Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. Ksju

    Ksju Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А Ви цей гіпертонус відчуваєте якось?
    Просто дюфастон не такий вже безобідний, як здається:confused:

    ПиСи. Під час 2-ї вагітності нічого не пила, на УЗІ була лише 1 раз і то для чоловіка, бо хотів переконатися, що доня буде (мені не вірив).
    Я ніяк не можу зрозуміти чому вагітність сприймають як хворобу і при кожному візиті до лікаря намагаються її (вагітність) лікувати :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Гіпертонус можна і не відчувати. Я суперськи почувалася, але гіпертонус УЗД показував регулярно до 25 тиж. то по передній то по задній стінці матки.Довелося один раз навіть на підтримці лежати,бо УЗД показав на 15 тижні тонус,я зовсім його не відчувала, а через кілька днів довелося в екстренному порядку лягати на збереження і приймати "Утрожестан" до 18 тижня.
    Ксюня,якщо вам не підійшов "Дюфастон" просто проконсультуйтесь з лікарем про його заміну на інший препарат аналогічної дії.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я не буду сперечатися щодо відсотку випадків інфікування дитини, але мусимо пам"ятати, що під час вагітності печінка жінки фактично працює за двох, тобто навантаження на неї збільшується, а при наявності якихось гепато-хвороб є ризик відмови органу, що є небезпечним для життя як матері, так і дитини. Згадайте, що випадки ускладнень з нирками доволі часті під час вагітності навіть при тому, що жінка не мала ніяких проблем з нирками до вагітності. Тому я й кажу, що з гострою формою не варто думати про вагітність, треба пролікувати, перевести в якусь легшу форму, а тоді під наглядом лікарів вже вагітніти й виношувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Розкажу вам про свою біду. В мого чоловіка хронічна форма гепатиту С. Найімовірніше, що занесли в стоматологічній поліклініці. Живемо з тим вже 6 років (знали ще за зустрічання). Передається та біда тільки безпосередньо через кров. Рік тому я здавала аналізи, то антитіл не було. На наступному тижні знову збираюсь іти в лабораторію. Сподіваюсь, що все буде добре і антитіл не знайдуть.
    Хочемо дитинку, тому власне і питаю в вас інформацію про сумісність вагітності і вірусу гепатиту С, Я чудово розумію, що якщо його виявлять, то доведеться добровільно відмовитись від можливості мати дітей. Уявіть собі мій стан...
    А чоловіка я надто сильно любила і люблю, щоб тоді коли дізналась про його біду то не залишила його, як настоювали всі мої родичі. от і живемо як на пороховій бочці :umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    напишіть мені будь-ласка в ПП її тел., і ще якщо можна, то де і коли вона приймає. Дякую :)
     
  6. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    і мені будь-ласка скиньте в ПП дані цієї лікарки)))))
     
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Як тільки перевіритеся, якщо у вас буде негативний результат на гепС, можете звернутися в інститут генетики на вул.Лисенка-31а, вони б мали такими проблемами займатися. Я знаю, що при хворобах чоловіка, не(дуже)сумісних з вагітністю, вдаються до штучного запліднення донорською спермою, але особисто я цього методу не схвалюю, та й не всяке подружжя на таке погодиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Ось тут є про це
    http://babyzone.org.ua/content/view/2219/140/

    "Якщо Ви інфіковані вірусом гепатиту С і плануєте вагітність, порадьтеся з лікарем. Вагітність Вам не протипоказана" :) :clapping:

    "Результати наукових досліджень у цій області трохи суперечливі, однак, більшість із них свідчать на користь того, що вірус Гепатиту С не робить якого-небудь негативного впливу ні на плин вагітності, ні на народження дитини."

    Крім того, будемо сподіватись, що ви не інфіковані!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В мене теж був гіпертонус матки(задньої стінки).Це нічого страшного.Я пила Магне В6 і він зник.Але я не знаю з якого тижня вагітності його можна приймати.Порадьтесь з лікарем.
     
