Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я маю доволі слабкий зір (на щастя, виріс до -5,5 з -6,5), в 13 років перенесла операцію (склеропластику). Колись давно дуже добра (забилам би:girl_devil:) пані окуліст з дитячої поліклініки мене лякала, що вроджу дитину і одразу ж всліпну. Звісно, в дитинстві мене це дуже лякало (навіть засинала лише при світлі), але зараз я спокійна, бо люди із значно гіршим зором народжують без проблем. Мене наразі цікавить таке: якщо хтось теж має проблеми із зором, у вас під час вагітності він міг "скакати"? Чи робили ви якісь вправи? Чи просто по-максимуму давали очам відпочити? Які вітаміни вживали? Я ще не вагітна, просто хочу якось "загартувати" свої очі до появи пузика (пора вже нарешті). Головна проблема: робота пов'язана з використанням комп'ютера :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я теж цього боюся, тим більше раптово впав зір недавно. Роблю вправи за системою Жданова, їм чорницю (дуже її люблю), п"ю Оковіт (це той самий Окювейт чи Стрікс, але не за 150 грн, а за 15-20, з тими ж самими складниками, нашого виробництва)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    У мене, як це не парадоксально, під час вагітності зір покращився. Мої звичайні окуляри почали мені муляти, я раніше їх вдівала і за комп"ютером, і на вулиці, і шоб телевізор подивитися...А тепер от практично без них. При чому зір почав покращуватися ще з самого початку вагітності, а зараз, коли є чорниці, то тим більше. Пологи, мушу сказати, на зір ніяк не впливають, якщо ви вмієте правильно тужитися. Бо основна маса жінок тужаться, власне, "в обличчя", тому лікарі й лякають тим, що лишишся сліпою. Обличчя напружувати взагалі не треба, тоді пологи ніяк не вплинуть на зір. Я 1-й раз коли народжувала, ніякого погіршення зору не помітила:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    чесно кажучи, за самі пологи я не переживаю, бо знаю, що й правда багато хто тужиться "в обличчя", через що судинки тріскають. трошки переживаю якраз за сам перебіг вагітності, хоча ваше покращення зору мене дуже навіть обнадіює (завжди вірю в краще) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Можливо хтось підскаже мені як вилікувати ушиб на нозі, нога постійно спухає, і як добре походжу починає боліти.Відчуття досить неприємні, особливо коли взуваєш взуття, та й я вже почала панікувати тому що це продовжується вже напротязі 3 тижнів.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    ви впевнені, що це просто забій? Три тижні щось забагато. А в якому саме місці вдарились?
     
  7. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Трошки вище пальців на нозі.А що це може бути?Я вже собі таке надумала що мені навіть соромно зізнатись.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    ну бути може навіть і перелом або тріщина. А до лікаря звертались?
     
  9. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Перелома точно не має і тріщини я думаю також, мені було б важко ходити, моя сестра маючи медичну освіту пояснює це тим. що я не звернула на це увагу одразу і через збільшення ваги йде постійна нагрузка на ноги того й нога спухає.
    Вона запитувала в хірургів вони радять прикладати компреси з спіртом.
    Але мені так надоїло те що в мене ноги неоднакового розміру, що я хочу використати якусь мазь, а вона говорить що я недумаю про дитину.
    Можливо хтось знає народні способи.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я народила з -7 раз, і скоро буду знов. Мудрий окуліст вам скаже шо то не є аж ніяк показом до кесарського. Зір як тримався під час першої вагітності так і лишився. Нічого не змінилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    нині лікувала зуба:girl_cray: без анестезії:girl_cray:
    і ще є дві дірки:girl_mad:
    ну шо то має бути?:girl_sad:
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А чого без анестезії? Біль який ви терпите нічим не кращий для дитини від знеболювання
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    в мене теж колись був "забій": взимку впала і нога боліла біля початку пальців. проходила так з п'ятниці до середи, нога розпухла і посиніла. пішла в лікарню, зробила рентген, а там виявили тріщинки на 3-х пальцях і перелом зі зміщенням на 4-му. з лікарні вже мусила добиратись на таксі
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А бог його зна чого. сказала стоматолог, що на фоні загрози - анестезії ніпаложено...
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я звичайно дико вибачаюсь, а що як вас заціплює від болю то дуже помічне на загрозу? Ви робіть як знаєте, але я би вибрала знеболення - то ж не конче намертво все заморожувати хай дасть меншу дозу, інші ліки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    то було або вставати з крісла і казати докторці "звиняйте" і лишатися з болючим зубом або що... інших клінік, яким би я довіряла - наразі нема. зараз не той час, щоб експериментувати.
    а в ЖК промовиста папіра на дверях - "стоматолог у відпустці до 20 серпня:girl_crazy:
    довелося потерпіти:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    та я нічого не кажу, просто ви написали, що боляче і це не останній зуб, який треба лікувати, то я й сказала, що терпіти не мусите.
     
  18. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Ходила сьогодні в лікарню, лікарка сказала, що навіть якщо й є тріщина нічим крім еластичного бинту лікувати не можна, так що буду далі ставити компреси та тримати ноги коли лежу повище.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А я до зубного вже 2 тижні настроююся піти, але все ніяк... обов"язково зроблю знеболення, я тої болі не переношу :girl_cray: , не знаю як ви, Ірено, то пережили :8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    я би із задоволенням підставіила писок під знеболенння - лікар не хоче робити...:girl_cray: а ви стикалися з таким? що кажуть інші лікарі? щоб я не ходила по кругу і не вернулась до того самого...:girl_sad: