Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. Мамин зайчик

    Мамин зайчик Well-Known Member

    Дівчатка, чоловік вчора цілий день температурив, була коло нього, бо і їсти давала і пити. Квартира в нас однокімнатна, тому дітись не було куди. Сьогодні на роботі, трішки першить горло, не впевнена, що це вже якийсь признак застуди, п"ю багато теплого. Що ще можна зараз робити, щоб запобігти застуді?
     
  2. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    Я пила афлубін для профілактики.
    а так то побільше пиття і якщо горло почне боліти то лісобакт і сіллю полощіть.
     
  3. Мамин зайчик

    Мамин зайчик Well-Known Member

    Тобто афлубін можна пити регулярно, навіть якщо почуваєтесь нормально?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, афлубін?? Серйозно??? Нащо? Для профілактики? Та він і при простуді до одного місця, розвод по повній. Найкраща профілактика-свіже повітря, провітрювання хати добре цілий час. Та шо там провітрювання, літо надворі, вікна всі відкрити та й все
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я полоскала горло хлорофіліптом і календулою, пройшло за 1 день
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Дівчата, чим ви лікуєтесь від застуди? а то вже той кашель й нежить не спати, не дихати не дає...чекала літа й на тобі(
     
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я користувалась Аква спреєм і Піносолом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    як заклало ніс промивавла роствором морської солі 1 ч.л. на стакан не повний... кипяченої води. Закувала піпеткою( так прилаштувалась,бо інакше не могла) таким чином промила(закапала почекала поки потече глибше і висмаркувала) і за 1 раз стало зразу легше...!:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    потребую поради.
    маю Т 37.8, ніс заклало, сльозяться очі, слабкість. що робити окрім промивати-капати носа і пиття чаїв? коли і чим температуру збивати?
     
  10. unsure

    unsure Well-Known Member

    Якщо Вам від такої температури не погано то просто багато пийте. І залежно на якому ви тижні вагітності. Після 14 тижня можна і парацетамол випити якщо б температура піднімалася.
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    22 тиждень. наразі не збиватиму Т. як до ночі підніметься, то прийму парацетамол.
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    маєте малину з цукром? я її їла , кісточки збивають температуру трохи, мені помагало, заливала 2ст л кипятком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Logos

    Logos Member

    Дівчатка може хтось має на залишку канефрон, треба 2 тижні пропити, і неохота купляти цілу банку
     
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ви знаєте, там фактично десь на два тижні тої банки і вистачає. Купіть собі Тринефрон - те ж саме і дешевше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Сьогодні вранці декілька разів сильно кольнуло в правому яйнику (або в тому районі), потім на обід, і ось зараз. Колить різко декілька разів, і все, більше жодних відчуттів, чи виділень. Термін вагітності 12 тижнів. Що порадите - бігти до лікаря? Чи це нормально?

    Ще додам, що цей яйник був колись простуджений, і після того раптом що - одразу дається взнаки. Раніше б і не звернула увагу на таке, але при вагітності страшно... Порадьте щось...
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2015
  16. Мамин зайчик

    Мамин зайчик Well-Known Member

    А раніше не було ніяких незвичних відчуттів? Бо в мене від неділі такі потягуючі відчуття внизу. Я так розумію, що дитинка росте і м"язи розтягуються, тому можуть бути такі відчуття.
     
  17. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Так, були такі. Це саме через ріст.
    А тут вчора так різко закололо декілька разів. Я таки ввечері звернулась до лікарки, то вона сказала, що це нормально. Росте матка, і такі різкі колючі відчуття тому, що зачепилась в процесі росту якась зв'язочка.
     
  18. Anasko

    Anasko В очікуванні чуда...

    Робіть йодні сітки. Насмарк - на ніс, горло - на горло само собою, де найбільше відчуваєте біль.На ніч. На собі переконалась. Мені дуже помогло
     
  19. YuliyaKraus

    YuliyaKraus Member

    От мене теж закарало посеред літа і на 5-му тижні. Горло дере, ніс забитий а сьогодні зранку взагалі говорити не могла. Пішла до дільничної, разом посміялись з мого голосу і сказала, що на такому терміні мені світить тільки молоко з медом і маслом
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Доня з садочка принесла вірус якийсь, заразились і ми з чоловіком. В мене при вірусах переважно Т 39-40, і після гарячки я за 2 дні здорова. А тут була Т37 і вже тиждень мучусь, перше горло жахливо боліло, один мигдалик виліз і спух, зараз після полоскань попустило, тепер ніс забитий, вухо заклало, кашель з"явився. Зранку так кашляла, аж надривалась, що в обід побачила коричневі виділення (такі як стара кров з прожилками), а не білі і жовтуваті як до того. Випила но-шпу.