Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Слабість, підвищена т-ра-то є нормальні речі при вагітності, думаю і нежить моде бути як реакція на послаблення організму. Не панікуйте головне, якшо т-ра тримається в районі 37.3 то це нормально.
     
  2. Відповідь: Вагітність і хвороби

    в мене зявилась алергія. не дає спокійно жити, а пити таблетки боюсь, бо ми тільки зявились в животику... що робити?

    ---------- Додано в 15:01 ---------- Попередній допис був написаний в 14:55 ----------

    Я щось ще не зовсім розібралась із форумом тому пишу подварази) Вибачте за незручності)))

    ---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

    страшно не люблю лікарень,а ризикувати не можна. Треба таки сходити до лакаря)
     
  3. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Усім доброго дня! Перечитала трохи гілку, зокрема ті пости, де пишуть про проблеми з нирками. У мене ось яка ситуація, може хтось поділиться досвідом і дасть пораду.

    Все життя хронічно хворію на ангіни, у 2003 р. лежала у лікарні на Миколайчука із каменем у правій нирці, який через тиждень лежання у стаціонарі вийшов сам без втручань ззовні і зсередини. З того часу, загалом, проблем із нирками не було, якщо й десь припікало, то пила «Уролесан» і за півгодини все як рукою знімало. Під час 1-ї вагітності проблем із нирками не було, хоча, згідно моїх тогочасних записів у щоденнику, «Канефрон» я тоді приймала (дитина народилась здоровою).

    Під час 1-го триместру 2-ї вагітності у нирках нічого не турбувало; перед тим була на УЗД усіх внутрішніх органів, після якого сказали, що з нирками ніби все норм, ну є пісок, а в кого його нема і т.п. На початку 2-го триместру лікар у ЖК призначила пити «Канефрон» 2 тижні по 2 табл. 2 рази на добу. Після першого тижня приймання я почала відчувати біль у правій нирці (у якій колись був камінь). У цей же період здала 2 аналізи сечі – за Нечипоренко і звичайний. Звичайний аналіз виявився нормальним, а от за Нечипоренко якийсь показник виявився аж 4 000 замість 2 000. Моєї лікарки зараз немає, вона у відпустці, її медсестра підняла ґвалт, що це кошмар, і в терміновому порядку мені виписали направлення до нефролога у нефрологічне відділення 5-ї поліклініки на Коновальця 22 (до лікаря Біленької). Видзвонила я цю лікарку, пояснила їй ситуацію, вона сказала, щоб я зробила свіже УЗД нирок та перездала звичайний аналіз сечі і з цими даними підійшла до неї. Поговоривши із своєю лікаркою, узгодила план дій

    На УЗД нирок йду завтра, і хочу запитатись у присутніх: після цього «Канефрону» може йти пісок з нирки, причиняючи цим дискомфорт? Фактично до початку його прийому я нічого у нирках не відчувала. Чи може це я себе накручую? Харчування своє не міняла, води стала пити менше (до 1,5 л на добу), сиджу на дієті. Може ще хтось підкаже, які настойки, компоти пити, щоб краще себе почувати?

    P.S. Ці бюрократичні формальності у жіночих консультаціях вже реально дістали. Щотижня ходжу у ЖК, як по свячену воду – і щоразу щось нове виявляють, яке потребує консультації, поради, і, відповідно, ксерокопії цієї консультації у обмінній карті (і гроші у кишені починають танути, хоча щоденник витрат я веду за прикладом першої вагітності). Коли це вже закінчиться – тяжко передбачити.

    На початку 1-го триместру лікарка у ЖК знайшла у лівій груді якусь гульку і направила до мамолога. Поки я здавала усе нові і нові аналізи, поки я збирала усі можливі УЗД, гулька розсмокталась сама – точнісінько як у гуморестці Павла Глазового.
     
  4. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    А я вже другий день з температурою лежу, то підскакує до 37.8, то падає до 37, моя сказала випити аспірин, а я в неті начиталась про нього і щось не ризикую... п'ю малину, лимон, прикладаю до голови марлю з водою з оцтом... Можливо хтось із вас може щось порадити?
     
  5. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    Повірте, це малодієве. Краще побільше пити, найкраще воду типу Боржомі.
     
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    Вагітним можна ефералган, шипучі таблетки. Але для певності ще порадьтесь з лікарем.
     
  7. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В мене запущеніша ситуація ніж у вас, ангіни були в дитинстві+ по батьковій лінії передались ті трабели з каменями в нирках. Камені утворюються все життя з 8 класу, був і пієлонефрит і ниркові коліки у зв'язку з заблокванням каменем сечоводу. Так от як на мене Канефрон, який є єдиним препаратом що дозволяється вагітним. Фірма Біоноріка, яка його виготовляє - всі препарати виготовляє з натуральної сировин. Ясна річ є там і хімія, бо то ж не трава в чистому вигляді, але її мінімум. Всамій інструкції написано, що вагітним можна. Я його приймаю пактично всю вагітність за призначеням лікарки з жк (зараз 36 тиждень), почала приймати з 10 тижня чи 13, коли вийшов камінчик, тоді і на узд ходила щоб пересвідчитись чи з дитинкою все гуд, і чи не спричинило це ускладнень. На мою скромну думку біль вам спричинив не Канефрон, а сама вагітність, що як відомо додає навантаження на нирки, особливо на початку вагітності, коли ще не повністю сформована плацента і в кінці коли вже плід до всього таки "лежить на нирках" ))
    Але організми у всіх різні, може трошки і почистив нирку вам препарат, погнав пісочок. Якщо нирка не боліла довго і сильно значить пісок вже вийшов. Здоров'я вам !
     
