Вагітність і цигарки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Квітень 2010.

  1. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Я курила 3 роки і одразу після весілля кинула.Через пів року завагітніла і була дуже рада що позбулась цієї звички.Але,нажаль, вагітність зірвалась і я почала знову як тільки приїхала з лікарні.Потім 2 роки курила і мені це дуже подобалось!Могла навіть пачку за кілька годин в барі.Але в перший день затримки різко перехотіла і навіть не думала про те щоб закурити.Синочку зараз 6 тижнів.І весь цей час і останній місяць вагітності я,можна сказати,мрію про чашку кави і сигаретку:girl_in_dreams:Поки годую-це тільки мрія!
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    В мене постійно перед очима стоїть картина, як біля пологового на Мечнікова "дихали свіжим повітрям" з цигаркою в руках мамочки, яким з дня-на-день народжувати. Але найдикіше те, що вони так ховалися. Цікаво мені, від кого саме. Можливо, від своїх діток в животиках? Якщо тим мамам байдуже, то всім іншим- тим більше. Уявляю, як "приємно" було тим діткам і як вони задихалися і скакали в животику, бо бракувало кисню, як просили маму, щоб викинула ту отруту і не травила маленьке дитя. Але мамочки чомусь ставлять вище хвилинну "насолоду" над здоров"ям і навіть майбутнім своїх дітей((( Саме так вони "закладають" фундамент для майбутнього здоров"я діток. А потім, звідки взялася алергія, чому дитя погано спить і неспокійне. І винний хтось завжди знайдеться. Навіть лікар, які виписав "алергенний" вітамінний комплекс. Не треба було його пити... Найважче собі зізнатися, що це сама мамочка свідомо гробила здоров"я дитини і прирекла на вічних лікарів. Невже мами готові заплатити таку ціну з цигарки???
     
  3. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Та про що мріяти? Що від куріння можна отримати задоволення - міф в який багато хто вірить. Анічогісінько воно не дає. Лише забирає гроші та час. Почитайте Аланна Карра "Легкий способ бросить курить", де всі ці механізми пояснюються. І психологічно кидайте палити. Мій чоловік покинув за допомогою цієї книги. Три роки не палить і не тягне.Та мрійте про щось гарне і справді достойне Вас:)
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2011
  4. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Ну я ж не кажу,що хочу курити так як до вагітності!А 1-2 на місяць я думаю не зашкодить)А може попробую і мені не захочеться:d23:
     
  5. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    В тому і суть. Скачайте в інтернеті. Все зрозумієте. Не пожалкуєте. Обіцяю.:girl_cool:
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Молодець, але не всі такі як ваш чоловік, в мене багато знайомих читали ту книжку, і ніц, як курили так і курять, не всім то помагає.

    ---------- Додано в 15:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    Перепрошую, а ви курили?

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

    Ага, або знову втягнетесь, не тіште себе тим. І ше, я наприклад ніколи не розуміла, як то можна там деколи покурити, або куриш , або не куриш, а 1-2 на місяць, як на мене ліпше вже не бавунцятись таким.
     
  7. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Ні дяка Богу не палила і не хочу тої гидоти.Знаю про паління багато по досвіду чоловіка.

    В чоловіка по роботі теж покидали багато по книзі...але через півроку чи рік починали знову. Просто це означає, що не дуже хотіли і кинути, бо фізично залежності вже не було. А психологічна лишилась - що цигарка дає розслаблення чи кайф... МІФ. Який Карром розвіюється при чому ненавязливо. Книгу Карра читала - разом з чоловіком. І можу тому ручатись за неї, бо вона відмінна від інших методів кинути палити. Можливо вона допоможе Ariel.То треба читати. І в чоловіка не було ніяких ломок і кинув справді легко після 16 річного стажу курця.

    Я теж ніколи того не розуміла. Люди скоріше починають палити по справжньому після таких забавлянь. Спостерігала не раз таку ситуацію.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Тому що просто читати книжку,ясно що ніц не дасть. Треба хотіти кинути курити. Мій тато мав стаж курця-35 років. Не мало, правда ж? При чому його ранок починався з філіжанки кави(спочатку, як вхопило серце, то перейшов на зелений чай) і сигарети, завжди. Курив багато і постійно. В якийсь момент захотів кинути курити, але не знав як. Купив цю книжку і ще навіть не дочитавши до кінця, відчув , що курити йому більше не хочеться. Ось так раз вийшов на перекур і навіть до половини сигарети не докурив, викинув. Все,вже років 5 не курить взагалі. Я спочатку не вірила, думала, що почне знов курити.Ні. А от його друг кинув курити десь за 7-им прочитанням книги :D Просто треба підійти до цього питання по-іншому, не надіятися, що чарівна книга вилікує вас від тої дурної звички, треба дійсно захотіти кинути то.
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    нуу....маю власний приклад. курила до вагітності років 6-7.не була заядлим курцем,могла і тиждень не палити,але в компаніях,на дискотеках, "від нічого робити" курила. якось з першим днем затримки кинула палити і не курила поки годувала 2,5 роки:) недавно завершилося наше ГВ, пішли до друзів на глінтвейн і я вирішила закурити за компанію:girl_cray:..мамочки,як було зле.який противний смак у роті і легені аж пекло..відходила пару днів від того.не розумію себе,як могла раніше курити і отримувати задоволення від того.

    а мій з 1 січня теж не курить. без книги кинув палити:) просто взяв і кинув.
     
