Вагітні забаганки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем ola-lyola, 5 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Той самий консервант є і в майонезі,і інших сучасних продуктах,а майонез їмо значно частіше аніж ікру:girl_smile:
     
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Мені в суботу засмакувала журавлина. Така кисленька, ням. Має багато вітаміну С, тому для мене це поєднання приємного з корисним :).
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    я маю пунктик на згущонці ірисці - кожен день з"їдаю пару "горішків" з згущонкою або вафлі перемазую, мням!!!
    ну і канапка з сардиною з чаєм з лимоном - то святе...
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    За дві вагітності в мене тільки раз була захцянка - дууууууууууууууже, просто страшно, непереборно захтіла квашених огірків. Чоловік купив мені такі хрусткі, з бочки. Вони були такі смачні і я їх так захланно їла. А коли побачила дно кулька, то мені різко зробилося зле і довелось "повернути". Все. Більше ніяких захцянок в мене не було. :)
     
  5. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    ох той токсикоз!!!! дивний такий у всіх зранку в мене - після обіду. такі приступи бувають, шо стояти можу тіки на пальцях тримаючись за стіни, то просто дурдом, вертати не вмію, і боюсь, робила то всього 3 рази в житті і то вже в таких випадках, що далі хіба вже вмирати...., мені тіко носом всьо виходить, дихати не можу задихаюсь, короче жах!!!!!, а істи постійно хочу!!!! а варити на дух не переношу просто верне від всіх запахів! от захотіла була жареної риби і то так страшно захотіла, шо думала як не зїм її то помру, побіг чоловік в сільпо по ті рибу поки біг,я вже перехотіла, а захотіла дирунів, насмажила, поїла, як з голодного краю!!!, прийшов чоловік з рибою а я як вчуяла той запах!!! думала здурію. фуу як мені завонялооо. прада стидно і шкода було чоловіка, біг вибирав. смажив потім заставив мене хоть кусочок зїсти ... памятаю на силу їла.... щоб не образився.
    вчора захотіла голубців, тік як тоді риби, моя "золота мама" передала "золотим татом" мені ті голубці, варили вночі, везли в дощ 2 маршрутками з левандівки на сихів! ой як страшно мені зара на них дивитись.....аж плакати хочу від себе.коли той токсикоз скінчиться!!!!!
     
  6. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Все пройде скоро - ше трошечки - наберіться терпіння:girl_curtsey: В мене мій тривав недовго - правда вкінці я вже думала усьо - гіршого мабуть не може бути. Зараз все вже ок - їсти хочу і постійно - правда не все :girl_cool:
     
  7. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    в мене пам"ятаю при кінці вагітності(серпень-вересень) було велике-превелике бажання їсти яблука.як кілограм за день не з"їла,то було шось страшне!!!видно в організмі бракувало певних вітамінів.
     
  8. Wassabi

    Wassabi New Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    В мене токсикозу взагалі не було, на щастя :) (я на 19 тихні вагітності зараз) та і великого бажання їсти не було і не має.
    На рахунок томатного соку то я і зараз постійно його п"ю, я і до вагітності його любила, а тепер так взагалі :) А от що в мене було цікавого так одного разу страшенно захотілось холодцю, хоч я його взагалі до вагітності не їла (він мені бридкий був) і от поки тарілочку холодцю не з"їла просто з хлібом (на щастя ми як раз тоді з чоловіком у гості до сестри поїхали, а в неї він був :) ), не заспокоїлась.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2009
  9. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    голубці сподобались малюку, товкла їх аж за вухами дзвеніло!!!! нарешті я нормально поїла!!! коханий боїться лишній раз шось зїсти все мене перепитує чи я точно не буду того їсти, а вже потім їсть. от молодець!!!
    правда голова вчора розколювалась так шо я думала мозок витече)))
     
  10. olena

    olena New Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    я,коли ще не знала,що вагітна дико захотіла квашеної капусти,благе діло,що вдома вона була.Я стлумила цілу миску,потім звичайно було дуже зле.А за 2 тижні я дізналась,що вагітна.
     
  11. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Незнаю,як у інших вагітних,але я як згадую про мариновані помідори ,то мені навіть сьогодні смішно стає.Згадується як стоячи в черзі в супермаркеті я просто відчула,що не витримаю поки дойде моя черга,при всіх відкрила банку з помідорами і почала пити розсіл,всі були в шоці:eek:,тільки мій чоловік все зрозумів:girl_haha:,а внизу фотофакт.
    [​IMG]
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А мені нині на обід страшенно захотілося дешевих паперових сосисок як колись в школі давали з зеленими квашеними помідорами. Але в хаті такого добра в мене небуває :)
     
  13. devnull

    devnull Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    ой, дівчатка, обережніше з маринованими помідорами, з росолами і т.п.
    дівчинка 19 років зі мною лежала в ПБ, на 8-ому місяці зперла трьохлітрову банку маринованих помідорів - так дуже вже їй хотілося. На другий день - серйозні проблеми з нирками, ледве дитину доносила - валялася вже після такого "хочу" на збереженні до самих пологів.
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Вагітні забаганки

    У мене ця залежність була тільки в першому триместрі, а потім я дуже слідкувала за харчуванням:girl_smile:.
     
  15. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    коли я була вагітна такі продукти як мариноване будь-що і квашене те саме на довго не затримувалося. А росіл чоловік пив-бо тільки це і лишалося і то половина ))))
     
  16. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Я коли завагітніла (правда про це ще не здогадувалася:girl_smile:) то мала залежність від ківі:girl_smile: Ківі продають в таких лоточках, так от я один такий лоточок з'їдала за день:girl_crazy: деколи навіть мало було:girl_cool:
    Хоча до вагітності вони мені зовсім не смакували, і тепер щось не дуже:girl_smile: А от тоді, то була просто залежність:girl_crazy:
     
  17. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Мій чоловік всім розказуєпро те, як він зрозумів, що я вагітна. Я пізно ввечері пішла на кухню і зробила собі канапочку: чорний хліб, майонез, томатна паста і зверха купа цибулі:girl_crazy: і так собі дивилась фільм і наминала то чудо. Він в той момент просто глянув і промовчав, але потім признався, що зразу зрозумів, що сталося, а я нє, мені то просто так смакувало і все.:girl_haha:
     
  18. Wassabi

    Wassabi New Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Ви знаете прочитала про ваш бутерброд і згадала, що в мене чоловік дуже такі канапки полюбляє, тільки замість томатної пасти і майонезу вім маслом маже,а я дуже полюбляю томатну пасту просто ложкою їсти з банки ))))
     
  19. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    А я сьогодні їхала на роботу і дуже захотіла мівіни з маринованими огірками і помідорами. Мусіла купити, бо просто вмирала. Не зхнаю, мівіна нібито шкідлива, але, думаю, один раз можна.
     
  20. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Вагітні забаганки

    Ой, мені під час вагітності хотілося тої гидоти :girl_crazy: Декілька разів їла, не могла стриматися :girl_crazy:
     
Статус теми:
Закрита.