  8. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Може. В мене теж під час вагітності один раз був поганий аналіз сечі, хоча болей при цьому не було, то теж призначали канефрон і теж після нього був декілька перших днів дискомфорт і не раз вже чула про такі ситуації.
     
  9. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    а впевнені? Бо це 100% гомеопатія, немає нічого спільного із медициною взагалі
     
  10. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    На виробництві не була ), а згідно інструкції склад препарату :
    Діючі речовини: 1 драже містить порошку висушених лікарських рослин: Herbae Centaurii (трави золототисячника) - 18.0 мг, Radicis Levistici (кореня любистку) - 18.0 мг, Foliorum Rosmarini (листя розмарину) - 18.0 мг
    Допоміжні речовини: Крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, лактози моногідрат, повідон (К 25, К 30), магнію стеарат, заліза оксид червоний, рибофлавін (Е 101), кальцію карбонат, декстроза, крохмаль кукурудзяний модифікований, віск монтановий гліколевий, олія рицинова, сахароза, шелак, тальк, титану діоксид
    І такий же природній склад у інших неменш ефективних препаратах Біоноріки, наприклад Синупрет мені був дієвий під час заблокуання пазух носу.
    З питань гомеопатія чи ні і чи відносять до лікарських засобів того вже чітко не знаю, бо не фармацевт. Але думаю та ж Валеріана в таблетках то теж гомеопатія тоді, і Уролесан, і Фітолізин паста... і теж немає нічого спільного з медициною)
    Зрештою це і не важливо, я знаю що мені Канефрон помагає, а то головне.:girl_wink:
     
  11. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    ну це до гомеопатії не має ні якого стосунку навіть близько скоріше вже фітотерапія ;) так само як і препарати Бріоніки, але так вони ефективні і менш шкідливі.
     
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Та ні, не плутайте, це зовсім різні речі
    З приводу того, що воно помічне - не буду сперечатись
    Просто для мене гомеопатія - це та сама баба-ворожка (якщо пошукаєте в неті, знайдете багато інф. про це)
    Неприпустимо і все, а сперечатись я зовсім не хочу, висловилась про це явище в природі.
    І вас не звинувачую, ви на свій розсуд вибираєте лікувальні препарати
    Гарного дня!
     
  13. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    і я так думаю, і фітотерапія дуже навіть помічна
     
  14. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я Вам розкажу секрет, лікар-гомеопат є в офіційному переліку медицинских професій навіть вже в Україні. І вже офіційно доказано що у співвідношенні користь лікування / шкода від ліків для вагітних і їх плоду, гомеопатія є найоптимальною
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    можу підтвердити - що для наших дохторів "різати завтра" (без гарантій, просто так сказали. а в 90% випадків повертається) а що а місяць нема вже ПРИЧИНИ проблеми.
     
  16. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Дякую вам за обгрунтовані пости - ви знаєте, з того часу, як я писала той пост, я вже "Канефрон" пропила 2-ма курсами і, тьху-тьху, більше ніяких проблем із нирками наразі не спостерігається; минулого тижня ходила на УЗД нирок - казали, що там все чисто і в нормі, може дійсно пісочок тоді виходив, болі дійсно були короткочасні і не надто сильні. Що характерно, після прийому "Канефрону" у мене пройшли набряки ніг і рук, через які я страждала під час минулої вагітності (при аналогічному терміні). Пішов мій 34-й тиждень і наразі почуваю себе нормально ;-).
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    У мене протягом 3 тижнів був жахливий аналіз сечі. Перездавала щотижня, думала, мо покращиться, але прогресу не було. То моя лікар в ЖК порадила приймати "Ренсепт". Це є БАД. Чесно кажучи, я до такого налаштована скептично. Ніколи такого не приймала. Але трошки почитала, ну і вирішила спробувати, принаймні. За три дні прийому по 2 таблетки, аналіз - ідеальний. Зараз зробила паузу. Подивимось, що буде далі. А, ще мені стопа одна набрякала, то після БАДу набряк зійшов. Плюс щодня їм журавлину сушену. Мало того, що вона смачненька, то ще й непогане джерело вітамінів. То мені також порадили для нирок.
     
  18. agnechka

    agnechka New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    От і я захворіла... зараз в мене 29 тиждень,маю три дні страшну головну біль, тошноту, а вже сьогодні і температуру...схоже на отруєння тільки без рвоти і діареї, якось раніше терпіла, а сьогодні вже не пішла на роботу...шо ж дєлать?а,ще страшно крутять ноги, думаю випити парацетамол, але лікар не бере трубку, а самій якось страшнувато...хто порадить шось мудре?
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в мене дежавю.
    під час першої вагітності на 23му тижні взнала, що на роботі діти хворіють вітрянкою\краснухою\скарлатиною. втекла на лікарняний.
    сьогодні той стрес повторився. в малої після 4х днів гарячки висипка, червоні маленькі прищики. я так розумію, що то щось з тої ж парафії. я в шоці. 20й тиждень... боюся страшенно :sad:
     
  20. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Терміново викликайте лікаря до малої, нехай з"ясує причину висипки. 20 тиждень то ще так мало(.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1