  10. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    от може і мені буде так само противно.Просто всі друзі курять і як знов почну з ними кудись виходити "в люди" і не буду вже годувати,то просто не зможу відмовитись хоча б попробувати.
    В мене є знайома пара:жінка-курить 7-8 років,а чоловік ніколи в житті навіть не пробував.Пару років тому,як ми з нею виходили на перекур то він казав:"Цілувати курящу жінку те саме що вилизати попільничку"!Але ж цілує)Тепер не говорить їй за куріння нічого.
     
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Нє, вони не просто читали, а реально мали бажання кинути палити, але нічого не вийшло, в мене чоловік навіть тиждень не курив, на більше його не вистарчило.
    Знати то добре, а бути тим заядлим курцем, то інше, коли очі зранку "пролуплюєш" і думаєш про каву з сигареткою..
    От і добре шо тобі не пішло ...

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:30 ----------

    І я так почала, в школі "мода" така пішла, ну як тут не спробуєш, ага так і добавилась..зараз "лікую" тих "малолєток", якшо бачу з цигаркою, не можу втриматись шоб їм не розказати шо нічого доброго в палінні нема.
     
  12. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    я вдячна своїй мамі і коханій вчительці за виховання. бо якось вкоренили в мені думку, що поки дитинку не народжу доти курити нема чого починати - своє і її здоровячко гробити не варто... тре здорове дитятко родити, воно ж не винне що в мами мозгів не вистачило щоб не курити. а потім як дитинка буде то нащо курити - дурний приклад показувати, привчати що то норма і так можна, бо мама так робить...
    до куріння не тягло, тому курити для мене - ну зовсім не моє, ніколи не хотіла і горда тмм що не курю.

    от сестричка двоюрідна курила і до вагітності і підчас неї - як результат недоношена дитинка і дуже серйозні проблеми з легенями в малої.... здоровя жах. лікарі стверджують що одна легенька гндорозвинута і квола на 99% через те куріння - для мене це контр-аргумент щоб жінка підчас вагітності не палила цигарок...:girl_cray:
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    А загалом, дуже мало на своєму віку зустрічала вагітних жінок які курять, хоч курящих не вагітних зараз таки дійсно багато.
     
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    моя подруга одна не курила ніколи,навіть не пробувала,бо їй мама (педагог:) ) сказала- хочеш курити-кури,але за свої гроші.кишенькові гроші даватиму,а якшо тратимеш на цигарки- забудь,тоді підеш на роботу:) подруга подумала і вирішила купувати краще собі інші речі за ті гроші.до сих пір вона вдячна мамі,що вчасно сказала ту фразу і відбила охоту до куріння:girl_cool: (до речі, мені так здаеться,хто до 20-22 не закурив вже не закурить.ото заядле паління якось йде зі школи)
     
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    о, згадала 11 клас, і як ми майже всім класом ходили на перекур. Тоді не розуміла нічого, для мене це було виявом крутості напевно. Всі мої коліжанки палять дотепер, одна я перестала після школи, до мене дійшло, що то погано.Одна з моїх коліжанок палила під час двох своїх вагітностей і навіть не заморочувалася тим....чесно, мені з нею тепер неприємно зараз спілкуватися саме через це, хоть була досить близькою подругою....дітей її мені шкода.
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    А в мене знайома (теж педагог), дізналася, що її син палить (мій однокласник ще тоді був:)), він школяр, вона і так і так, і погрожувала і грошей не давала, сварила, ну коротше нічого не помогло. Так одного дня вона купила пачку цигарок, принесла їх йому і сказала: "пали, при мені, всю пачку.". Я не знаю на якій там сигареті його знудило і взагалі дуже зле стало, але з того часу його від паління відвернуло назавжди. Казав, що навіть запаху не переносить. Трохи жорстоко - але зато є результат. Думаю, якби вона того не зробила і він і далі продовжував палити, то шкоди одонзначно собі б більше наробив.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    таке враження, що ви вже прийняли рішення
     
  18. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Я про те і казала
    І я свого цілувала, бо любила. І навіть не думалось, що я цілуюсь з попільничкою Але не купляла сигарет - він сам. НЕ подавала пачки... Не схвалювала тобто. Просто важко було дивитися, як кохана людина гробить своє здоровя.
    А я чомусь дуже багато бачу вагітних, які палять. Може у вас краї і люди інші. Я одній такій сказала - ти ж дитину труєш, їй там дихати нічим. Тобі її не жаль? А вона розчервонілася. Щось пробурмотіла типу " Незнаю". І побігла кудись. Сумно. Куди котиться наша нація?
    А ви уже й поставили на собі хрест. ТО Вам нічого не допоможе, як самі так кажете.
    А так поступово знову втягнетесь з друзями. І хіба важливо за компанію палити, хіба не зрозуміють, як відмовитесь? Я відмовлялася і усе, а тому не довелось а ні починати палити, а ні кидати. Тут важливо Вам знову не почати. Але якщо хочете марнувати здоровя - Ваше право.
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Хрест трохи загрубо сказано. А допоможе щось чи не допоможе Ariel не закурити знову, думаю, це лиш її особиста справа і їй вирішувати.
    Мамусічка, тут є одне АЛЕ. Ви відмовлялися тому що не палили і не знали що це таке. Проте якщо людина вже мала до того цю звичку це буде дуже не легко.
    Надіюсь у Ariel буде теж саме, якщо вона все таки не втримається в компанії друзів. Теж багато таких випадків чула. Ці люди більше в житті не хотіли закурити. Кажуть, дійсно дуже противно було і весь потяг відбило. Хоча, якщо є сила волі не тягнутись більше до цигарки, звісно краще не тягнутись зовсім.
     
  20. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Набридло повторюватись.Читайте уважніше.
    А я й не знала бо
    - по словам чоловіка передала.
    Не грубо,а образно, що означає(для справки) - опустити руки, зневіритись.
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2011