і про цитрусові говорять. Але то все - індивідуально. В мене знайома не їла під час вагітності апельсинів, помідорів і ще чогось там (точно не памятаю), бо лікарка їй сказала, що в дитини від них потім буде алергія. Зараз дитині два роки,має страшенну алергію. Вона печиво куповане їй не дає, бо якщо там якийсь ароматизатор хімічний чи якась добавка - відразу реакція - висипка, мусить домашнє пекти. Тому то все - поняття відносні.
     
  12. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Може, й тому алергія, що мама вагітною не дала дитині попробувати і звикнути до таких продуктів (якщо, звичайно, сама не алергетик).
     
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    В мене під час вагітності не було жодних особливих захцянок чи звичок, окрім однієї! ГРАНАТИ!!!! Я їх хотіла постійно! Загалом, я їх і в "звичайному" житті дуже полюбляю - але тоді! То було шось! В мене завівся знайомий "лоточник" на базарі, котрий привозив мені гранати, навіть якщо собі на лоток їх і не брав, але мені кілька штук - обов"язково (в нього жінка була на тому ж терміні, то він чудово розумів, що буде, як їх не привезти:)))
     
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Вагітні забаганки

    ікра і для вагітних дуже корисна, особливо чорна,
    бо вона містить білок, який дуже легко засвоюється;
    багато заліза, котре підвищує гемоглобін,
    магній, котрий запобігає "корчам" м'язів,
    ну і фолієву к-ту, про користь якої усі напевно знають :)

    також є протипокази -
    -ікра справді сильний алерген, але якщо немає особистої алергії на морепродукти, то шкоди вона не принесе.
    -ікра містить велику к-ть солі, яка може спровокувати набряки, білок в сечі, шкідлива при підвищеному тиску. Її не можна їсти при проблемах з нирками, мочовим.

    раджу купувати засолену ікру, не консервовану, бо вона не містить консервантів та емульгаторів.
     
  15. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Я десь чула версію, що ікра дуже шкідлива для вагітних ( консервована), бо для її зберігання використовується консервант, що має дуже негативний вплив на плід. А свіжоморожена або солена - тільки за. Проте таке задоволення у нас тяжко дістати.
     
  16. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    В мене були страшні токсікози з ранку все ригала, а як нудіння проходило знищувала все солодке що було. А саме наймиліше для мене був як це страшно не звучить МакДональдс, мммммммм яка це насолода була їсти чізбургер і доходити до кисленького огірочка. І тількии один раз в ночі проснулась з страшним відчуттям голоду і бажанням їхати от вже і негайно в МакДональдс, але переборола, а вже ближче до родів в день з"їдала щонайменшо кільо бананів.
     
  17. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    от і я про що, в нас не в закритій баночці, без консервантів усіляких!))) ну думаю дві - три канапочки можна!)))
     
  18. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    я щось теж вже канапки ікрою захотіла:girl_cool:
     
  19. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    заходіть в гості(тільки в масочці:ninja:)я вам намащу:girl_smile:
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Я одного разу (ще не знала, що вагітна) прокинулася вночі з диким відчуттям голоду. Зірвалася на кухню, схопила перше, що під руку попало - мівіну, запарила окропом, ледве дочекалася, коли вистигне, сиджу, лопаю, аж давлюся:girl_crazy:. Сама в шоці: ніколи ж зі мною такого не було, що за цирк на дроті:girl_cray:? Аж тут заходить свекор (в туалет ішов, туди йти через кухню), і бачить: третя година ночі, сиджу я на кухні і з диким голодним блиском в очах тріскаю мівіну, аж трясуся:girl_crazy:. В нього щелепа відвисла, але виду не подав. Зробив свої справи:girl_crazy: і пішов досипати.
     
Статус теми:
Закрита.