  10. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я захворіла ГРЗ і ніяк не можу вилікуватись(вже місяць хворію)-нежить кашель,чи впливає це якось на дитину?Я на 30 тижні.На УЗД сказали,що все добре,але чи можуть там все побачити?
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Поділюсь радістю! Здала аналіз на гепатит с - :shy::shy::shy: НЕГАТИВНИЙ!!!!!!!!!!!!!! :radist::radist::radist::radist::radist::radist::radist::radist::radist::radist::radist:
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я дуже рада за вас, шкода, що не прочитала вашого допису раніше- це і так не протипоказ! У здорових жінок часом народжуються хворі дітки, і навпаки, та і з мед.точки зору це далеко не прямий протипоказ, а лише умовний! А у вашого чоловіка не настільки страшна проблема, щоб йти від нього- дивно мені з ваших родичів:8: Бо тільки одному Богу відомо, хто, скільки і як(!) проживе. Скільки такого є: одружились здорові, далі аварія чи хвороба=>помер(ла) чи інвалід- тоді що? Може краще з геп.С змиритись? То ще не трагедія!!! Тому бережіть один одного, і нехай ця біда буде найгіршою у вашому житті:clapping:!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Вітаю!!! :clapping: :radist: Що ж, тепер сміливо переходите в гілку "Як нарешті стати мамою"?
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я зіткнулася з такою проблемою: в мене під пахою зявилася гулька розміром в велику фасолю, я ставила спирт, компреси, але вона лише збільшувалася.Причина виникнення або занесена інфекція або застужений фолікул.
    Мій гінеколог порадила ставити синтиміцинову мазь, через кілька днів гулька зменшилася.А сьогодні після того як цілий день прибирала мені здається вона знову почала збідьшуватися і боліти.
    Можливо хтось стикався з такою проблемою, які засоби використовували і як це може вплинути на дитину на 15 тижні.
    Я здавала аналіз крові лейкоцити в нормі, а ось кількість палочок(я правда не розумію що це таке) збільшена.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    я думаю це закупорка потової залози.
    в коліжанки таке було. різали.
    казали від антипреспірантів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Це збільшений лімфовузол(ви десь застудилися).На дитину це навряд чи вплине,а вам треба полікуватися
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я також спочатку думала на закупорку сальної залози, так як колись в 14 років я мала таку проблему і мене різали, через тиждень на тому місці де різали зявилося аж дві гульки на цей раз пішли до примови - незнаю можливо так мало бути але ті гульки зникли.
    Лікарі думають на збільшений лімфоузол і радять бути завжди в теплі, а я вчора не втрималася і помила вікна, хоча й тепло одягнулася і погода була чудова - ввечері гулька знову почала боліти і рости, зараз кусаю лікті, поставила порядок вище за своє здоровя.
    Дівчата ви слідкуєте за температурою тіла під час вагітності, в мене сьогодні 36,8 - 36,9, переживаю чи це не ця біда мені дає температуру.
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    36,8-36,9 то ше не температура,не накручуйте себе:). В мене десь з восьмого по п"ятнадцятий тиждень вагітності температура постійно була 37.2-37.4,скільки я собі через то нервів з"їла,потім заховала термометр подалі,забула про ту температуру,а вона про мене:xaxa:. Згодом дізналася,шо в першому триместрі то нормальне явище.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Маряша вітаю тебе:clapping::clapping::clapping:Давай вперед!!!тепер вам є над чим попрацювати!!!!А я іду в деретну відпустку:clapping::clapping::clapping:То та сама Леся, що з тобою відівчилась в універі 5 доооовгих років, а тепер тут зустрілись:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Підкажіть, якщо можете. У мене почався цистіт, спочатку пила канефрон, за тиждень стало гірше, аналізи жахливі, уролог виписав амоксицилін, допомогло, але не до кінця, тепер сказали пити нітроксолін. Перерила весь нет, інформація не втішна. В основному пишуть, що під час вагітності протипоказано, на одному лише сайті було написано, що у вийняткових випадках у 2 триместрі можна (якраз про мене), але не бажано, і взагалі в Європі цей препарат вже не використовують. Не знаю чи пити чи ні? Порадьте хтось може нормального уролога? Дуже мучусь від того цистіта, але не вірю що немає якогось безпечнішого препарату...